Mo Ihattaren geeft tijdens oefennederlaag Ajax volgend signaal af
SamenvattingAjax heeft tegen SV Paderborn een grote oefennederlaag geleden. Nadat Mohamed Ihattaren andermaal de show stal, hield een elftal jeugdspelers open huis: 2-5.
De landskampioen, die zonder vrije alle internationals en basisspelers zaterdag het trainingskamp in De Lutte afsloot, keek na een minuut al tegen een achterstand in Oldenzaal, toen Raphael Obermair aan het eind van een goede Paderborn-aanval stond. Een paar minuten later trok Ihattaren de stand gelijk door een aanval zelf op te zetten en met een schuiver in de lange hoek af te ronden: 1-1.
Het opkrabbelende toptalent was net als tegen SV Meppen dinsdag (3-0) de grote uitblinker. Ook tegen Paderborn toonde Ihattaren zijn techniek, overzicht en fijne trap. Toen Ajax halverwege de eerste helft een vrije trap kreeg bijvoorbeeld. De linkspoot meldde zich en krulde Ajax op voorsprong in de bovenhoek.
Interview met Mo Ihattaren
Na een donkere periode is Mohamed Ihattaren (20) weer voetballer. De Ajacied praat open over de dood van zijn vader, die hem in Italië alsnog keihard raakte, waarna hij maandenlang laat sliep, slecht at en zelfs zijn lievelingsspel zat was. Lees hier het openhartige interview met de Utrechter.
In de eerste helft nog oogde Ajax defensief niet heel stabiel, maar na rust moest keeper Jay Gorter nog veel vaker in actie komen. Met zijn reflexen kon hij de gelijkmaker slechts uitstellen. Een elftal jonkies hield open huis en daar maakte de club uit de 2. Bundesliga dankbaar gebruik van. Met een paar desastreuze minuten leidde Patrickson Delgado de 2-3 en 2-4 in en in de slotminuut kwam doelman Gorter te laat, waardoor John Iredale de eindstand zelfs op 2-5 bepaalde.
Schreuder, voor de camera van Ziggo Sport: ,,Het verschil tussen de eerste en tweede helft was veel te groot, in die zin was het teleurstellend. Maar de afgelopen week was voor mij heel leerzaam. Ik heb heel veel spelers aan het werk gezien. Dat helpt mij enorm.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Waarom jongeren als Vinicius (18) wel willen maar niet mogen werken: ‘Kan niks met mijn diploma’
Terwijl de krapte op de arbeidsmarkt toenam in de eerste helft van 2022, werden er verschillende oplossingen geopperd. Toch werd één groep mensen over het hoofd gezien: ongedocumenteerden. Ze wonen hier vaak al jaren, maar mogen niet werken. -
Koken & Eten
Dit gebeurt in je lichaam als je 's avonds nog aan het snaaien slaat
We houden er allemaal van om zo nu en dan 's avonds laat een snack te nemen. Sommige mensen beweren dat het niet goed is om heel laat nog iets te eten, omdat je er sneller dik van zou worden. Klopt die bewering? Deskundigen geven het antwoord. -
Cillessen wilde ‘goedkeuring’ Van Gaal voor transfer naar NEC: ‘Missen EK is nog een vervelend puntje’
Doelman Jasper Cillessen kan zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam zijn officiële rentree maken voor NEC. ,,Als de trainer het goed vindt, speel ik”, zei de 33-jarige Oranje-international bij zijn presentatie. Cillessen is nu officieel gepresenteerd in Nijmegen, nadat dat enkele keren was uitgesteld doordat het afronden van de laatste details met zijn oude club Valencia wat langer duurde. -
Elftal van de Week
Cijfers eredivisie | Excelsior-keeper Stijn van Gassel verrassende koploper, spelers van topclubs volgen
Doelman Stijn van Gassel is de verrassende koploper in het cijferklassement van AD Sportwereld na de eerste speelronde van de eredivisie. De keeper van Excelsior was tegen Cambuur onpasseerbaar en kreeg een 8 voor zijn optreden. Daarmee bleef hij spelers van Ajax, Feyenoord, PSV en FC Utrecht-spits Bas Dost voor. En dat bij zijn eerste wedstrijd op het hoogste niveau. -
PREMIUM
Is Sebastian Szymanski het missende puzzelstukje in het Feyenoord van Arne Slot?
Sebastian Szymanski liet zich nadrukkelijk zien bij de geslaagde start van de competitie voor Feyenoord. Met Orkun Kökçü straks weer fit zorgt de 23-jarige Pool voor een forse concurrentiestrijd op het middenveld.
-
Meer privacy op WhatsApp: voortaan kun je je online-status verbergen en langer berichten wissen
Chat-app WhatsApp wordt op meerdere fronten aangepast om de privacy van gebruikers beter te waarborgen. Zo kun je verbergen dat je online bent en langer je berichten verwijderen. -
Danilo mikt na droomdebuut op 20 goals: ‘Ik ben juist blij met concurrentie’
Feyenoord is het seizoen begonnen met een knappe 2-5 overwinning bij Vitesse. De van Ajax overgekomen spits Danilo werd verkozen tot man van de wedstrijd na zijn twee goals in Arnhem. -
Voetbalpodcast | 'Wanneer zwicht Frenkie de Jong voor het getreiter van Barcelona?’
De echte spitsen laten zich zien bij de start van de competitie. Frenkie de Jong is nog steeds middelpunt van gedoe in Barcelona. En is PSV klaar voor het duel met Monaco? ,,Ze hebben wel het momentum om door te gaan”, stelt Johan Inan in een nieuwe AD Voetbalpodcast. Presentator Etienne Verhoeff neemt het nieuws door met hem.