PREMIUM
Bouw voor ouderen die nu blijven zitten in ‘kasten’ van gezinswoningen
OpinieDe frustratie over de woningmarkt is enorm. Maar we moeten niet wanhopen, zegt Hedzer van Houten, oud-directeur van woningcorporatie Woonconcept, want er zijn oplossingen.
Je kunt tegenwoordig geen tijdschrift of dagblad meer openslaan of er staat wel een artikel in over de woningmarkt. En in vrijwel elk artikel luidt men de noodklok. Mijn inziens niet geheel terecht of het moet al voortvloeien uit onmacht of visieloosheid.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM2
Berlijn, Barcelona en Marokko: zo gaat Femke (49) elk jaar gratis op vakantie
Je moet je huis netjes en schoon achterlaten voordat je vertrekt, maar dan kun je gratis vakantie vieren in het huis van een ander. Femke Breukels uit Utrecht is fanatiek huizenruiler: ,,We hebben al 10.000 euro bespaard.’’ -
PREMIUMMet video
Recordaantal vacatures: thuiswerken, tiny house en korte werkweek als lokkertjes
Een recordaantal vacatures staat open, waardoor werkgevers van alles uit de kast halen om personeel te werven. Maar is een scooter of een tiny house wel genoeg? -
PREMIUMCOLUMN1
Kap met uitbuiten en breng die werklozen in beweging
Phaedra Werkhoven schrijft iedere week een column over wat haar bezighoudt. -
PREMIUMOPINIE10
Hondenverbod in natuur? ‘Maak liever grotere natuurgebieden’
Boswachters van Natuurmonumenten zijn het beu dat loslopende honden wild opjagen en soms reetjes doodbijten. Ze overwegen een hondenverbod in hun natuurgebieden. Boswachter Harco Bergman is ook wel eens moedeloos van de discussie over aanlijnen, maar een hondenverbod gaat zijn werkgever Staatsbosbeheer te ver. -
PREMIUMmet video
Warmtepomp wordt kleiner en minder lelijk
Nederland moet massaal aan de warmtepomp. Maar zo klein zijn ze niet, dus waar laat je zo’n ding? En waarom zien die buitenunits eruit als een koelwagen? Een kijkje op de VSK Installatiebeurs.
-
PREMIUMCOLUMN2
Als deze bloedovergoten zomer voorbij is worden we opnieuw de coronamist ingedreven
Phaedra Werkhoven schrijft iedere week een column over wat haar bezighoudt. -
PREMIUMColumn7
Rutte laat met het wissen van zijn sms’jes andermaal zien dat zijn eigen doctrine springlevend is
Özcan Akyol schrijft drie keer per week over wat hem bezighoudt. -
JOUW MENING7
Stelling | Boeren moeten snel meer schadevergoeding krijgen voor de lage waterstand
Landbouwbedrijven zeggen jaarlijks voor miljoenen schade te lijden door lage grondwaterstanden als gevolg van drinkwaterwinning. Daarom bereiden ze een claim voor tegen drinkwaterbedrijven.
5 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerG.J. Algra
L.J.H. Jonkeren
E van der Harg
J.Ch.M. Denkers
wilma aalvanger