Ten Hag geniet, maar baalt van tweede helft: ‘Dat is het Ajax dat ik niet wil zien’
Erik ten Hag was zeer tevreden over het spel van Ajax tegen NEC in de eerste helft (5-0). ,,Ik heb genoten voor rust”, zei hij in gesprek met ESPN. ,,We hadden veel beweging en veel diepgang. We hadden ook veel druk naar voren als we de bal niet hadden. Daarom kregen we heel veel kansen en maakten we vijf mooie goals.”
,,Het Ajax van de eerste helft, dat is het Ajax wat ik wil zien”, zei Ten Hag. ,,Na rust was het een stuk minder. Dat was het Ajax wat ik niet wil zien. Gelukkig zat het stadion aardig vol. Dat mag weer. We spelen voor de fans en die hadden in de tweede helft nog wel een paar doelpunten verdiend.”
Ten Hag vindt dat zijn ploeg fysiek nog niet helemaal klaar is voor het seizoen. ,,Daarom spelen we zondag ook een oefenwedstrijd tegen Heracles”, zei hij. ,,Zo kunnen de spelers die vandaag weinig hebben gevoetbald ook nog aan hun conditie werken.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Komst Azarkan naar FC Utrecht definitief, Van de Streek gaat en club hoopt op aanblijven Dost
Utrecht -
PREMIUM
Column Sjoerd Mossou | Het amateurvoetbal kun je niet vaak genoeg vieren
Dat dit weekeinde in het teken staat van het amateurvoetbal in Nederland, juicht columnist Sjoerd Mossou van harte toe. ‘Het is het ultieme medicijn tegen alles wat voetbal pervers maakt.’ -
Met poll
Oranje traint zonder Cody Gakpo vanwege ‘prettige familieomstandigheden’
Het Nederlands elftal is zonder Cody Gakpo aan de tweede training voor de finaleronde van de Nations League begonnen. De aanvaller van Liverpool ontbreekt vanwege ‘prettige familieomstandigheden’ in Zeist, laat een woordvoerder van de KNVB weten. -
PREMIUMMet video
Het nieuwe PSV onder Peter Bosz moet snel op toeren komen, maar zonder cultuurshock
De handtekening van Peter Bosz komt snel onder een PSV-contract. De zaak was vrijdag namelijk kogeltje rond, op de presentatie na. Mogelijk volgt die pas maandag. Bosz volgt Ruud van Nistelrooij op, waardoor in het Philips Stadion vanaf begin juli alles weer anders wordt. Een aantal vaststellingen bij zijn benoeming.Eindhoven -
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
Elke maand gaan er een paar euro’s naar je bank voor het gebruik van een betaalrekening. Op jaarbasis kan dat best aantikken. ‘Waarom zijn de kosten van mijn bankrekening zo hoog’, vraagt lezer Jos Couwenberg zich af. In deze rubriek leggen we elke week een lezersvraag over geld voor aan een deskundige.
-
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
-
-
-
PREMIUM1
Nieuwe hiërarchie en geen Memphis Depay bij Oranje: Ronald Koeman kan niet meer teruggrijpen op wat vertrouwd is
Het Nederlands elftal werkt toe naar de finaleronde van de Nations League. Maar Ronald Koeman heeft meer te doen. Bij zijn rentree als bondscoach in maart bleek direct wat de valkuil is: teruggrijpen op alles wat vertrouwd was in zijn eerste periode in 2019. Er moet nieuw leven in bij Oranje. In een nieuwe hiërarchie. En met een andere spits dan Memphis Depay tegen Kroatië. -
PREMIUM1
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
De meeste mensen stellen dat wat ze moeten doen uit en voelen zich daar dan schuldig over. Vooral niet doen, legt filosoof John Perry uit aan journalist en notoire uitsteller Saskia Smith. Een gestructureerde uitsteller krijgt volgens hem juist een heleboel voor elkaar omdat ze die andere dingen niet doen.