Politie zoekt drie ‘kopschoppers’ die na avondje stappen man (27) knock-out sloegen in Nijmegen
NIJMEGEN - Een 27-jarige man is op 5 november ernstig mishandeld op het Keizer Karelplein in Nijmegen. Hij is buiten bewustzijn geraakt en volgens getuigen tegen zijn hoofd getrapt. De politie doet vanavond een oproep in het programma Opsporing Verzocht om de daders te kunnen vinden.
De mishandeling was in de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 november. Het slachtoffer was uitgeweest in een café in het centrum, dat toen nog tot middernacht open was. Toen hij kort na middernacht op het Keizer Karelplein fietste werd hij door een groepje van vier of vijf personen aangesproken. Zij beschuldigden hem ervan in een café tegen hen te zijn opgebotst. Hoewel het slachtoffer niet wist waar ze het over hadden, bood hij zijn excuses aan.
Desondanks werd hij daarna door de drie mannen uit het groepje zwaar mishandeld. Volgens een politiewoordvoerder is er geen bewakingsbeeld van de mishandeling. ,,Helaas, maar we hebben wel met verschillende getuigen kunnen spreken voor een duidelijk beeld. Meerdere personen waren bij de mishandeling betrokken.”
Zware hersenschudding en kaakbreuk
Getuigen vertelden aan de politie dat de man na een kaakslag op de grond viel. Zelfs nadat hij buiten bewustzijn was, is hij nog tegen zijn hoofd geschopt. Een getuige beschreef dat het eruit zag alsof één van de daders tegen een voetbal trapte. Het slachtoffer liep een zware hersenschudding en een gebroken kaak op, waar hij nu nog last van heeft.
De politie spreekt van een poging doodslag. ,,De zaak heeft forse impact gehad, hopelijk krijgen we vanavond tips binnen”, zegt de woordvoerder.
Opsporing Verzocht is vanavond om 21.20 uur op NPO1.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Nijmegenaar gewond naar ziekenhuis gebracht nadat zijn woning in brand vloog: ‘Ik ben benieuwd of hij het redt’
Nijmegen -
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
indebuurt.nl
Tropisch warm of toch niet? Dit is de weersverwachting voor de Nijmeegse zomer
De zomer in Nijmegen staat in het teken van ijsjes, de Vierdaagsefeesten en terrasjes! En hopelijk ook zon… Of dat het geval is, vertelt Meteoroloog Jaco van Wezel van WeerOnline. -
PREMIUMColumn Marcel Rözer
‘Het was één grote, onverdraaglijke tegenstelling: de schittering van de Spiegelwaal en de nagedachtenis aan een zinloze dood’
Een jongeman stuurde me foto’s vanuit de Himalaya. Hij reist graag, was vorig jaar ook al in Zuid-Amerika. De wereld wil ontdekt worden.Nijmegen -
PREMIUM19
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
Drie op de tien Nederlanders rijden inmiddels op een elektrische fiets. Ook relatief jonge fietsers zijn overstag. Is dat nou goed nieuws? Want trappen met ondersteuning is toch lang niet zo gezond als jezelf verplaatsen op een gewone fiets? De Fietsersbond en een bewegingswetenschapper zetten op een rij wat de verschillen zijn.
-
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
-
-
-
PREMIUM
En toen bleken er nog een ‘Willem en Ilonka’ te bestaan: níet het slachtoffer en de moordverdachte
We probeerden er deze week zo prudent mogelijk mee om te gaan, met de identiteit van zowel het slachtoffer als de verdachte in de moordzaak die afgelopen dinsdag Elst en de rest van Gelderland deed opschrikken. Maar toch kan je als redactie dan soms nog verrast worden. En dat gebeurde deze week.Nijmegen -
Fortuna Sittard en NEC sluiten seizoen af met gelijkspel na late strafschop Gladon
Het duel tussen Fortuna Sittard en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen namen met een gelijkspel afscheid van het seizoen in de Eredivisie: 1-1.Nijmegen