Volledig scherm
© rgbstock.com

19 november 2016

De agenda van de regio Zwolle voor zaterdag 19 november.

BALKBRUG
Terrein Molenweg, 9.30u: start Off the road-rit

DALFSEN
Centrum, 13-15u: vrijwilligersmarkt
Parochiehuis, Emmastraat 21, 20u: dansavond

DEDEMSVAART
Dance Centre Drenth, Hoofdvaart 94, 14u: Sinterklaasfeest buurtvereniging Hoofdvaart West voor kinderen 3-7 jaar

DRONTEN
Kringloopwinkel It’s Kringloop, De Noord 53, 9.30-16u: open dag
Meerpaalplein, 13u: intocht van Sinterklaas
Voedselbank, Handelsweg Zuid 3, 9.30-16u: open dag

HARDENBERG
St. Louis Blues Tavern, Markt 16a, 22u: optreden The Talisker Four

HOGE ENK
Ons Huus, Oude Harderwijkerweg 61, 13.30u: intocht sinterklaas

KAMPEN
Bovenkerk, Koornmarkt 28, 20u: concert van organist Evert van de Veen
Stadskazerne, Oudestraat 216, 14-16.30u: Sinterklaas is in het Sinterklaashuis
Westerkerk, Wilhelminalaan 97, 17u: kerkdienst Zingend naar de zondag met Hervormd Mannenkoor IJsselmuiden/Grafhorst en organist Harry Hamer
Wijkcentrum ‘t Middelpunt, Lamoraal van Egmondstraat 2, 10-14u: rommelmarkt

MARIËNBERG
Café Mans, Nieuweweg 4, 13u: aankomst Sinterklaas

NUNSPEET
Driestwegkerk, Driestweg 4, 9-13u: grote najaarsrommelmarkt
Veluvine, F.A. Molijnlaan 186, 20.15u: voorstelling ‘Verrassing’ door Gewoon Aans

OMMEN
Carrousel, Van Reeuwijkstraat 5, 19.30u: najaarsconcert Soli Deo Gloria

URK
Westhaven, 17u: intocht van Sinterklaas

ZWOLLE
101Winkels, Nieuwstraat 100, 14-16u: tarotleggingen
Café De Gezelligheid, Gasthuisplein 11, 13-17u: COC Jong&Out Meeting in kader van sinterklaas
Café de Singel, Groot Wezenland 4, 22u: Jarno & Tamme
Dominicanenklooster, Assendorperstraat 29, 14u: intocht sinterklaas in Assendorp
Goudsteeg21, GoudsteeG 21, 20.30u: Minstrel Session met Dandelion & David Ählén
IJsselhallen, Rieteweg 4, 10-17u: landbouwminiaturenbeurs
Nieuwe Buitensociëteit, Stationsplein 1, 20u: Soulevent met CC Campbell
Odeon, Blijmarkt, 20.30u: Theatergroep HENS - Pontus Pilatus
Stedelijk Museum, Melkmarkt 41, 15u: Gezongen verhalen door Nico van der Meel
The Livingroom, Gasthuisplein 23, 21.30u: optreden Rosa Sky, voorprogramma 9PM
The Livingroom, Gasthuisplein 23, 20u: wedstrijd theatersportgroep PeperDus tegen Baas Amersfoort
Wijkcentrum De Bolder, Dobbe 29, 13u: intocht sinterklaas in Aa-landen