Volledig scherm
Dash verloor na een spannende vijfsetter nipt van Rivo Rijssen. © foto Jan Houwers

Karakteristieken diverse sporten

Er werd een volledig programma afgewerkt in de diverse zaalsporten. Hieronder een overzicht van de karakteristieken.

Handbal

Vrouwen

Eredivisie

Vlug en Lenig-Kwiek: 35-20 (18-9). Scores Kwiek: Rosanne Blankhorst 4, Romy ten Cate 4, Anouk van Rijssen 4, Anne Slegten 3, Bianca Klein Koerkamp 2, Kim Peters 1, Charlotte Schulten 1, Floor Tutert 1

Tweede divisie

SEW 2-Wijhe: 26-16 (14-7). Scores Wijhe: Anouk Mulder 4, Sanne Huis in 't Veld 3, Janine Nijboer 2, Pauline Nijboer 2, Jessica Zernitz 2, Aniek te Braak 1, Sara ten Kate 1, Anouk Westerbeek 1

Voorwaarts-BWO: 40-19 (20-12). Scores Voorwaarts: Ellen Schutte 9, Laura Deijk 8, Melissa van Delsen 6, Maaike Wensink 5, Merlin Fakkert 3, Aniek Koers 3, Sharin Aal 2, Patricia Hendriksen 2, Chantal Deijk 1, Lizet Klunder 1

Kwiek 2-Nieuw Heeten: 19-7 (11-2). Scores Nieuw Heeten: Naomi Lorkeers 2, Chantal Ruiter 2, Eline Bouman 1, Ilse Bouman 1, Debbie Hutten 1

Hoofdklasse

LHC-Heeten: 34-29 (16-16). Scores LHC: Jolin van den Berg 9, Ryan Bloo 5, Simone Herbrink 5, Veere Wilms 5, Linn Eikelboom 2, Paula Kogelman 2, Jessie Neppelenbroek 2, Joanne Pelgrim 2, Marion Hendriks 1, Linda Maatman 1. Scores Heeten: Dewi Tepperik 6, Diede van Dartel 5, Rosan Kortenhorst 5, Muriël Messchaert 5, Maureen Schiphorst 5, Isa Lokate 2, Imke Groot Koerkamp 1

Wesepe-AES 2: 21-23 (10-12). Scores Wesepe: Dorien Wolterink 8, Jolien Koerhuis 4, Marleen Spikker 4, Elke Berends 3, Marjolien Roesink 2

Lettele-Houten: 26-18 (14-8). Scores Lettele: Milou Oosterwijk 8, Yara Kloosterboer 7, Anouk Schiphorst 6, Jolien Oosterwijk 2, Sophie de Boer 1, Maartje van Oldeniel 1, Maaike te Riele 1

Korfbal

Overgangsklasse B: KVZ-De Meervogels 25-35 (15-17). Scores KVZ: Kees van der Veer 11, Thijs van Zwaaij 6, Ella de Maag 3, Stefan Vogd, Myrthe Erps, Myrna Sluizeman, Xanne Ketelaar, Felix van den Sigtenhorst.

2D: DKOD-Devinco 17-11 (10-7). Scores Devinco: Fokko Agema 4, Jorrik Albers 2, Arjen Agema 2, Ellen Stam, Peta Rademaker, Daniel Kappenburg.

Tafeltennis

De Toekomst-Trias 7-3. Winstpartijen De Toekomst: Marten Adolfsen (3x enkelspel), Rutger Carelse (2x enkelspel) en Gerben Otten (2x enkelspel). Winstpartijen Trias: Bart van der Zanden/Roy van Bedaf (dubbelspel), Bart van der Zanden (2x enkelspel). Bijzonderheid: Rogier Gerritsen (Trias) gaf op in zijn enkelpartij tegen Gerben Otten en Marten Adolfsen (De Toekomst).

Volleybal

Vrouwen

1A: Dash-Rivo 2-3 (22-25, 25-21, 25-18, 23-25, 9-15)

1A: WSV-VCV 4-0 (25-18, 25-15, 25-16, 25-18)

2A: De Bevers-Sudosa 3-1 (25-23, 25-16, 23-25, 25-11)

2B: Avior-Bovo 4-0 (28-26, 25-19, 26-24, 26-24)

Mannen

1A: Scylla-Avior 3-1 (25-22, 25-20, 24-26, 25-17)

2B: VVH-BVC 3-2 (20-25, 25-20, 25-16, 24-26, 15-12)

Waterpolo

Mannen

Eredivisie: BZC Brandenburg-BZC 8-10 (4-1, 4-4, 7-7). Scores Schuurman BZC: Steijn Lammers 4, Jelle Lammers 4, Filip Kljajevic 2.

3C: Middelsé-Skelp-Proteus 11-13 (2-1, 6-4, 9-8). Scores Proteus: Marc Dassel 4, Bas ten Bulte 3, Roy Kleise 3, Jouri Fledderman, Rick Broekhof, Peter Wiggers.

3D: De IJsselmeeuwen-Hellas Glana 19-6 (3-1, 6-2, 13-4). Scores De IJsselmeeuwen: Gijs de Rooij 6, Nick Fiege 3, Erwin Croes 3, Swen van Duren 2, Ronnie Klaasen 2, Kjille Kemperman 2, Berry te Kamp.

Vrouwen

2C: Het Ravijn 3-BZC 7-6. Scores BZC: Marieke Lowik 2, Meike Horst, Hilde Geverink, Kim Blikman, Anna Huizinga.