PREMIUM
Een vreemde hand zocht een weg tussen mijn benen
ColumnOok in mijn bibs is ooit ongewenst geknepen. Al was het geen knijpen. Het was een vreemde hand die razendsnel een weg tussen mijn benen zocht. In een kringloopwinkel nog wel. Op een avond in Den Haag. Ik grabbelde in een bak met retro sleutelhangers en schrok op van gefriemel op een lichamelijke locatie waar ik geen gefriemel blief.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMcolumn10
In het begin een beetje mokken, maar na twee weken voelde het bijna beschamend als je het toch deed
Voorst, Deventer -
PREMIUMCOLUMN6
‘Ik ga naar mijn schepper’, zei ze. ‘Pas goed op jezelf. Doei’
Buurman schrijft elke week over zijn leven en kijk op de maatschappij. -
PREMIUMCOLUMN
Over je eindexamendroom kun je niet klagen
Buurman schrijft elke week over zijn leven en kijk op de maatschappij. -
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’ -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
JOUW MENING9
Stelling | Organisatie Opwekking moet ‘homo-onvriendelijke’ band weigeren
-
-
-
PREMIUMColumn
Zo’n zeem tussen je benen went wel, hoor
Renate Wennemars schrijft twee keer per week over wat haar bezighoudt.Dalfsen -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek.
2 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerM.M. Stoter
JE Adams