PSV mét Götze, Max, Van Ginkel en Boscagli naar Lissabon, Viergever ontbreekt
PSV heeft woensdagavond in Lissabon weer de beschikking over Philipp Max, Marco van Ginkel en Olivier Boscagli. Het drietal ontbrak zaterdagavond bij Heracles Almelo-PSV om uiteenlopende redenen. Tegen Benfica kunnen ze in principe allemaal weer vanaf de aftrap beginnen.
Ook Mario Götze is erbij. De 29-jarige middenvelder moest afgelopen weekend vernemen dat zijn broer tijdens een duel met 1. FC Kaiserslautern na een zware botsing op de intensive care in het ziekenhuis belandde. Inmiddels is hij van de intensive care af en gaat het naar omstandigheden goed met hem.
Bij PSV zijn Ritsu Doan (wel teruggekeerd, maar nog niet fit genoeg) en Érick Gutiérrez (nog niet teruggekeerd) er niet bij. Daarnaast is keeper Vincent Müller herstellende van ziekte, waardoor Aron van Lare de derde goalie is. Maxi Romero en Richard Ledezma trainer weer, maar zijn nog niet fit genoeg om aan te sluiten.
Nick Viergever reist niet mee omdat zijn partner bijna uitgerekend is en hij bij haar blijft om haar te ondersteunen. Afgelopen weekend deed Boscagli dat ook voor het duel met Heracles Almelo en hij is inmiddels vader van een zoon. Viergever moet zodoende nog langer wachten op zijn fraaie record. Hij staat nu samen met Danny Blind en Willy van de Kerkhof op 84 Europese wedstrijden. Als Viergever nog een wedstrijd speelt is hij in zijn eentje recordhouder.
Selectie PSV voor Benfica-uit:
Keepers: Drommel, Mvogo, Van Lare
Verdedigers: Teze, Ramalho, Obispo, Boscagli, Max, Mwene, Oppegard
Middenvelders: Van Ginkel, Sangaré, Mauro Júnior, Pröpper, Thomas, Götze
Aanvallers: Gakpo, Madueke, Zahavi, Bruma, Fofana, Vertessen
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMmet poll
Dit zijn de keuzes die PSV kan maken voor een nieuwe trainer: het uur U nadert
Eindhoven -
Stadionspeaker MVV plotseling overleden vlak na play-off tegen NAC
MVV heeft plotseling afscheid moeten nemen van zijn stadionspeaker Bert Bouvrie. De trouwe supporter van de club uit Maastricht overleed zaterdagavond, vlak nadat hij nog had omgeroepen tijdens de verloren thuiswedstrijd in de play-offs om promotie/degradatie tegen NAC Breda (1-4).Maastricht -
Uitlegvideo
Bij een voetbaltransfer gaat er helemaal niet zoveel geld naar de verkopende club: zo zit dat
Als profvoetballers een transfer maken naar een andere voetbalclub, dan gaat het soms over astronomische bedragen. Zo vertrok Virgil van Dijk naar verluidt voor 85 miljoen naar Liverpool. Dat bedrag kwam niet volledig op de bankrekening van de verkopende club terecht. Wie pikt er bij zo’n transfer allemaal een graantje mee? -
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’ -
Eredivisieclubs stellen beslissing over mediadeal uit, nog geen garanties van Disney
De Nederlandse clubs nemen komende maandag nog geen beslissing over hun nieuwe mediacontract per 2025. De stemming is uitgesteld nadat bleek dat het Amerikaanse moederbedrijf Disney nog geen garanties wilde geven over de deal die ESPN eerder op tafel legde, ter waarde van minimaal 1,7 miljard euro.
-
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
-
-
-
Broertje van PSV'er Mario Götze ligt op intensive care met schedelbasisfractuur
Felix Götze, het broertje van PSV-spelmaker Mario, ligt sinds gisteren in het ziekenhuis in Berlijn. De 23-jarige speler van FC Kaiserslautern liep in de uitwedstrijd bij Viktoria Berlin (4-0) in de Duitse 3. Liga een schedelbasisfractuur op bij een botsing. -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.