Volledig scherm
Doelman Paul Eppink waagt de overstap van DVS‘33 naar VVOG. © Ronald Bonestroo

Overschrijvingen amateurvoetbal regio Apeldoorn/West-Veluwe

Zaterdagvoetbal
VVOG
Derde divisie
Nieuw: Thomas Careman (Harkemase Boys), Paul Eppink (DVS’33), Finn Kluiver (FC Twente), Marnix Tissingh (Nunspeet), Bas Wobbes (Hoogland), Randy Onuoha (geen club)
Weg: Pernelly Biya (DOVO), Wilko Braam (ASV Dronten), Yorick Hogetoorn (Hierden), Desmond Sturing (NSC Nijkerk), Joshua Tijdens (SDC Putten), Kevin Rijnvis (gestopt), Roelof de Groot (FC Horst)

DVS’33
Derde divisie
Nieuw: Daan Huiskamp (SC Genemuiden), Jeremy Jonker (SC Genemuiden), Enrico Patrick (DOVO), Joshua Patrick (DOVO), Melvin van de Beeten (eigen jeugd), Thierry van den Bergh (eigen jeugd), Annas Ghaddari (eigen jeugd), Luuk Oosterling (eigen jeugd), Soufian Moro (IJsselmeervogels)
Weg: Dennis Hollart (gestopt), Berry Powel (onbekend), Dean Bredewolt (CSV Apeldoorn), Paul Eppink (VVOG), Maurice de Ruiter (Sparta Nijkerk), Haico Epe (WHC), Giovanni Leibbrand (onbekend), Jordy van Selm (SDC Putten), Yannick van Zwam (onbekend)

Sparta Nijkerk
Derde divisie
Nieuw: Maurice de Ruiter (DVS ’33), Leroy Oehlers (FC Lisse), Thijs Janssen (LRC Leerdam), Maurits de Baar (Hercules)
Weg: Daan Schennink (Scherpenzeel), Yordi Schols (asv Dronten), Patrick Maneschijn (WHC), Jorrit Fiegen (SVL), Brian Bawuah (stopt), Muhammed Dinc (nnb), Joey Kwint (NSC)

NSC
Hoofdklasse
Nieuw: Zakaria el Bennay (Eemdijk), Renee Troost (Huizen), Jonathan Martina, Joël Antonio Videira (beiden DVS ’33), Yahno Papakonstantinou, Joey Kwint (beiden Sparta Nijkerk), Desmond Sturing (VVOG)
Weg: Barry de Winter (Veensche Boys), Bas Ent (AGOVV), Tristan Wallet, Jonas Katshima (beiden Roda ’46)

SDC Putten

Hoofdklasse

Nieuw: Jannes Karafillakis (SV Loosdrecht), Joshua Tijdens (VVOG), Jordy van Selm (DVS’33)

Weg: Rob Knul (Huizen), Mark Doppenberg (Rood-Wit’58), Wouter de Bruin (B-selectie), Sander Duits (gestopt)

CSV Apeldoorn

Eerste klasse

Nieuw: Joey Bosz (AGOVV), Mike Koldenhof (AGOVV), Jeffrey van Amersfoort (WSV), Olaf Kluitenberg (WSV), Dean Bredewolt (DVS’33), Edilson José Coelho (Rohda Raalte), Brian Karman (Go Ahead Eagles), Romano Luhukay (KHC)

Weg: Ogúzhan Sahin (onbekend), Richard van Beek (VIOS Vaassen), Melvin Bresser (gestopt), Maarten Boeve (gestopt), Jamarro Diks (Excelsior’31), Sil Fiddani (Berkum), Luca Hendriks (Robur et Velocitas), Patrick Jansen (SC Genemuiden), Maikel Lange (Columbia), Bruce Schotman (Voorwaarts Twello), Sefa Yildirim (SVZW), Mike Peters (Scherpenzeel)

Hierden

Eerste klasse

Nieuw: Sander Nieuwhof (VVOG), Edwin Dekker (DVS 33), Mitchel van Overveld (Moerse Boys), Yorick Hogetoorn (VVOG)

Weg: Ali Akachar (Zeewolde), Kevin Schut (Scherpenzeel), Ali el Haddadi (gestopt), Edmund Mijnheer (gestopt), Brian Klaassen (gestopt), Kevin Ozinga (gestopt), Jelle Zeeboer (gestopt)

Nunspeet

Eerste klasse

Nieuw: Frank Boers (Teuge), Marchelo Besselsen (DVS’33), Benjamin van Dijk (VVOG) Marco de Vries (ESC), Hicham Zekhnini (VVOG), Hesli Niebeek (Oranje Nassau), Sean Poot (Hoogland)

Weg: Henrico Abma (DOS Kampen) Denilson Ramazan (Zeewolde) Marnix Tissingh (VVOG), Martijn Dekker (gestopt), Niek Daalmeijer (lager elftal)

FC Horst

Tweede klasse

Nieuw: Yasar Leebeek (Lelystad’67), Joost van Elten (tweede elftal), Roelof de Groot (VVOG), Floris Groenewold (DVS’33), Ramazan Leebeek (Lelystad’67), René Lubbersen (tweede elftal), Tim Vliek (stagiair), Isa Kiziler (Nunspeet)

Weg: Roy Kok (gestopt), Mischa Nagtegaal (lager elftal), Ricardo Vliek (gestopt), Jos de Haas (lager elftal), Vinh-Dat Ly (gestopt, tijdens seizoen)

AGOVV

Derde klasse

Nieuw: Julius Wille (was gestopt), Bas Ent (NSC Nijkerk), Frank Averesch (Excelsior’31), Niek Averesch (Excelsior’31), Hakan Soykan (Apeldoornse Boys), Okan Soykan (Vaassen)

Weg: Joey Bosz (CSV Apeldoorn), Mike Koldenhof (CSV Apeldoorn), Diego Klein (Columbia), Yaser Harif (Columbia), Mark van Maaren (CSV Apeldoorn 2), Henoc Biya (ZVV’56), Shurandell Martis (CSV Apeldoorn 2), Abdeslam Bakhchouche (EZC’84), Zorro Ganbat (gestopt), Robin van Maaren (gestopt)

Teuge

Derde klasse

Nieuw: Twan Thissen (Maaskantse Boys)

Weg: Frank Boers (Nunspeet), Nando Hafkamp (Victoria Boys), Sven Teunissen (Voorwaarts Twello), Marc Hoekstra (gestopt), Jeroen Willems (gestopt)

Hulshorst

Derde klasse

Nieuw: Bekir Mermer (VVOG)

Weg: Redouan Arian (gestopt), Martijn Pap (ASC Nieuwland)

Zwart-Wit’63

Derde klasse

Nieuw: Jasko Etemovic (Zeewolde), Oussama Labari (VVOG), Mustafa Kalkan (VVOG), Wesley van Plateringen (EFC58), Mounir el Ablak (B-selectie)

Weg: Michael Roelofsen (Hierden, lager elftal)

Rood-Wit’58

Derde klasse

Nieuw: Winand van de Kamp, Daniël Gerritsen (B-selectie), Justin Bos, Tom Doppenberg, Stefan Bos, Rodney den Herder (allen eigen jeugd), Mark Doppenberg, Wijnand van Pijlen, Dennis van Losenoord, Rody Epping (allen SDC Putten)

Weg: Jeffrey Kleijer, Daniël van Schoor, Kevin van Hierden, Johan Mulder, Corné van den Brink, Bart van Meerveld (allen lager elftal), Barry Grevengoed, Gilbert Bleijenberg, Mitchel Ossel (allen gestopt)

Elspeet

Derde klasse

Nieuw: Niemand

Weg: Ryan Schouten (lager elftal)

Zeewolde

Derde klasse

Weg: Niemand

Nieuw: Denilcon Ramazan (Nunspeet) en Ali Akachar (Hierden)

Eerbeekse Boys

Derde klasse

Nieuw: niemand

Weg: Matthijs Niemeyer (VVO)

Prins Bernhard

Vierde klasse

Nieuw: niemand

Weg: Hans Olthof (lager team)

EFC’58

Vierde klasse

Nieuw: Niemand

Weg: Romin Ahmadi (Blauw Geel) en Bas Eijssens (Stroe)

Vierhouten’82

Vierde klasse

Nieuw: Maikel Visch en Davey Visch (allbei DSV), Robert-Jan Nickel en Kevin van de Bunte (allbei Nunspeet)

Weg: Ruben Beelen (gestopt)

Zondagvoetbal

WSV

Tweede klasse

Nieuw: Steven Koopmans (CSV Apeldoorn), Onur Tekay (SDV Barneveld), Finley Lyle (FSG Academy), Remy Peters (SV Orderbos), Dani Schaufeli, Noah Taribuka, Alexandro Johannes, Jesse Grabijn (allen eigen jeugd).

Weg: Michiel Selhorst (Voorwaarts Twello), Tristan Berghuis (onbekend), Jeffrey van Amersfoort, Olaf Kluitenberg (beiden CSV Apeldoorn), Joek van Herwijnen, Lucca Reyers (lager)

Columbia

Tweede klasse

Nieuw: Dave Oussoren (Alexandria), Diego Klein (AGOVV), Hüseyin Güveli (WHC), Maikel Lange (CSV Apeldoorn) en Charlie van der Hulst (was gestopt).

Weg: Marcel de Jong (stopt)

Robur et Velocitas

Derde klasse

Nieuw: Jeroen Dekker (Albatross), Joost van Eck (Groen Wit), Luca Hendriks (CSV Apeldoorn)

Weg: Ward Bloemhard (Kampong, Utrecht), Marvin de Bont (stopt), Timo van Drieënhuizen (stopt wegens blessure), Jesper Esbeukman (stopt wegens een verhuizing)

Albatross

Derde klasse

Nieuw: Kevin Ekeris en Luke van Werven (beide JO19), Timo Houtop en Rutger Stoop (beide tweede elftal)

Weg: Jordy Kluitenberg (trainer JO 19 CSV Apeldoorn), Stijn Tijssen (WSV lager elftal), Dennis Cavus (lager elftal Albatross), Dennis Dinius (stopt), Mike Sinke (leider eerste elftal Albatross)

Apeldoornse Boys

Vierde klasse

Nieuw: Robin Plantinga (Columbia), Michiel Olsder (Robur et Velocitas), Bjorn Kingma (Robur et Velocitas O17), Barry de Jong (Columbia), Orlando van Zeist (Orderbos)

Weg: Hakan Soykan (AGOVV)

Beekbergen

Vierde klasse

Nieuw: Pascal van Gerrevink (Alexandria), Timo Hogeboom (AGOVV), Julian Ruygt (SVI), Teus Hendriks (eigen jeugd), Taco de Ru (eigen jeugd).

Weg: Cas Mulder (wereldreis), Jeffrey Wiegers (lager elftal).

Groen Wit’62

Vierde klasse

Nieuw: Ronald Zieverink (EGVV), Sjoerd van Asselt (Albatross), Rink Gerbers (Columbia), Fernando Dall (was gestopt), Alex Wolters (lager elftal), Reno Linthorst (eigen jeugd), Orpheo Biharie (eigen jeugd), Cédric Hanskamp (eigen jeugd).

Weg: Joost van Eck (Robur et Velocitas), Patrick Jansen (Apeldoornse Boys), Sammy Klein Gotink (AGOVV), Nick de Heus (lager elftal).

Klarenbeek

Vierde klasse

Nieuw: Jesse Linthorst (O19), Timo Hulleman (2e elftal)

Weg: Hans Bosch, Pim Groot Koerkamp, Michel van Schaik (allen gestopt)

Loenermark

Vierde klasse

Nieuw: Nick Paqué, Rowin Wiggers, Joost Ogink (allen lager elftal)

Weg: niemand

Orderbos

Vierde klasse

Nieuw: Quincy Schotanus (Columbia), Boas Kraaijeveld (was gestopt), Jaimy van Wijhe (Alexandria), Joa Noija (Alexandria), Ilya Lebedev (WSV O19), Xander Koopmans (CSV Apeldoorn O19)

Weg: Remy Peters (WSV), Dennis Plattel (Victoria Boys) Orlando van Zeist (Apeldoornse Boys)

TKA

Vierde klasse

Nieuw: Naftali Putirulan (geen club), Foday Jammeh (geen club), Bahadir Korkmaz (Diepenveen), Ogun Mutlu (Turkse Kracht), Murad Kilinc (WSV), Ali Omar (CSV Apeldoorn O19)

Weg: Dominique Vos, Mario Vos (beiden ZVV’56), Furkan Cetin (Vaassen), Osman Demirtas, Metin Kocak, Evren Cetin, Eddy Langwerden (allen gestopt)

Victoria Boys

Vierde klasse

Nieuw: Dennis Plattel (Orderbos), Nando Hafkamp (Teuge), Joey Ensing (WWNA), Jesper Timmer (KCVO)

Weg: niemand

WWNA

Vierde klasse

Nieuw: Nino van den Berg (Alexandria)

Weg: Joey Ensing (Victoria Boys)

ZVV’56

Vierde klasse

Nieuw: Fehim Begovic (CSV Apeldoorn O19), Henoc Biya (AGOVV), Endy Martina (Groen Wit’62), Fouad Ouled Abdellah (geen club), Saied Smakolli (WSV O19), Damian Verweij (Terwolde), Dominique Vos (TA), Mario Vos (TKA).

Weg: Robert Hirwa (lager elftal), Tim Kercher (WSV 2)

Alexandria

Nieuw: geen opgave

Weg: geen opgave

V en L

Vijfde klasse

Nieuw: Tiem Overvelde, Remco Overvelde, Stan Davelaar, Mart Bensink, Sander van Essen, Lennart Pelgrom en Viktor van Straaten (allen eigen jeugd)

Weg: Richard Panhuis (lager elftal), Feie Overvelde (lager elftal)

Amateurvoetbal