PREMIUM
CARTOON | Toos & Henk
Delen per e-mail
Iedere dag volg je hier de belevenissen van Toos & Henk, een creatie van cartoonist Paul Kusters.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Özcan Akyol antwoordde op haatmail en kreeg hartverwarmende reactie terug: ‘Laiverd, bedankt!’
Columnist en tv-presentator Özcan Akyol besloot om eens te reageren op een mailtje van een vrouw die hem regelmatig hatelijke berichten stuurde. Hij kreeg een verrassende reactie terug. Vol zelfreflectie. ,,Ik heb te veel tijd.’’ -
PREMIUM
Column En dan zijn de insecten ook nog eens verdwenen
-
PREMIUM
ANGELA KIJKT TV Opeens ging Jack van Gelder ongemakkelijk zitten draaien, hij leek Lilianne Ploumen wel
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
PREMIUM
CARTOON | Dirkjan
De Stentor neemt je dagelijks mee in de avonturen van Dirkjan, de grappige antiheld. -
PREMIUM
Video | Audio | Update Staking bij Scania Zwolle: medewerkers rijden door staakstraat
Honderden werknemers van Scania uit Zwolle leggen vandaag het werk voor 24 uur neer. Ze doen mee aan een stakingsactie voor een nieuwe cao in de branche Metalektro. Omdat een ‘normale’ staking niet coronaproof is, hebben ze daar iets op bedacht: een staakstraat.
-
Onderzoek Eén op de drie leidinggevenden neemt werknemer die ooit psychische problemen heeft gehad niet snel aan
Tweederde van de leidinggevenden heeft bedenkingen bij het in dienst nemen van een sollicitant met psychische problemen, zo blijkt uit nieuw onderzoek van Tilburg University. En dat is vreemd, want 52 procent heeft wel positieve persoonlijke ervaringen met deze medewerkers. ‘Werkgevers willen het liefst een werknemer waar niets mee is. Dat is onrealistisch.’ -
PREMIUM
column Mondkapjes bij kleine kinderen gaat te ver. Of toch niet?
Renate Wennemars schrijft twee keer per week over wat haar bezighoudt. -
Omstreden arts (75) na leugens over corona: ‘Er was niet veel doordachts aan’
Homeopatisch arts Piet van Herten, die in opspraak raakte, nadat hij in een interview onder meer had beweerd dat mensen worden ‘vermoord met vaccins’, komt deels terug op zijn uitspraken. ,,Er was niet veel doordachts aan", zei de alternatieve behandelaar uit het Limburgse Maasbree dinsdag voor de camera van L1. ,,Sommige dingen die ik gezegd heb, waren een beetje aan de gechargeerde kant."