Volledig scherm

Karakteristieken overige sporten

Hieronder een overzicht van de karakteristieken die horen bij de wedstrijden die zijn afgewerkt door clubs in de diverse sporten uit de regio Deventer/Zutphen/Lochem en Salland.

HANDBAL

Vrouwen:

Eredivisie

Kwiek - Handbal Venlo: 20-31 (11-14)

Scores Kwiek: Rosanne Blankhorst 6, Bianca Klein Koerkamp 3, Kim Peters 3, Ilone Bloo 2, Valerie Logtenberg 2, Anouk van Rijssen 2, Floor Liefers, Anne Slegten

Tweede divisie: Nieuw Heeten-Wijhe 23-29 (9-18). Nieuw Heeten: Ilse Bouman 5, Chantal Ruiter 5, Debbie Hutten 4, Naomi Lorkeers 4, Elien Bouman 3, Daphne Grolleman, Else Lamers. Wijhe: Sharina van Dort 5, Sanne Huis in 't Veld 5, Janine Nijboer 5, Anouk Mulder 4, Lisan Herbrink 4, Lorèn voor 't Hekke 4, Mareille Fredriks 2

Voorwaarts-SEW 2: 26-18 (9-8). Voorwaarts: Ellen Schutte 8, Laura Deijk 4, Maaike Wensink 3, Sharin Aal 2, Melissa van Delsen 2, Merlin Fakkert 2, Patricia Hendriksen 2, Aniek Koers 2, Lizet Klunder.

Hoofdklasse: Wesepe-LHC: 25-22 (12-10). Wesepe: Astrid Lugtenberg 6, Moniek Jansen 5, Dorien Wolterink 5, Marleen Spikker 4, Elke Berends 2, Nikki Bosch, Loes Groot Lipman, Yvonne van Tilburg. LHC: Roos Kogelman 5, Ryan Bloo 3, Linn Eikelboom 3, Joanne Pelgrim 3, Simone Herbrink 2, Linda Maatman 2, Veere Wilms 2, Jolin van den Berg, Marion Hendriks

Lettele-Groessen: 28-24 (14-14). Lettele: Tessa te Riele 8, Ilse van Oldeniel 6, Yara Kloosterboer 3, Anouk Zwiers 3, Cindy Jansen 2, Maaike te Riele 2, Anouk Schiphorst 2, Anouk Oosterwijk, Jolien Oosterwijk

HVBS-Heeten: 18-18 (10-10). Heeten: Muriël Messchaert 4, Dewi Tepperik 4, Emma Schoorlemmer 3, Rosan Kortenhorst 3, Myrthe Droste 2, Diede van Dartel, Maureen Schiphorst

Hockey

Vrouwen

1D: Groninger Studs-DHV 4-2 (2-0). Doelpunten: Aukje van Raaij, Meilin Liotard.

2A: Zevenaar-Lochem 4-0 (2-0)

Mannen

2C: Zevenaar-DHV 2-4 (0-3). Doelpunten: Brend Harkema, Bastiaan van Oostveen, Reinout Saaltink 2x.

3C: MHC Zutphen-Steenwijk 4-2 (3-0). Doelpunten: Jasper Verschuur, Ward Haitsma Hugo Kuijper, Sjors van der Meijs.

3C: Doetinchem-Lochem 6-2 (2-2). Doelpunten: Wouter Fortuin, Alain van den Bos.

Korfbal

Overgangsklasse B: KVZ-SKF 16-12 (8-7). Doelpuntenmakers KVZ: Thijs van Swaaij 5, Kees van der Veer 5, Myrthe Erps 2, Stefan Vogd, Myrna Sluizeman, Koen Lenderink en Aafke Bröcker.

3E: Devinco-Luno 10-10 (6-3). Scores Devinco: Rikst Buijs 3, Fokko Agema 2, Jorrik Albers 2, Peta Rademaker, Arjen Agema, Merwin Bosman.

Tafeltennis

Mannen

Derde divisie B: De Toekomst-De Brug 7-3. Winstpartijen De Toekomst: Gerben Otten 3, Frank Bruggeman 2, Rutger Carelse, dubbel: Otten/Bruggeman.

Volleybal

Vrouwen

1A: WSV-Scylla 3-2.

1A: Set Up 2-Dash 3-2 (25-15, 27-25, 19-25, 14-25, 15-11).

2B: De Bevers-Veracles 2 3-1.

2B: Apollo 8 2-Avior 4-0 (25-17, 25-23, 25-18, 25-9).

Mannen

1A: Avior – EVV 4-0 (25-23, 27-25, 25-19, 25-23).

2B: BVC-SSS 2 3-2 (25-20, 25-20, 21-25, 16-25, 15-11).

Waterpolo

Vrouwen

2C: Schuurman BZC-TriVia 16-3 (5-1, 8-2, 11-2). BZC: Ilona Kropman 5, Marieke Lowik 4, Anna Huizinga 3, Margot te Winkel 2, Meike Horst, Lenneke van der Molen.

Mannen

Eredivisie: Het Ravijn-Schuurman BZC 6-9 (2-2, 3-5, 4-7). BZC: Steijn Lammers 3, Jeroen Kuilman 2, Bilal Gbadamassi, Jelle Lammers, Klaas Zwaan, Youri Roolvink.

3C: Proteus-De Reest 12-9 (2-3, 4-6, 9-7). Proteus: Marc Dassel 4, Bas ten Bulte 3, Roy Kleise 2, Jouri Fledderman, Huib Schook, Rick Broekhof.

3D: Arethusa-De IJsselmeeuwen 9-11 (1-1, 3-5, 6-8). Scores De IJsselmeeuwen: Erwin Croes 3, Bas Kervel 3, Nick Fiege 2, Swen van Duren 2, Gijs de Rooij.