Jan Binnenpoorte ontvangt lintje voor zijn jarenlange inzet voor wielerclub Raalte
Jan Binnenpoorte is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau voor zijn vele activiteiten voor CRT Raalte, de wielervereniging van Salland en omstreken. Hij stond als medeoprichter en voorzitter in de periode 1997 tot 2008 aan de basis van het succes van het wielerpark aan de Hammerweg.
De Koninklijke onderscheiding werd zaterdag 5 november door burgemeester Dadema uitgereikt tijdens de viering van het 40-jarig bestaan van CRT (Cross Ren Toer) Raalte.
Jan Binnenpoorte was ook medeoprichter van de afdeling Toer, jeugdtrainer, wedstrijdleider voor de jeugd, ploegleider en organisator van wielerwedstrijden voor de jeugd en amateurs in de regio Oost. Daarnaast is hij een van de initiatiefnemers van regionale trainingen en een wielerteam van de regio Oost.
Behalve voor zijn inzet voor de wielerclub kreeg Binnenpoorte het lintje ook voor zijn werkzaamheden als vrijwilliger bij Stichting De Cirkel Raalte in de periode 2013 tot 2019. Vanaf 2014 is hij als vrijwilliger actief bij Zorggroep Raalte.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Getest: dit is de beste wasdroogcombinatie
Wat is de beste wasdroogcombinatie? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUMKoken & Eten
Zo houd je je messen het handigst scherp (met bonustip voor je kartelmes)
Met twee, hooguit drie goede koksmessen kun je een heel kokend leven voort. Maar dan moet je ze wel goed verzorgen. Hoe doe je dat? -
Mini-Elfstedentocht op Deventer ijsbaan De Scheg: klunen, stempelen en onder brug bij Bartlehiem door
It giet oan! Deventer vormt op zaterdag 4 februari het decor voor een Elfstedentocht. Op de ijsbaan van De Scheg wordt traditiegetrouw een kleine variant van de ‘tocht der tochten’ verreden. Naast de Mini-Elfstedentocht vindt er ook een uurwedstrijd plaats op de Deventer ijsbaan. -
PREMIUM
Boeren de dupe van nieuwe stuw bij Archem? 'Alleen met natuur rekening gehouden'
Er dreigt te veel natte landbouwgrond in de omgeving van de nieuwe vaste stuw in rivier de Beneden Regge bij Archem, tussen Ommen en Den Ham. Dat stelt LTO Noord. Waterschap Vechtstromen had moeten kiezen voor een regelbare stuw, vindt de boerenbelangenbehartiger. De rechter is het daar niet mee eens. -
Met video1
Dit is nu de meest verkochte autokleur ter wereld
Chemieconcern BASF heeft uitgezocht wat wereldwijd de populairste exterieurkleuren van nieuwe auto’s zijn. De verrassing is dat er steeds meer bijzondere kleuren bijkomen, zoals bijvoorbeeld ‘violet’. Bij de top 3 is het al jaren stuivertje wisselen tussen zwart, wit en grijs.
-
Nieuws gemist? Lachen om je energierekening • Knap staaltje weilandvliegen
Goedenavond! Geen tijd gehad om vandaag het nieuws te volgen? Met deze update ben jij binnen 2 minuten op de hoogte. -
-
-
PREMIUM9
Pabo’s Zwolle en Deventer zetten alles op alles om studenten goed Nederlands te leren
Dat het slecht gesteld is met de taalvaardigheid van studenten op de onderwijzersopleidingen, is voor de Pabo’s in Zwolle en Deventer al lang geen nieuws meer. De opleidingen zeggen zich uit te putten om het niveau van hun leerlingen op te krikken zodat hun taal- en leesvaardigheid op peil is als ze eenmaal zelf voor de klas staan. ,,We schrikken al jaren van het taalniveau.” -
GA Eagles-aanvaller Martijn Berden op huurbasis naar VVV-Venlo
In navolging van Justin Bakker en Tesfaldet Tekie vertrekt Martijn Berden ook per direct bij Go Ahead Eagles. De aanvaller gaat naar VVV-Venlo en maakt het seizoen op huurbasis af bij de club uit Noord-Limburg, die op dit moment vijfde staat in de eerste divisie.