Volledig scherm
Rick Kemper (midden) berust: Heeten is na de nederlaag tegen Turkse Kracht zo goed als zeker van degradatie. © FOTO HISSINK

Karakteristieken amateurvoetbal Deventer / Zutphen

Zaterdag

2H: DOS Kampen – FC Zutphen 3-1 (1-0). 25. Raymon Beuling 1-0, 70. Twan Knul 2-0, 86. Lars Huber 2-1, 93. Timo Petersen 3-1.

3A: Oeken – Redichem 3-3 (3-1). 15. Roel van Agtmaal 1-0, 30. Marco Heersema 2-0, 44. Van Agtmaal 3-0, 45. Niels Koenderink (Strafschop) 3-1, 80. Koenderink (strafschop) 3-2, 85. Koenderink (strafschop) 3-3.

3A: Excelsior Zetten – Be Quick Zutphen 4-1 (1-0). 42. Ali Saleh 1-0, 67. Arnout Lemmers 2-0, 83. Jeremy Krieken 3-0, 90. Martijn Bussing 4-0, 92. Huseyin Cengiz 4-1.

3B: Rood Wit ’58 – Teuge 3-2 (1-2). 25. Frank Boers 0-1, 30. Ruben Wientjes 0-2, 38. Barry Grevengoed 1-2, 43. Daniël Gerritsen 2-2, 83. Gerritsen 3-2.

3D: Blauw Wit ’66 – Kloosterhaar 0-1 (0-1). 11. Mark Boshove 0-1.

4E: Helios – DVOV 0-12 (0-5). 15. Max Schinkels 0-1, 20. Mark Otten 0-2, 25. Olaf Jonkman 0-3, 30. Otten 0-4, 35. Pelle Ypinga 0-5, 46. Otten 0-6, 50. Otten 0-7, 55. Sven Kerkhoffs 0-8, 60. Ypinga 0-9, 75. Ypinga 0-10, 80. Otten 0-11, 90. Ypinga 0-12.

4E: De Paasberg – Harfsen 1-4 (0-1). 34. Chiel Jimmink 0-1, 50. Paco van Kan 0-2, 55. Wilbert Besselink 0-3, 73. Donovan de Kievid1-3, 92. Jimmink 1-4.

4E: Eefde – Almen 4-2 (1-2). 15. Mitch Elsman 1-0, 25. Jorn Tragter 1-1, Tom Kruisselbrink 37. (Strafschop) 1-2, 56. Dennis Nijveld 2-2, 75. Elsman 3-2, 90. Sjors Scholten 4-2.

Zondag

1E: Rohda Raalte - Rigtersbleek 2-1 (1-0). 22. Jesper Harmens 1-0, 60. Mart Lugtenberg 2-0, 75. 2-1

1E: De Zweef - Heino 4-1 (2-1). 15. Sven Dikkers 1-0, 21. Dikkers 2-0, 26. Jason Pham 2-1, 88. Joey Knobben 3-1, 90. Sharma Ekuchu 4-1. Bijz. 60. Rode kaart Sten Rosendal (Heino), strafschop gemist Sven Dikkers (De Zweef)

2I: DVC ’26 – Warnsveldse Boys 3-1 (1-1). 34. Jelger Ruikes 0-1, 42. Sven Udink 1-1, 51. Udink 2-1, 63. Simon-Jan Bruins 3-1.

2I: AZC – Eendracht 30 0-4 (0-3). 16. Ruben Janssen 0-1, 27. Freek Kornelis 0-2, 40. Milan van Leth 0-3, 61. Calito de Zeeuw 0-4.

2I: Concordia Wehl – Vorden 4-1 (2-0). 10. Marco Corba 1-0, 44. Corba 2-0, 57. Brian Smit 3-0, 72. Sam Abbink 3-1 (strafschop), 90. Niels Meyer 4-1.

2J: Vogido – Schalkhaar 2-4 (0-1). 12. Milan te Riele 0-1, 48. Mattis Janse 0-2, 51. David Klopman 0-3, 70. Tim Pothast 1-3, 72. Sander Wiggers 2-3, 85. Sven Kelder 2-4.

2J. Voorwaarts-Overwetering 9-0 (3-0). 5. Simon Rutgers 1-0, 35. Luuk Grieving 2-0, 45. Grieving 3-0, 72. Joey Teering 4-0, 73. Simon Rutgers 5-0, 82. Nando Manuputty 6-0, 85. Marcus van Geelen 7-0, 87. Nick Linthorst 8-0, 90. Mark Koudijs (e.d.) 9-0.

2L: Lemelerveld – Beilen 4-0 (2-0). 2. Jordy Lugtenberg 1-0, 9. Stijn Kogelman 2-0, 50. Matthias Reimink 3-0, 68. Wesley Vlierman 4-0.

3A: LSV Lonneker-Reünie 2-1 (0-1). 45. Musa Dagdelen 0-1, 67. Bjorn Bekkers 1-1, 90. Bram Blokhuis 2-1.

3B: Lochem-Wijhe ‘92 2-3 (1-1). 1. Tjidde Koopman 0-1, 13. Christopher Roos 1-1 (ed), 53. Marijn Ruiter 1-2, 63. Ruben Boonk 2-2, 90+5. Ruiter 2-3

3B: Turkse Kracht – SV Heeten 6-2 (3-1): 29. Orhan Taflan 1-0, 42. Benjamin Ozkok 2-0, 44. Can Bayraktar 3-0, 45+1. Arno Hendriks 3-1, 49. Taflan 4-1, 52. Bayraktar 5-1, 78. Chiel van Dartel 5-2, 81. Bayraktar 6-2.

3B: Helios-Colmschate 4-1 (3-0). Iljen Bruinsma 1-0, 20. Djeremy Waslander 2-0, 44. Bjorn Duteweert 3-0, 65.Duteweert 4-0, 90. 4-1.

3B: Activia-Albatross 3-0 (0-0). 62. Michael Hubner 1-0, 65. Jarle Visser 2-0, 90. Michiel Mikkers 3-0.

3B: Witkampers-KCVO 2-2 (1-2). 7. Christian Beuzel 1-0, 27. Niels Weultjes 1-1, 45. Melvin Balk 1-2, 84. Daan Hento 2-2.

3C: Ruurlo-Doetinchem 1-7 (1-3). 13. Rico Cancian 0-1, 17. Shady Moursi 0-2, 21. Bram van Dooren 0-3, 35. Tom Meutstege 1-3, 53. Cancian 1-4, 58. Moursi 1-5, 70. Van Dooren 1-6, 90. Moursi 1-7.

4F: Brummen-Orderbos 5-1 (4-1). 11. 0-1, 12. Aiko Hooyman 1-1, 15. Stan Hurenkamp 2-1, 38. Rico van Ginkel 3-1, 40. Niek Klein Kranenbarg 4-1, 79. Rico van Ginkel 5-1.

4F: Victoria Boys-Twello 3-3 (1-0). 16. Mourad Karisoui 1-0, 65. Frank de Croon 1-1, 74. Max Smaal 1-2, 82. Joop Pranger 2-2, 86. Yannick Gorter 2-3, 90. Pranger 3-3.

4F: Klarenbeek-Loenermark 3-1 (1-0). 22. Hans Bosch 1-0, 66. Roy Zweverink 2-0, 68. Lennart Elijzen 3-0, 90. Bjorn Modderkolk 3-1.

4G: Haarle – Holten: 1-4 (1-1). 28. Gijs Wagenaar (1-0), 32. Gijs Martens (1-1), 65. Glenn Koerkamp (1-2), 74. Glenn Koerkamp (1-3), 84. Bas Tuitert (1-4)

4G: Lettele – Diepenveen: 1-3 (0-1). 45. Bas Blokvoort (0-1), 50. Marcel Bijker (0-2), Jeffrey Blanken (0-3), 90. Jesse Oosterwijk (1-3)

4G: Broekland - Davo: 1-3 (1-2). 10. Aron Schiphorst (1-0), 32. Rowan van den Hurk (1-1), 45. Almir Fisovic (1-2), 46. Almir Fisovic (1-3)

4G: ABS – Hector: 2-3 (1-1). 03. Onbekend (0-1), 9. Martijn Stegink (1-1), 48. Martijn Stegink (2-1), 87. Christian Jimenez (2-2), 90. Wesley Zwoferink (2-3). Bijzonderheid: De 0-1 was een eigen doelpunt van ABS waarbij de bal volgens de scheidsrechter over de lijn was. Onbekend is wie de bal bij ABS als laatste raakte.

4G: Markelo – Nieuw Heeten: 1-1 (1-1): 01. Ton Jansen (1-0, strafschop), 40. Jeffrey Vree Egberts (1-1)

4G: De Gazelle – Raalte: 5-0 (2-0). 05. Mark Land (1-0), 15. Mark Land (2-0), 60. Sven Raats (3-0), 80. Mark Land (4-0, strafschop), 85. Jorne Dijkerman (5-0)

5B: EGVV – Haarlo 2-2 (2-1). 20. Bas Harmsen 0-1, 31. Matthias Hilhorst 1-1, 44. Jelle Klein Braskamp 2-1, 80. Mike Mengerink 2-2.

5B: SVBV - Diepenheim 0-4 (0-1). 25. Daan Haafkes 0-1, 60. Mark Jansen 0-2, 76. Joost Elderink 0-3, 85. Gijs Haan 0-4.

5B: DEO – GSV ’63 2-3 (1-2). 15. Niels Daalwijk 0-1, 38. Niels Daalwijk 0-2, 39. Eduard Graaskamp 1-2, 75. Eduard Graaskamp 2-2, 90+3. Bart Besselink 2-3.

5F: Wolfersveen – Basteom 1-3 (0-2). 3. Stijn Heitkönig 0-1, 23. Cas Berns 0-2, 75. Jori Groot Wassink 1-2, 80. Pel Nieuwenhuis 1-3.

5F: Be Quick Z. – Voorst 1-1 (1-0). 19. Noud Veldscholten 1-0, 86. Wijnand van Beek 1-1.

5F: Ratti/Socii – De Hoven 7-2 (3-1). 18. Bryan Henselink 1-0, 20. Bram Meeuwissen 1-1, 21. Bryan Henselink 2-1, 28. Koen Klein Heerenbrink 3-1, 49. Bryan Henselink 4-1, 73. Koen Klein Heerenbrink 5-1, 80. Mitchel Waardenburg 5-2, 81. Kevin Esselink 6-2, 88. Daan Loman 7-2.

5F: FC Zutphen – SHE 1-3 (0-2). 44. Jaimy Huiskes 0-1, 45. Douwe Beker 0-2, 60. Ruben Schut 1-2 (strafschop), 80. Douwe Beker 1-3.

5G: Mariënheem - Wesepe 0-3 (0-1): 30. Jarno Rouweler 0-1, 87. Kevin Teunissen 0-2, 90. Rick van Gelder 0-3.

5G: Terwolde - Emst - 3-3 (1-1): 20. Maximiliaan Beaart 0-1, 42. Jelmer Bellert 1-1, 49. Sem Gerritsen 2-1, 50. Lucas de Jong 2-2, 75. Damian Verweij 3-2, 90+2. Raoul Gerrits 3-3.

5G: Wissel - Go Ahead Deventer 1-3 (1-2): 7. Jordi Weimer 0-1, 15. Jordi Weimer 0-2, 36. Remco Beekman 1-2, 61. Jordi Weimer 1-3.

5G: CCW’16 - SDOL 0-0 (0-0)

Amateurvoetbal