Man (61) in Emmeloord gestoken door minderjarige na ruzie op straat

met videoEen man (61) uit Emmeloord is vanmiddag gestoken door een 17-jarige plaatsgenoot. Het steekincident ontstond naar aanleiding van een ruzie tussen het slachtoffer en een groep jongeren. De man is naar het ziekenhuis gebracht.

4 reacties

  • Anoniem

    2 jaar geleden
    M MAAS: Als je als slachtoffer zelf verdedigd en in je paniek sla je te hard d krijg je als slachtoffer gelijk een gevangenisstraf en de dader hoort" ach heb je een slechte jeugd gehad? Ah wT zielig ' sarcastisch bedoeld. Aanpakken volgende x wordt slachtoffer voor leven invalide of overlijd minimaal 30 jaar Bajes zonder kans op vervroegde vrijlating
  • Luuk Boerman

    2 jaar geleden
    Dat wordt weer een FOEI, en als ie heel veel pech heeft een weekje schoffelen.
  • WJ Kloppenburg

    2 jaar geleden
    Het lijkt me zo langzamerhand tijd worden dat mensen vuurwapens mogen dragen zodat ze zich kunnen verdedigen tegen het alsmaar toenemende geweld waar de Overheid geen antwoord op heeft. De Politie is druk aan het dweilen met de kraan open, het OM, Rechtbanken en Kamer weigeren stug afdoende te straffen.
  • martijn huiskamp

    2 jaar geleden
    tijd dat ouderen zich gaan zelf beveiligen met het een of ander ..hoog tijd