Activia heeft ‘vechtwedstrijd’ nodig om eerste punt van het seizoen te pakken
VV Activia heeft het zwaar. Nul punten uit drie wedstrijden, dat bood niet veel houvast in aanloop naar het duel met Overwetering. Maar de ploeg van coach Richard van Dellen verraste vanmiddag en hield het elftal uit Olst op een 2-2 gelijkspel.
Van tevoren was men pessimistisch in de bestuurskamer van VV Activia. Vorige week werd met 6-0 van directe concurrent Colmschate ’33 verloren, wat door trainer Richard van Dellen omschreven werd als een ‘collectieve wanprestatie’. Coen Kolkman schreeuwde vooraf dan ook niet van de daken dat subtopper Overwetering even opgerold gaat worden. ,,We willen vandaag vooral veel strijd zien, daar ontbrak het vorige week totaal aan. Het resultaat zien we dan wel” aldus de joviale elftalleider.
Trouwe jongens
Van crisis is nog geen sprake, volgens trainer Van Dellen. ,, Tegen Colmschate was het heel slecht, maar we verliezen nipt van koploper AZC. Tegen KCVO dachten we ook dat winst mogelijk was, maar die draaien bovenin mee. Daarnaast hebben we nog een wedstrijd tegoed, dus het lijkt nu ook iets slechter dan het is. Het is wel belangrijk dat we erin blijven, want Activia is toch een club die het van de trouwe jongens moet hebben. Daar loopt een aantal heel goede voetballers tussen en als je degradeert heb je toch de kans dat ze het een keertje hogerop willen proberen.”
We hebben heel goede voetballers en als je degradeert heb je toch de kans dat ze het een keertje hogerop willen proberen
De strijd waar vooraf al over werd gesproken, werd op het veld realiteit. De thuisploeg maakte na vijf minuten de openingstreffer: Michiel Mikkers verraste de 17-jarige doelman Axel van Welsum. Vlak daarna benutte Overwetering-speler Rémon Elshof een penalty, waardoor het al vroeg 1-1 stond. Overwetering nam vervolgens de wedstrijd in handen, maar de verdediging van de thuisploeg hield in de eerste helft stand. Vooral de uitmuntend verdedigende rechtsback Jort van Bemmel, die met een aantal mooie slidings het gevaar onschadelijk maakte, viel op.
Vechtwedstrijd
Na rust leek de kwaliteit van Overwetering de doorslag te geven. De 1-2 viel vlak na rust, doordat Jelle Lucassen een mooie aanval afrondde met een bekeken schuiver. Overwetering probeerde de wedstrijd dood te maken, maar spits Glenn Aaldering, die eigenlijk niet in de wedstrijd zat, prikte uit het niets een rebound binnen, waardoor de thuisploeg toch het eerste punt kon bijschrijven. Het gejuich van de bank van de thuisploeg zei voldoende over hoe dit punt werd beschouwd. Bij de uitploeg baalde trainer Sander Poll: ,,Van tevoren zeg je nog dat je uit de duels op het middenveld moet blijven, maar uiteindelijk speel je een vechtwedstrijd. Na die 1-2 moet je die wedstrijd natuurlijk dood maken, maar dat lukte helaas niet.”
3D: VV Activia- SC Overwetering 2-2 (1-1). 5. Michiel Mikkers 1-0, 8. Rémon Elshof 1-1, 55. Jelle Lucassen 1-2, 70. Glenn Aaldering 2-2.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMTweede klasse
AZC bedwingt koploper Bon Boys opnieuw, maar heeft toch het gevoel dat er meer in zat
Een hoop ingrediënten voor een mooie pot voetbal waren in Zutphen aanwezig voor het treffen tussen promovendus AZC en koploper Bon Boys in 2I. In de eerdere ontmoeting dit seizoen had AZC Bon Boys op een nederlaag getrakteerd en de bezoekers, gebrand op revanche, konden bij een goed resultaat de tweede periode binnenhalen. In plaats van een schitterende pot voetbal werd het echter een draak van een wedstrijd die in 1-1 eindigde waarmee Bon Boys de periode won. Spelbreker? Het veld.Zutphen -
PREMIUMOverzicht Deventer/Zutphen
Oeken redt het niet in Brummen en de Sallandse derby is een prooi voor Rohda Raalte
In het amateurvoetbal wordt er dit weekend wederom een inhaalprogramma afgewerkt Ondanks het beperkt aantal wedstrijden valt er zeker dit weekend nog wel het een en ander te beleven op de voetbalvelden, met name op de zondag . Hieronder treft u de uitslagen en de korte wedstrijdverslagen met reacties van de betrokkenen aan. -
PREMIUMVierde divisie
De flow is terug bij Heino dat na rust flink uitloopt in duel der middenmoters
Heino lijkt eindelijk verlost van de ‘vierde divisie stress’ en kleineert De Zouaven: 0-6. De teruggekeerde Stan Heetkamp is de gevierde man met drie treffers binnen een kwartier.Grootebroek -
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa. -
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen.
-
Vierde Divisie
Rohda Raalte profiteert niet van misstappen concurrentie
Op bezoek bij Be Quick 1887 is Rohda Raalte er niet in geslaagd een sprong op de ranglijst te maken. De Groningers waren de betere ploeg en wonnen verdiend met 2-0. Door de misstappen van de volledige top vijf bleef de schade voor Rohda overigens beperkt.Raalte -
-
-
PREMIUMderde klasse
Oeken-duo verkiest derby tegen Brummen boven Premier League
Veel strijd, rommelig voetbal en volop vuurwerk: Oeken – Brummen was zaterdag een échte derby. De thuisploeg gooit de beuk er negentig minuten lang in, maar een klasseflits van Norsi Guly beslist de burentwist op Sportpark De Overkant: 0-1.Brummen -
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.”