Oranje zonder Wijnaldum en Frenkie de Jong begonnen aan trainingskamp, De Ligt stapt snel uit
Het Nederlands elftal is zonder Georginio Wijnaldum en Frenkie de Jong aan de eerste training in Portugal begonnen. De aanvoerder van Oranje en middenvelder van Barcelona voegen zich later op zondag in Lagos bij hun ploeggenoten van de nationale ploeg.
Tijdens de eerste oefensessie stapte Matthijs de Ligt al snel uit. De verdediger hield het na een uitgebreide warming-up voor gezien. De Ligt liet zich vorige week tijdens het duel van Juventus met Bologna wisselen. Hij had daarvoor een paar trappen op een enkel gekregen. Bondscoach Frank de Boer praat zondag met de aanwezige Nederlandse pers in Lagos. Dan zal duidelijk worden waarom De Ligt nog niet meetraint.
Wijnaldum en De Jong hebben van bondscoach Frank de Boer toestemming gekregen om later naar Oranje te komen. De meeste internationals van de definitieve EK-selectie kwamen vrijdag al bijeen in Zeist en arriveerden zaterdagavond in het Cascade Resort, waar het Nederlands elftal een trainingskamp heeft belegd.
Jasper Cillessen traint zondag niet mee. De doelman zit thuis in quarantaine na een positieve coronatest. Nathan Aké ontbreekt ook nog. Hij verloor zaterdag met Manchester City de finale van de Champions League. Chelsea was met 1-0 te sterk in Porto. Aké kreeg geen speeltijd van zijn trainer Pep Guardiola. De verdediger meldt zich waarschijnlijk maandag bij Oranje.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Zijn bus gaat niet naar Tirana, maar chauffeur Jan wel
In deze rubriek tellen we af naar de Conference League-finale van volgende week woensdag, waarin Feyenoord het in Albanië opneemt tegen AS Roma. Vandaag: Jan de Rek moest de kampioenswedstrijd in 2017 nog missen, maar woensdag is hij erbij. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
Feyenoord legt FC Twente-back Joshua Brenet contract voor, PSV op vinkentouw
Joshua Brenet (28) heeft na een sterk halfjaar bij FC Twente de Nederlandse topclubs voor het uitkiezen. Net als zijn huidige club heeft Feyenoord de vleugelverdediger een meerjarige aanbieding gedaan, terwijl de voorbije weken ook PSV en meerdere buitenlandse clubs interesse toonden. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Cambuur-doelman (25) moet per direct stoppen vanwege hartproblemen: ‘Persoonlijk drama’
Triest nieuws voor Cambuur-doelman Pieter Bos. De 25-jarige Fries moet met onmiddellijke ingang een punt achter zijn voetballoopbaan zetten omdat hij met hartproblemen kampt.
-
PREMIUM
GA Eagles is er maar druk mee: Martina dicht bij langer verblijf, Gorter komt niet
Go Ahead Eagles wacht een drukke zomer, maar meldt zich intussen al op de transfermarkt. Finn Stokkers is dinsdagmiddag gepresenteerd als de nieuwe spits. Ook de gesprekken over een verlengd verblijf van Cuco Martina vlotten. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen. -
Tegenvaller FC Twente: assistent-trainer Andries Ulderink levert contract in
Een dag na het grote feest is FC Twente met de eerste tegenvaller voor het komende seizoen geconfronteerd. Assistent-trainer Andries Ulderink vertrekt per direct bij de Enschedese club. De Achterhoeker was sinds 2020 de assistent van Ron Jans en werd intern gezien als een belangrijke pijler onder het succes.