Volledig scherm
Mike Ahrens, hier namens DVS'33, trekt komend seizoen het shirt van streekrivaal VVOG aan. © Ronald Bonestroo fotografie

Apeldoorn e.o.: Wie gaat waar spelen in het nieuwe voetbalseizoen?

De transfermarkt is dicht! Bekijk hier alle overschrijvingen van de derde divisie tot en met de vijfde klasse in het amateurvoetbal in de regio's Apeldoorn en West-Veluwe.

ZATERDAGVOETBAL

Derde divisie
DVS'33 Ermelo
Nieuw: Frank van der Burg (Staphorst), Christiaan van Hussen, Oktay Oztürk (beiden IJsselmeervogels), Olivier Pilon (Spakenburg), Julian de Ruiter (DOS Kampen), Giovanni Leibbrand (eigen jeugd).
Vertrokken: Mike Ahrens, Jeroen Buitenhuis (beiden VVOG), Mathijs van Dusschoten (VVOP), Lars van Wetering (Nunspeet), Gökhan Yasar (DOVO), Niels Buijtenhuis (stopt).

VVOG
Nieuw: Mike Ahrens, Jeroen Buitenhuis (beiden DVS'33), Gijs Keuning (CJVV), Yasin Kurt (APWC), Kevin Rijnvis (Huizen), Caifano Latupeirissa (GVVV), Rihairo Meulens (FC Volendam).
Vertrokken: Sam Doeve, Guido de Graaf (beiden Swift), Wesley de Klein (Unicum), Denilcon Ramazan (Nunspeet), Frank Hol (DTS Ede) Jeffrey Arends (DFS), Hein Kort, Wesley Bies, Rob van der Sluijs, Frans Koornberg (allen stoppen).

Hoofdklasse B
CSV Apeldoorn
Nieuw:
Mike Peters (Bennekom), Sebastiaan van Laar (FC Zutphen), Sil Fiddani, Sefa Yildirim (beiden Go Ahead Eagles), Luca Hendriks (AGOVV), Jelmer Boleij (Achilles '29), Fabian Put (Rohda Raalte), Ogúzhan Sahin (Excelsior '31).
Vertrokken: Joost Krijns (Excelsior'31), Jeremy Jonker (Genemuiden), Rob Diderik (Sparta Nijkerk), Charlie van der Hulst (Columbia), Siebe Wiersma (NSC), Kelvin Ruysch (Loenermark), David Spoelstra, Huseyin Güveli (beiden WHC), Mark Fennebeumer (NSC Nijkerk), Richard van Schooten (Alexandria), Job Pothof (stopt).

Volledig scherm
Richard van Schooten verkast van CSV Apeldoorn naar Alexandria. © W Vzoeren

SDC Putten
Nieuw: Martin van Barneveld (Hercules), Tom de Groot (Stroe), Vincent ter Burg, Kevin van der Vlag (beiden ASV Dronten), Rob Knul (SDV Barneveld), Reinier Kok (Veluwse Boys), Wilbert Thomassen (Valleivogels), Tim Schep, Benjamin Huisman (beiden tweede elftal).
Vertrokken: Abdelmoumin Cherkaoui (NSC Nijkerk), Rick Degenaar (SDV Barneveld), Max Degenaar (Lunteren), Jerry Geurtsen, Manuel Hoogewoning (beiden Sparta Nijkerk), Joost Heerschop (SDO), Gertjan van Veluw, Camilo Bronkhorst (beiden FC Horst), Mike Helsdingen (tweede team).

Sparta Nijkerk
Nieuw: Leon Broekhof (FC Lienden), Bryan Burgerhout (IJsselmeervogels), Rob Diderik (CSV Apeldoorn), Jerry Geurtsen, Manuel Hoogewoning (beiden SDC Putten), Justin van Groen (DOVO), Jordy Kreeberg (asc Waterwijk), Oskar van Logtestijn, Gilbrano Plet (beiden Hercules), Patrick Maneschijn (Go Ahead Eagles), Daan Schennink (Woudenberg), Yordi Schols (Cambuur).
Vertrokken: Ali Alkan (SVL), Junior Albertus (Leonidas), Rafel Boer (TEC), Jean-Willy Mapinga (allen onbekend), Tom de Ridder (AFC), Dennis van der Wal (Go Ahead Kampen), Rick Boersma (Hierden), Stijn Waals (WNC), Chiel Wery (Veensche Boys), Brian Willemse (Huizen), Rick Knoop (stopt).

NSC
Nieuw: Sven van den Akker, Jurre van den Brom, Rik Doppenberg (allen Sparta Nijkerk JO19), Abdelmoumin Cherkaoui (SDC Putten), Kevin van Essen (onbekend), Mark Fennebeumer, Siebe Wiersma (beiden CSV Apeldoorn), Redouan Hazzat (Bennekom), Hoessain Jabir (Magreb'90), Gian Muntslag (Brederodes), Mauro Peters (DOVO), Jan van Willige (IJsselmeervogels).
Vertrokken: Nico van den Brom (Veensche Boys), Jeff van der Bult, Johan van der Wekken (beiden SDV Barneveld), Pim Kers (AFC Quick 1890), Daimy Rijnsburger (onbekend), Rinke Rozema (Scherpenzeel), Roy Schaap (Hees), Martijn Schilthuis (Hoogland), Jordy Verburg (ASV Dronten), Damian Ranzijn (BFC).

Eerste klasse
Hierden
Nieuw: Tim Brockhoff (VVOG), Rick Boersma (Sparta Nijkerk), Laurens Brouwer (ASV Dronten, Dani Cloteda (Go Ahead Eagles), John van Klompenburg (Hulshorst), Maikel Vermeulen, Yannick Olofsen (beiden eigen jeugd).
Vertrokken: Remon Vlieger (Barneveld), Tom van Wijk (Zwart-Wit'63), Senad Salihi (Zeewolde), Ronald Jansen, Endy Epe (beiden stoppen), Ouanis Akachar (Lelystad'67).

Nunspeet
Nieuw: Martijn Dekker (Lelystad'67), Patrick Pluim (Go Ahead Kampen), Lars van Wetering (DVS'33), Isa Kiziler (FC Horst), Denilcon Ramazan (VVOG), Lucas Pelgrum (Huizen), Bram Beek, Karim Mulder, Andrew Galea (allen eigen jeugd), Jeremy Ceelie (Buitenboys), Mathieu Veldman, Dylan Lieuwerink (beiden B-selectie).
Vertrokken: Christian van de Kamp , Kevin Scholten (beiden stoppen), Ronald Hoek (Zeewolde), Henk Baum (Hoogland), Niek Fidder, Jos Huijgen (beiden B-selectie), Mark van Asselt (Prins Bernhard), Amer Torkmani (FC Horst), Martijn Pap, Ruben van Loo (beiden Hulshorst), Emiel Goud (Elspeet), Erwin Duits (NSC).

Tweede klasse
AGOVV
Nieuw: Marco Hopman (Excelsior'31), Henoc Biya (Apeldoornse Boys), Ruben Fremouw (Vios Vaassen), Moreno Schoenmakers (WSV), Abdeslam Bakhchouche (EZC '84).
Vertrokken: Yuri Brentjens (lager elftal), Dylan de Bruin, Petu Toisuta, Wesley Bruinier, Raymon van Buren, Bas Cooke, Dylan Daley (allen gestopt), Martijn Harleman (Beekbergen), Ross Baars (WWNA), Luca Hendriks (CSV Apeldoorn) en Melvin Ireeuw (Epe).

FC Horst
Nieuw: Thom van Santen, Ryan Hok-A-Hin, Vinh-dat Ly (allen DVS'33), Daniël Molenaar, Dennis Folkers (beiden lager elftal), Gert-Jan van Veluw, Camilo Bronkhorst (beiden SDC Putten), Andrew Schuur (EFC'58), Amer Torkmani (Nunspeet), Dennis Folkers.
Vertrokken: Valentijn Wellenberg, Michael Jansen, Samir Hadou, Milan van der Maaten, Ugur Ayaz, Joram Blaauw (allen stoppen), Edwin van Loo, Dennis Ruitenberg (beiden B-selectie), Isa Kiziler (Nunspeet).

Derde klasse
Hulshorst
Nieuw: Martijn Pap, Ruben van Loo (beiden Nunspeet), Gerjan Visser (EFC'58), Redouan Arian (Zwart-Wit'63), Michiel Pap, Justin Pap (beiden B-selectie).
Vertrokken: Eric Jansen (Zwart-Wit'63), Ruben Bets, Harm-Jan de Boer (beiden stoppen).

Rood Wit'58
Nieuw: Tristan Stoffer (was gestopt), Bram Doppenberg (eigen jeugd).
Vertrokken: Damon den Herder (B-selectie), Niels Dunsbergen(CJVV), Jiri van 't Kasteel (Veensche Boys).

Teuge
Nieuw: Geen.
Vertrokken: Jasper van Oorspronk, Kevin Jansen (beiden gestopt)  Joey de Croon (lager elftal).

Zwart Wit'63
Nieuw: Sabir Aheddouch, Justin Franken (beiden eigen jeugd), Eric Jansen (Hulshorst), Tom van Wijk (Hierden), Jan van Bijsteren (DVS'33), Tino Kroeze (EFC'58).
Vertrokken: David Houtman (Kampong), Hassib Qoraishi, Wesley van Plateringen (beiden EFC'58), Zakaria Talhi, Nick Doppenberg (beiden stoppen), Fred van de Loo (B-selectie).

Vierde klasse
Elspeet
Nieuw: Emiel Goud (Nunspeet), Jasper Post, Nieck Vriesema, Lars van Asselt (allen eigen jeugd), Bart van den Hoorn (was gestopt).
Vertrokken: Colin Pluim, Mark Spijkerboer, Bart van Wincoop, Herald Hop, Johnny van de Steeg (allen gestopt).

EFC'58
Nieuw: Erik Liibaan (DVS'33), Justin Nobes (Hierden), Hassib Qoraishi,  Wesley van Plateringen (beiden Zwart-Wit'63), Thomas van de Hoorn, Gerjan van den Ham, Justin Dekker (allen eigen jeugd), Carlo Hofmeijer, Thijs Versteeg, Jarco Stip, Martijn Kokken, Boban Kraaij, Erhan Hillebrand (allen B-selectie).
Vertrokken: Tino Kroeze (Zwart-Wit'63), Tijmen Molenberg (onbekend), Andrew Schuur (FC Horst), Gerjan Visser (Hulshorst), Romin Ahmadi (Valleivogels), Niels van Nijhuis (SDC Putten), Aart Schriever, Mohammed Khottour (beiden gestopt).

Prins Bernhard
Nieuw: Mark van Asselt (Nunspeet), Dick van Rhee, Michel Bronkhorst (beiden B-selectie).
Vertrokken: Jan van Asselt (stopt).

Vierhouten'82
Nieuw: Jesper de Herder (Hulshorst).
Vertrokken: Stefan Bouw (stopt).

Zeewolde
Nieuw: Senad Salihi (Hierden), Ronald Hoek (Zeewolde), Pepijn Pelgrum (Huizen), Jasper van Scherrenburg, Ruben Stoelhorst (beiden B-selectie), Jesper Tinga (eigen jeugd), Luke Zwagerman (eigen jeugd, stage), Kamal Arzini (geen club), Maurizio Sleurink (ASV Dronten).
Vertrokken: Thomas Butz (stopt).

Volledig scherm
Tristan Berghuis speelt volgend seizoen weer voor WSV. © Henri van der Beek

ZONDAGVOETBAL

Tweede klasse
Columbia
Nieuw: Jan Lemmerman, Leon de Bok (beiden Robur et Velocitas), Dylan de Bruin (WSV), Dennis Gerritsen (Vios Vaassen), Olivier Post (SC Deventer), Rink Gerbers (Groen Wit'62, Charlie van der Hulst (CSV Apeldoorn), Randall Diks (Quick 1888).
Vertrokken: Maxime Koutamey, Modou Nyang (beiden gestopt).

Robur et Velocitas
Nieuw: Jordy Stouten, Miquel Suarez Escalante (beiden Groen Wit'62), Rense Spoelstra, Ward Bloemhard, Daan van der Ven, Burak Ekici.
Vertrokken: Jan Lemmerman, Leon de Bok (beiden Columbia), Maarten Preusterink (gestopt).

WSV
Nieuw: Muchahid Kilic (Vios Vaassen), Joren Waardenburg (Albatross), Tristan Berghuis (De Graafschap), Siemen Reusken (Loenermark).
Vertrokken: Dylan de Bruin (Columbia), Tanju Sahin (Turkse Kracht Deventer), Remy Peters (Orderbos), Rachid Boughalab, Olaf Kluitenberg (beiden gestopt), Ferry de Smalen (onbekend) en Moreno Schoenmakers (AGOVV).

Derde klasse
Albatross
Nieuw: Geen.
Vertrokken: Tim ter Weeme, Leroy Krijt (beiden ZVV'56), Joren Waardenburg (WSV).

Eerbeekse Boys
Nieuw: Ron Jansen, Tomas Jonkers, Jesper Stevens, Thijs Streppel, Jesse Tieltjes, Dennis van Zadelhoff en Luuk van Zeeland (eigen jeugd).
Vertrokken: Nick Obma, Jesper Holdijk, David Goossens, Raymond Kars (allen lager elftal), Nick Boterman (Heerde), Alaa Addin Kader, Niels Verbeek (beiden gestopt).

Vierde klasse
Alexandria
Nieuw: Richard van Schooten (CSV Apeldoorn).
Vertrokken: Cengiz Keskin, Hamid Rahmati (beiden TKA), Tyronne Martina, Qualid Akarkach (beiden ZVV'56).

Beekbergen
Nieuw: Martijn Harleman (AGOVV).
Vertrokken: Jordy Vakkert (gestopt).

Groen Wit'62
Nieuw: Michiel Huising, Sieger Visser (eigen jeugd), Laurens de Wit (lager elftal), Michael de Zwaan (Eerbeekse Boys), Steffan Voors (Alexandria), Hristo Verschuur (Robur et Velocitas), Nick Gerritsen (onbekend), Orlando Zimmer (onbekend), Stefan ter Halle (Victoria Boys).
Vertrokken: Jordy Stouten, Miquel Suarez Escalante (Robur et Velocitas), Rink Gerbers (Columbia), Nick Smink (gestopt), Steven Gerritsen (WWNA).

Klarenbeek
Nieuw: Tom van Luijk (WSV).
Vertrokken: Marc Brugman, Jasper Schoenaker en Robert Harmsen (allen gestopt).

Loenermark
Nieuw: Kelvin Ruysch (CSV Apeldoorn).
Vertrokken: Siemen Reusken (WSV), Rowin Wiggers (lager elftal), Nick Paque (lager elftal), Steven Hol (ZVV'56).

Orderbos
Nieuw: Remy Peters (WSV), Dennis Plattel (Victoria Boys), Jordan de Vries (ZVV'56), Tom Coulier (CSV Apeldoorn).
Vertrokken: Robert van Verseveld (onbekend), Kevin Bloemendal (gestopt), Yakub Erkan (ZVV'56).

TKA
Nieuw: Emre Akcagöz (Vios Vaassen), Cengiz Keskin (Alexandria), Hamid Rahmati (Alexandria), Dominique Vos, Mario Vos (beiden Orderbos), Mutalib Yanmaz (Victoria Boys).
Vertrokken: Redouan Toutouh (ZVV'56), Burak Kirboga (AGOVV), Sander Hachmang (FC Zutphen).

Victoria Boys
Nieuw: Brandon Daeseleer (Zwart Wit'63).
Vertrokken: Jesper Timmer, Jorick Timmer (KCVO), Dennis Plattel (Orderbos), Stefan ter Halle (Groen Wit'62), Mutalib Yanmaz (TKA), Shingo Ito (stopt), Timo Katerberg (WSV).

WWNA
Nieuw: Thomas Fama, Innie Roossien, Julian van de Velde (eigen jeugd), Ross Baars (AGOVV), Steven Gerritsen (Groen Wit'62).
Vertrokken: Chris Boer (lager elftal).

ZVV'56
Nieuw: Tim ter Weeme, Leroy Krijt (beiden Albatross), Redouan Toutouh (TKA), Jason Hulleman (Columbia), Tyronne Martina, Oualid Akarkach (beiden Alexandria), Yakub Erkan (Orderbos), Steven Hol (Loenermark).
Vertrokken: Jordan de Vries (Orderbos).

Vijfde klasse 
Apeldoornse Boys
Nieuw: Roland Brand, Yusuf Barac (beiden AGOVV), Konstantin Klemm, Yasin Turyilmaz, David Bouwmeester (allen Orderbos).
Vertrokken: Mesut Seven (gestopt), Dylan Fama (gestopt), Henoc Biya (AGOVV).

V en L
Nieuw: Dylan Hendriks (Groen Wit '62), Kevin van Oorspronk, Ingmar Engel, Jurgen Buitenhuis, Lennart Pelgrom, Remco van Overvelde, Tiem van Overvelde, Thomas Kip en Jermo van Assen (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Bjorn Jacobs (lager elftal), Arno Dolman (lager elftal), Pim van 't Erven (gestopt), Joey van der Haar (EZC '84)

Amateurvoetbal