Nijverdals grootste voetbalclub De Zweef huldigt recordaantal van 67 jubilarissen
NIJVERDAL - Voetbalclub De Zweef zette zondag tijdens het begin van het nieuwe voetbalseizoen niet 10, 20, 30 of 40, maar maar liefst 67 jubilarissen in het zonnetje op sportpark Gagelman. Dat enorme aantal is een directe erfenis uit de coronatijd en laat bovendien zien dat de blauw-witten zeer trouwe leden hebben.
Wim Kolman spant de kroon, want hij is inmiddels al 75 jaar lid van De Zweef. De nu 90-jarige Nijverdaller werd in 1946 lid van De Zweef. Hij voetbalde zo'n 20 jaar voor de club totdat een zwaar auto-ongeluk een einde maakte aan zijn actieve periode. Daarna bleef hij lid van De Zweef. „En als je gewoon je contributie blijft betalen, wordt je vanzelf gehuldigd als je 75 jaar lid bent”, klinkt het nuchter uit zijn mond. Vanwege zijn hoge leeftijd was Kolman zondag niet aanwezig bij de huldiging.
Paul van der Zwan, Leo Geurtse, Alex Keverkamp, Bertus Schwarte, Jos van Rhee, Theo Harmeling, Bennie Winkels en Theo Alferink zijn 60 jaar lid. Richard Hegeman, Jan Schwarte, Gerrit Otte, Jan Jansen, Gerard Hegeman, Edwin Veldhuis, Johan ten Dam, Harrie Hoonhorst, Wim van ’t Hoff, Paul Morsink, Jan Nijenhuis, Jos Legtenberg, Gerrit Verschoor, Gerrit Oude Roelink, Charles Rozendal, Berto Broens, Gerard Woesthuis, Gerrit ten Dam, Jan Bruggeman en Herman Braamhaar zijn allen een halve eeuw verbonden aan de grootste voetbalclub van Nijverdal.
Frans Machielsen, Daniel Middelkamp, Hans Heuver, Bennie Galgenbeld, Gerda Post-Legtenberg, Patrick Wijnen, Jeroen Kok, Arnoud Roosendaal, Bart Broens, Robert Bootsveld en Bas ter Hedde beschikken al 40 jaar over een blauw-wit hart. Marco ten Dam, Michel Dikkers, Sven Dikkers, John Damman, Tom Hegeman, Jeroen Tijhof, Niek Broeze, Erik Jongmans, Patrick ten Brugge, Mark Spaans, Paul te Pas, Raymond Hoonhorst, Joost Morsink en Marco Nijenhuis zijn 25 jaar lid.
Voor het eerst werden ook vrouwelijke jubilarissen gehuldigd, die 12,5 jaar lid zijn van De Zweef. Het ging hierbij om Melanie Kok, Yvonne Kerkdijk-Slag, Sharon Wieldraaijer, Kim Praas, Celine Legtenberg, Lisanne Dikkers, Leonie Verduin, Djarah Wijkamp, Kyra Nijenkamp, Joyce Lohuis, Melanie Tibbe, Jody Nijenhuis en Bente Korbeld.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen. -
met videojournaal
Gemist? Buitenseks in Enschede blijkt overval & wat gebeurde er bij de mishandeling op station Borne?
Ben je er vandaag niet aan toegekomen om al het regionale nieuws op Tubantia.nl te volgen? Geen probleem, we hebben de belangrijkste nieuwsfeiten voor je op een rij gezet. Dit is het nieuws van donderdag 26 juni. -
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking. -
PREMIUM
In deze Twentse nieuwbouwwijk woon je tussen de vleermuizen: ‘Eng? Nee joh, ze zijn juist heel handig’
HELLENDOORN - Aan de gevels van tientallen nieuwbouwhuizen in Hellendoorn worden verplicht vier vleermuiskasten gehangen. Gaat wonen tussen de beschermde vleermuizen niet ten koste van je woongenot? Of is het alleen maar een fabeltje dat vleermuizen in je haren vliegen? -
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa.
-
Schooldirecteur Harmjan Vedder nieuwe ChristenUnie-wethouder in Enschede
ENSCHEDE - Harmjan Vedder wordt voorgedragen als wethouder in Enschede. De selectiecommissie van de ChristenUnie ziet in hem een geschikte opvolger van Jurgen van Houdt die burgemeester wordt in Rijssen-Holten. -
-
-
PREMIUM
Rijssen-Holten doet met andere gemeenten oproep aan minister: help ons meer huizen te bouwen
HOLTEN - Middelgrote gemeenten kunnen sneller huizen bouwen dan grote. Met die boodschap zit Erik Wessels, wethouder van Rijssen-Holten, donderdag aan tafel met minister Hugo de Jonge (CDA, Volkshuisvesting). Maar ze hebben daar wel hulp bij nodig. Volgens de gemeenten lopen ze nu door strenge eisen en hoge drempels miljoenen euro’s overheidssteun mis. -
PREMIUMupdate
Waterpolo: groeiend optimisme ondanks magere resultaten bij mannen Ravijn, vrouwen Ravijn verliezen bij koploper
De mannen van het Ravijn moesten het Europese uitstapje naar Turkije bekopen met veel griepgevallen en slaagden er niet in te winnen bij laagvlieger De Ham. De vrouwen van Het Ravijn boden koploper Donk prima partij maar scoorden te weinig.