En dat is vier: alweer ongeluk in beruchte bocht bij Nunspeet
Bij een ongeluk op de Eperweg (N795) is een vrouw vanochtend gewond geraakt. Zij raakte van de weg op een punt dat inmiddels berucht mag heten: de knik halverwege Nunspeet en Epe.
De vrouw raakte daar even voor elf uur door onbekende oorzaak de macht over haar stuur kwijt, schoot over het fietspad langs de weg en belandde uiteindelijk met haar auto op de kop in de greppel.
De vrouw is met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Van haar auto resteerde niets dan een wrak, dat door een bergingsbedrijf uit de sloot is getrokken en meegenomen.
Gevlucht
In dezelfde bocht zijn de afgelopen vier maanden al drie keer eerder vergelijkbare ongelukken gebeurd. De ‘hausse’ begon op zaterdag 10 september, toen de auto met daarin een 29-jarige bestuurder uit Ermelo en twee vrouwelijke passagiers crashte en op de kop terecht kwam.
De man ging er als een haas vandoor, maar werd later door een motoragent aangehouden. Hij bleek onder invloed van drugs. Op 21 oktober ging het weer fout en schoot een auto met daarin een vrouw door het hek in de berm. Zij bleef ongedeerd.
Dat gold niet voor de man die op 28 november uit de bocht vloog en over de kop sloeg. Hij is met hulp van omstanders uit zijn auto gekomen en door een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMMet video
Statiegeld op blikjes, zo krijg je je geld terug
Na de kleine plastic flesjes zijn nu de blikjes aan de beurt. Vanaf deze week betaal je daar ook 15 cent statiegeld voor. Maar waar is dat goed voor en ook niet onbelangrijk: hoe krijg je je centjes weer terug? -
Dit stuurden jullie in: Heerde stuit op eerste kievitseieren • (bijna te) succesvolle inzameling in Hattem
De lente is onlosmakelijk verbonden met het eerste kievitsei, zo bleek ook deze week in Heerde. De ene lezer blijft de pracht van de natuur op de Veluwe zien, een andere is juist dankbaar voor iets bijzonders in de stad. Dat is de selectie lezersinzendingen deze week van de Veluwe en Apeldoorn.Nunspeet -
PREMIUMTweede klasse
Regen, wind en ongelukkige tegentreffers breken VSCO’61, maar niet de moraal: ‘Het wordt spannend, maar ook leuk’
Voor VSCO’61 bestaat dit seizoen in de tweede klasse I vooral uit overleven. Tegen ZAC haakt de ploeg bijna een uur prima aan, maar als het weer apocalyptisch wordt, glijden de vingertoppen toch van de rand van de afgrond en verdwijnen er opnieuw drie punten in de diepte: 2-3.Oosterwolde -
PREMIUM
Met deze bomen heb je snel een koeler terras
De beste remedie tegen een hete zomer? Onze tuinexpert Laurence Machiels weet raad: plant nu nog bomen! Afhankelijk van de grootte van je tuin, legt ze uit welke bomen het best tot hun recht komen en welke genoeg (maar ook niet te veel) schaduw geven. ,,Strooi een mulchlaag van compost of bladaarde onder de boom, dat houdt de verdamping tegen.’’ -
PREMIUM
50Plus krijgt tóch een zetel in bestuur Waterschap Vallei en Veluwe: ‘Vreselijk blij’
Nu 100 procent van stemmen van de waterschapsverkiezingen voor Waterschap Vallei en Veluwe zijn geteld, blijkt dat 50Plus toch nog een zetel krijgt in het algemeen bestuur. Aanvankelijk leek het er nog op dat die partij zou verdwijnen. Fractievoorzitter Gerrit Sprik uit Apeldoorn reageert daarom ook opgelucht: ,,Je moet hoop hebben.’’Nunspeet
-
PREMIUMINTERVIEW
Douanedirecteur streed jaren tegen nietsontziende bendes: ‘Partijen cocaïne vlogen ons om de oren’
Als piepjonge grenswachter haalde hij gesmokkelde sigaretten uit de loop van een Leopard-tank, als ervaren rot knokte hij in de Rotterdamse haven tegen nietsontziende drugscriminelen. Maar na bijna een halve eeuw bij de douane houdt regiodirecteur Jan Kamp (66) het voor gezien. Hij gaat ze missen, de collega’s, de containers en de cokevangsten.Elspeet -
-
-
PREMIUM
Justitie verdenkt ‘grote boef’ uit Apeldoorn van reeks incidenten: ‘Meer feiten komen boven’
,,John V. is een grote boef. Dat vindt althans de officier van justitie. En eerlijk is eerlijk: het zijn niet de minste feiten waar hij van verdacht wordt. Maar hij heeft het niet gedaan. Hij is niet die boef. Hij is onschuldig.’’Ermelo, Wezep -
3
Is zout nou wel of niet slecht voor je bloeddruk?
Over de hoeveelheid keukenzout die we gebruiken, is veel te doen. Toch heeft zout ook belangrijke functies, zegt voedingsdeskundige Karine Hoenderdos. In deze rubriek beantwoordt ons panel aan deskundigen elke week een lezersvraag over voeding, gezondheid of relaties.
16 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerJacqueline Niers
Bob Middelburg
Coos Paulusma
Belinda Joosten
Belinda Joosten