Anne Jansen (links) en voorzitter Jan Beumer van de Oudheidskamer Hoolt’n kunnen hun geluk niet op. „We zijn verrast dat het nu opeens zo snel ging.”
Volledig scherm
PREMIUM
Anne Jansen (links) en voorzitter Jan Beumer van de Oudheidskamer Hoolt’n kunnen hun geluk niet op. „We zijn verrast dat het nu opeens zo snel ging.” © Ruben Meijerink

Oudheidkamer Holten blij verrast door extra geld voor uitbouw: ‘We hebben al veel ideeën voor exposities’

HOLTEN - Ondanks jarenlange overleggen, kwam het er steeds niet van. Maar nu de gemeente Rijssen-Holten een financiële meevaller heeft, wordt de Oudheidkamer Hoolt’n verrast met een bijdrage van 125.000 euro en kan de gewenste uitbouw er eindelijk komen. „We zijn er heel blij mee. Hier zijn we al jaren mee bezig”, aldus voorzitter Jan Beumer. 

  1. Instagram, Expeditie Robinson of boek, Sterrin Smalbrugge uit Rijssen gebruikt elk medium voor haar missie en dat levert haar Media Award op
    PREMIUM

    Instagram, Expeditie Robinson of boek, Sterrin Smalbrugge uit Rijssen gebruikt elk medium voor haar missie en dat levert haar Media Award op

    RIJSSEN- Reptielendeskundige Sterrin Smalbrugge uit Rijssen heeft de Vrouw in de Media Award Overijssel gewonnen. Ze is blij met de prijs, die vrouwelijke rolmodellen en experts aanmoedigt om zichtbaar te zijn in de media. „Ik had nooit durven dromen dat ik zo’n podium zou krijgen. Voor reptielen, maar ook voor kinderen die zich een buitenbeentje voelen.”