Volledig scherm
© rgbstock.com

22 oktober 2016

De agenda van de regio Zwolle voor zaterdag 22 oktober.

BALKBRUG

Diamanthal, Hoogeveenseweg, 8-13 uur: vlooienmarkt en rommelmarkt.

DEDEMSVAART

De Baron, Julianastraat 54, 20u: concert Koor zonder Naam

EMMELOORD

De Ontmoeting, Europalaan 42, 9-13.30u: goederenmarkt voor kerkelijke ondersteuning en een studiefonds voor het Hongaarse dorpje Goganvarolea

HATTEM

De Marke, Daendelsweg 2, 20.15u: optreden Boris Giltburg

Voerman Museum, Achterstraat 46-48, 10-17u: Gelderse Museumdag

KAMPEN

Bovenkerk, Koornmarkt 28, 20u: orgelconcert van Gerwin van der Plaats met liederen uit Johannes de Heer-bundel

Burgwalkerk, Burgwal 60, 19-20u: Uurtje Kerkmuziek met kamerkoor Musica Vocalis uit Zwolle

NIEUWLEUSEN

‘t Witte Peerd, Westeinde 5, 22u: Palthepop met Bruceband

NUNSPEET

Veluvine, Molijnlaan 186, 20.15u: optreden Band Trinity

Noord-Veluws Museum, Winckelweg 17, 11-17u: Gelderse Museumdag

OLDEBROEK

Boerderijmuseum, Bovenstraatweg 10-A, 10-16u: Gelderse Museumdag met verkiezing ‘Wie is de sterkste man van Oldebroek?’, Kleedjesmarkt en show met modelvliegtuigjes en drones

Landal Landgoed ‘t Loo, Looweg 47, 13u: hardlopen en mtb-en tijdens Run-bike-run

STAPHORST

Zwarte Dennen Staatsbos, vanaf 14u: Zwarte Dennen Cross

WAPENVELD

Hof van Cramer, Putterweg 2d, 13u: herfstfietstocht

Hervormde Kerk, Kerkstraat 2, 19.30u: orgelconcert Tjaco van der Weerd

ZWOLLE

Café de Singel, Groot Wezenland 4, 22u: Chayah live, vanaf 24u Mulder

De Koperen Hoogte, Lichtmisweg 51, 11-17u: Wedding Event

Filmtheater Fraterhuis, Blijmarkt, 11-14u: Fraterhuis Academie over Steven Spielberg

Games & Computers, Westerlaan 51a, 13u: Zelda-event van Bonami Spelcomputer Museum en Zelda Club Nederland

Grote Kerk, Grote Markt 18, 10.30-16.30u: uitverkoop boekenmarkt

Nieuwe Buitensociëteit, Stationsplein 1, 10.30-16u: Hip voor Nop dag voor modeliefhebbers met workshops en tips & tricks

Reba Productions, Ohmstraat 3, 14u: feestelijke presentatie nieuwe album Accordéon Mélancolique

Thuis bij Molletje, Sassenstraat 26, 12u: creatieve inloopmiddag voor kinderen

Urbana, Wipstrikkerallee 213, 20u: voorstelling Frysk Selskip Swol