Volledig scherm
De beresterke David Klopman van Schalkhaar, die de bevrijdende 2-0 maakte, schermt de bal af voor een speler van Bemmel. © FOTO HISSINK

Karakteristieken voetbal regio Deventer / Zutphen

Zaterdagvoetbal

1D: Go Ahead Kampen - FC Zutphen 4-0 (2-0). 8. Wilbert Wessels 1-0, 14. Wessels 2-0, 73. Nico Veldman 3-0, 84. Wessels 4-0.

2H: Hulzense Boys - Blauw Wit 0-0 (0-0).

3B: Vios - Teuge 2-2 (1-1). 6. Dave Bijsterbosch 0-1, 45. Jacco Verstraten 1-1, 78. Mike Drost 1-2, 97. Mucahid Kilic 2-2.

4E: Harfsen – Oeken 1-0 (0-0). 82. Dylan Klumper 1-0.

4E: Eefde – AJC’96 3-0 (3-0). 1. Mitch Elsman 1-0, 15. Jorn Braakhekke (strafschop) 2-0, 27. Braakhekke 3-0.

4E: Winterswijk – Almen 3-2 (1-1). 35. Jaron de Keyzer (strafschop) 1-0, 38. Enrico Rexwinkel 1-1, 57. Martin Bruntink 2-1, 75. Casper Kolkman 2-2, 90. Erwin Arentsen 3-2. Rood: 68. Henry Elferdink (Winterswijk).

4E: Be Quick Zutphen – FC RDC 8-1 (4-0). 10. Huseyin Cengiz 1-0, 20. Joey Steenbergen 2-0, 30. Joey Steenbergen 3-0, 40. Jamiro Steenbergen 4-0, 52. Mehmet Kisa 5-0, 60. Hermani de Andrade 6-0, 67. Samad Ezafzafi 7-0, 77. Joost Brouwer 7-1, 85. Kisa 8-1.

Zondagvoetbal

1E: Rohda Raalte-BWO 5-1 (3-1). 19. Edilson José Coelho 1-0, 23. Stefan Beltman 2-0, 38. Mart Lugtenberg 3-0, 43. Bas van den Heuvel 3-1, 56. Sven Kruiper 4-1, 82. Kruiper 5-1.

1E: Tubantia-Heino 2-3 (1-1). 6. Jesper Schokker 0-1, 45. Gilan Renssen 1-1, 63. Robin Gerritsen 1-2, 69. Kevin Roddenhof 1-3, 81. Phillipe de Bruijn 2-3.

1E: Schalkhaar – Bemmel 2-0 (1-0). 2. Jason Westerkamp 1-0, 82. David Klopman 2-0.

2I: Vorden – Concordia W. 1-2 (22. Brian Smit 0-1, 82. Bas Abbink 1-1, 90+4. Wouter Jansen 1-2.

2I: AZC-Voorwaarts 1-1 (0-1). 34. Luuk Grieving 0-1, 85. Remy Havenaar 1-1.

2J: Overwetering-Bon Boys 1-1 (0-0). 51. Tayfun Hazir 0-1, 59. Oskar Kappert 1-1

2L: Beilen – Lemelerveld 3-1 (1-0). 26. Frank Polman 1-0, 57. Reint Kasten 2-0, 79. Koen Hollemans 3-0, 90. Mark Meijer 3-1.

3B: Zwolle-Ruurlo 0-0.

3B: Lochem-Heeten 1-2 (1-1). 18. Quinten Rensen 0-1, 20. Thomas van der Worp 1-1, 53. Rick Kemper 1-2 (strafschop).

3B: Colmschate-KCVO 3-0 (1-0). 13. Jarmo van ‘t Hof 1-0, 52. Van ’t Hof, 74. Wesley Hansler 3-0.

3B: Twenthe-Wijhe 1-0 (1-0). 45. Mark Nijland 1-0.

3B: Witkampers-Eerbeekse Boys 1-1 (0-1). 32. David Goossens 0-1, 69. Rowan Brummelman 1-1. Bijzonderheid. 65. Joost Pakkert (Witkampers) stopt strafschop.

3B:Turkse Kracht-Warnsveldse Boys 1-1 (1-0). 40. 1-0, 80. Leon Knuttel 1-1.

3B: Albatross-Helios 1-3. 20. Glenn Alberts 0-1, 58. Djeremey Waslander 0-2, 80. Alberts 0-3, 90. 1-3 (strafschop).

4C: SVBV - Rekken 0-0 (0-0).

4C: GWVV - Reunie 2-2 (1-1). 11. Jorn Geerligs 0-1, 27. Ron Prinsen 1-1, 77. Geerligs 1-2, 87. Niels Schweckhorst 2-2.

4G: Alexandria - Be Quick 0-2 (0-0). 53. Saif Baig 0-1, 73. Mark Becks 0-2.

4G: Vaassen - Brummen 1-0 (1-0). 42. Wouter van Lent 1-0. Bijz: 45. Wedstrijd gestaakt wegens uitvallen scheidsrechter.

4G: Twello - Beekbergen 2-1 (0-0). 47. Nicky Eekhuis 1-0, 58. Eekhuis 2-0, 77. Pim Mulder 2-1.

4G: Orderbos - Klarenbeek 3-2 (1-0). 24. Dennis Dielemans 1-0, 58. Jesse Linthorst 1-1, 70. Robert van Verseveld 2-1, 90. Dielemans 3-1. 90. Wouter van der Gouw 3-2.

4H: Diepenveen-Davo 1-4 (1-2). 1. Marcel Bijker 1-0, 22. Ronald Boudewijnse 1-1, 31. Danny Bosman 1-2, 65. Boudewijnse 1-3, 77. Daniel Turubassa 1-4.

4H: ABS-Broekland 0-1 (0-1). 43. Stan Jansen 0-1.

4H: Lettele-Deventer 4-1 (2-0). 7. Thom van Oldeniel 1-0, 45. Jeffrey Meurer 2-0, 59. Karel Jansen 3-0, 80. Jesse Oosterwijk 4-0, 88. Rico Westervoorde 4-1.

4H: De Gazelle-Haarle 3-2 (1-0). 35. Sven Raats 1-0, 57. Darwin Neulen 1-1, 68. Eli Nahuis 1-2, 82. Niels Rijnders 2-2, 89. E.d. Haarle 3-2.

4H: Hoonhorst-Holten 0-4 (0-2). 3. Stefan Dijkink 0-1, 35. Dijkink 0-2, 61. Daan Wissink 0-3, 81. Sjors van Gerresheim 0-4.

4H: Nieuw Heeten-Activia 2-2 (1-1). 6. Michiel Mikkers 0-1, 42. Juul Kruiper 1-1, 75. Wout ten Have 2-1, 86. Guus Leerkes 2-2.

4H: Terwolde-Raalte 5-0 (1-0). 42. Jelmer Bellert 1-0, 53. Jurrien Kamphuis 2-0, 66. Koen Appelo 3-0, 71. Thomas Leurink 4-0, 84. Kamphuis 5-0.

5B: EGVV – Delden 4-3 (2-2). 2. Robin ter Maat 1-0, 6. Matthijs Heinemans 2-0, 35. Robin Schutte 2-1, 45. Colin Neuber 2-2, 77. Ronald Zieverink 3-2, 81. Jelle Klein Braskamp 4-2, 90+2. Sven Lukte Willink 4-3. Rode kaart (2x geel): 56. Niels Oude Wesselink (Delden).

5B: Neede - Haarlo 4-0 (3-0). 2. Gijs Radstake 1-0, 38. Tim Vos 2-0, 39. Tim Vos 3-0, 60. Tim Kurz 4-0.

5B: DEO – Haaksbergen 1-2 (0-0). 62. William te Winkel 0-1, 70. William te Winkel 0-2, 72. Eduard Graaskamp 1-2.

5B: Hoeve Vooruit - Klein Dochteren 9-0 (3-0). 5. Dion ten Vregelaar 1-0, 25. Dion ten Vregelaar 2-0, 26. Jeffrey Kroeze 3-0, 54. Dion ten Vregelaar 4-0, 56. Jeffrey Kroeze 5-0, 64. Jeffrey Kroeze 6-0, 75. Michael Westendorp 7-0, 85. Jeffrey Kroeze 8-0, 86. Mart Veldhuis 9-0.

5B: Meddo – GSV ’63 4-2 (1-1). 15. Quinten van Zanten 0-1, 35. Jay Freriks 1-1, 65. Sander Tiggeloven 2-1 (strafschop), 75. Job te Molder 3-1, 76. Sebastiaan Böke 3-2, 88. Job te Molder 4-2.

5D: SDOO – Voorst 2-3 (0-1). 35. Wijnand van Beek 0-1, 47. Diede Loosman 1-1, 50. Jeremy van Krieken 2-1, 60. Wijnand van Beek 2-2 (strafschop), 70. Jelle Koopman 2-3. Rode kaart: 60. Diede Loosman (SDOO).

5D: SHE – Elsweide 0-0.

5D: Edesche Boys – Socii 1-0 (0-0). 80. Robbin Wien 1-0.

5D: De Hoven – De Paasberg 2-6 (1-3). 15. Raymon Vredenberg 1-0, 35. Max Regeer 1-1, 38. Angelo van Manen 1-2, 44. Angelo van Manen 1-3, 44. Angelo van Manen 1-4, 73. Raymon Vredenberg 2-4, 78. Max Regeer 2-5, 82. Max Regeer 2-6.

5D: sv Basteom – FC Zutphen 0-1 (0-0). 60. Ruben Schut 0-1.

5F: Emst - Koninklijke UD 3-0 (3-0): 3. Lucas de Jong 1-0, 26. Lucas de Jong 2-0, 42. Lucas de Jong 3-0.

5F: Epse Gorssel Combinatie - Go Ahead Deventer 4-0 (1-0): 30. Dirk Rodenburg 1-0, 50. Mees Butzul 2-0, 70. Dirk Rodenburg 3-0, 75. Yorik Betz 4-0.

5F: SDOL - Wissel 4-1 (2-1): 32. Daan Hobert 1-0, 35. Colin Spoolder 2-0, 43. Remco van Huffelen 2-1, 79. Jur Jansen Holleboom 3-1, 87. Jur Jansen Holleboom 4-1.

5F: Apeldoornse Boys - Wesepe 3-1 (2-1): 23. Rens Broekhof 0-1, 34. Pascal van 't Erve 1-1, 45. Elias Greven 2-1, 88. Stijn Wesselink 3-1.

5F: CCW'16 - Sallandia 5-2 (2-2): 5. Tim Alferink 1-0, 9. Dailey Klomp 1-1, 30. Rick Wolvenne 1-2, 43. Tim Alferink 2-2, 53. Tom Stormink 3-2, 57. Job Bruntink 4-2, 80. Mark Wolters 5-2.

5F: IJsselstreek - V en L 4-1 (2-0): 17. Alesio Troncia 1-0, 22. Dc Mekking 2-0, 54. Fabian Kruize 3-0, 59. Kevin Oorsprong 3-1, 83. Abdullah Kilic 4-1.

Amateurvoetbal