Volledig scherm
Rick Timmermans (links) nam Voorwaarts Twello op sleeptouw in de wedstrijd tegen koploper Bon Boys. © Ronny te Wechel

Karakteristieken voetbal regio Deventer / Zutphen

Zaterdagvoetbal

2H: Vroomshoopse Boys – FC Zutphen 2-0 (0-0). 68. Jos Hutten 1-0, 90. Hutten 2-0.

3A: Oeken – AZ 2000 1-2 (1-0). 40. Erik-Jan Huisman 1-0, 61. Dario Chikike 1-1, 66. Kevin Lo 1-2.

3A: SKV-Be Quick Zutphen 4-1 (2-0). 7. Tijmen Remijnse 1-0, 39. Bart Silvius 2-0, 63. Jermain Lamers 3-0, 69. Shabani Rajabu 3-1, 90. Silvius 4-1. Rood: 70. Huseyin Cengiz (Be Quick), Ralph Brugman (SKV).

3D: Blauw Wit ’66 – Voorwaarts V. 2-1 (1-1). 5. Tim Harms 0-1, 18. Remon Müller 1-1, 52. Gijs Klein Nagelvoort 2-1.

Zondagvoetbal

1E: Rohda Raalte - Heino 3-1 (1-0). 22. Mart Lugtenberg 1-0, 49. Djeremy Zandvliet 2-0, 50. Alex de Jong 3-0, 81. Rik Keijzer 3-1

1E: BVC’12-Heino 1-1 (0-1). 31. Luck van der Burg 0-1, 84. Evert Palm 1-1

2I: Vorden – DVC ‘26 2-2 (1-1). 30. Tom Klein Kranenberg 1-0, 41. Marciano van de Berg 1-1, 76. Sam Abbink 2-1, 90. Simon-Jan Bruins 2-2

2I: AZC – Warnsveldse Boys 1-1 (0-1). 51. Remy Havenaar 1-1. Bijzonderheid: 90. Rode kaart Roy Sluizeman (AZC, 2x geel).

2I: Varsseveld – Vorden 1-1 (1-0). 23. Ritchy Klein Nibbelink 1-0, 73. eigen doelpunt 1-1.

2J: Voorwaarts – Bon Boys 2-0 (1-0). 16. Pim Havekes 1-0, 64. Simon Rutgers 2-0

2J: Overwetering – Schalkhaar 1-2 (0-1). 22. Koen Klosters 0-1, 71. Hushan Shawkat 1-1, 88. Paul Roetert 1-2. Bijzonderheid: 63. Scheidsrechter keurt gescoorde penalty van David Klopman (Schalkhaar) af wegens te vroeg inlopen.

2L: Lemelerveld – Valthermond 4-1 (2-1). 16. Erik Jan Verbeek 0-1, 20. Matthias Reimink 1-1, 36. Teun in de Wal 2-1, 69. Job Heerink 3-1 (strafschop), 90. Jordy Lugtenberg 4-1. Bijzonderheid: 68. Rode kaart speler Valthermond.

3A: Reunie – Sportlust Glanerbrug 2-1 (0-0). 63. Nigel Priekaar 0-1, 81. Gijs Kistemaker 1-1, 90+2. Musa Dagdelen 2-1 (strafschop).

3B: Witkampers – Turkse Kracht 1-3 (1-0). 6. Daan Hento 1-0, 70. Bunyamin Özkök 1-1, 85. Can Bayraktar 1-2, 90. Can Bayraktar 1-3.

3B: Helios – Wijhe 2-4 (1-1). 14. Ijen Bruinsma 1-0, 44. Ricardo Heerink 1-1, 50. Bjorn Duteweert 2-1, 60. Marijn Ruiter 2-2, 75. Ricardo Heerink 2-3, 86. Ricardo Heerink 2-4. Rode kaart: 75. Menno Bodt (Helios).

3B: Witkampers – Robur et Velocitas 1-0 (0-0). 89. Sander Kok 1-0.

3B: Vaassen – Heeten 2-0 (0-0). 60. Tom Tangelder 1-0, 63. Remco Hulleman 2-0.

3B: Turkse Kracht – Activia 4-1 (0-1). 15. Wouter Hameka 0-1, 60. Can Bayraktar 1-1, 75. Can Bayraktar 2-1, 84. Can Bayraktar 3-1, 90+1. Can Bayraktar 4-1.

3B: Lochem - Colmschate 4-0 (2-0). 8. Nick Brigg 1-0, 32. Thomas Meurs 2-0, 52. Rico Lammerdink 3-0 (strafschop), 64. Ruben Boonk 4-0

3C: Ruurlo - VVO 2-1 (0-1). 44. Jan Leemans 0-1, 75. Wiebe ter Haar 1-1, 85. Ter Haar 2-0

4F: Klarenbeek - Apeldoornse Boys 4-1 (3-0). 11. Leon Brouwer 1-0, 38. Brouwer 2-0, 45. Brouwer 3-0, 76. 3-1, 84. Wouter van der Gouw 4-1

4F: ZVV - Twello 3-1 (0-1). 6. Oualid Arkakach 1-0. 40 Arkakach 2-0, 80. Mark Hoving 3-0, 86. Max Smaal 3-1.

4F: Brummen - Groen-Wit 62’ 2-0 (1-0). 27. Rico van Ginkel 1-0, 62. Aiko Hooyman 2-0.

4G: Holten – Diepenveen 2-2 (1-1), 2. 1-0 Bas Tuitert, 39. 1-1 Jack Vunderink, 77. 1-2 Jeffrey Blanken, 2-2 78. Martijn van de Werken

4G: Broekland – Enter 2-1 37. Aron Schiphorst 1-0, 52. Bas Booijink 2-0, 67. Mart Geels 2-1

4G: GFC – Davo 2-0 (2-0). 31. Daan Zwierink 1-0, 44. Thijs Moorman 2-0

4G: De Gazelle – Markelo 2-0 (1-0). 38. Sven Raats 1-0, 80. Bobby Vonk 2-0

4G: Haarle – Hector 1-2 (0-2). 22. Wesley Zwoferink 0-1 (strafschop), 32. Unal Kel 0-2, 81. Orri Knobben 1-2

4G: ABS – Raalte 4-0 (1-0). 15. Martijn Stegink 1-0, 48. Michiel ten Dam 2-0, 70. Stef Willemsen 3-0, 80. Bas Brinkman 4-0

4G: Lettele – Nieuw Heeten 0-0 (0-0)

5B: EGVV – DEO 4-2 (3-1). 12. Thomas Rensing 1-0, 24. Ronald Zieverink 2-0, 31. Matthias Hilhorst 3-0, 42. Mark Tackenkamp 3-1, 68. Roy Sonderen 3-2, 78. Ronald Zieverink 4-2.

5G: Emst - Sallandia 9-0 (3-0): 9. Maximiliaan Beaart 1-0, 25. Maximiliaan Beaart 2-0, 33. Jeroen van Essen 3-0, 54. Dennis Evers 4-0, 62. Lucas de Jong 5-0, 68. Maximiliaan Beaart 6-0, 70. Maximiliaan Beaart 7-0, 80. Lucas de Jong 8-0, 90+1. Lucas de Jong 9-0.

5G: IJsselstreek - Mariënheem 2-2 (1-1): 22. Dc Mekking 1-0, 28. Stan Heetkamp 1-1, 52. Dc Mekking 2-1, 62. Stan Heetkamp 2-2.

5G: Terwolde - CCW’16 2-2 (1-0): 42. Max van Gerrevink 1-0, 57. Jurriën Kamphuis 2-0, 70. Mark Wolters 2-1, 82. Bjorn Hendriks 2-2

5G: V en L - Go Ahead Deventer 1-2 (1-1): 30. Feie Overvelde 1-0, 40. Calvin Houwer 1-1, 71. Calvin Houwer 1-2

5G: CCW’16 - Mariënheem 2-1 (1-1):30. Job Bruntink 0-1, 35. Stan Heetkamp 1-1, 65. Bart Keurhorst 2-1

5G: Emst - Koninklijke UD. 6-0 (3-0): 20. Lucas de Jong 1-0, 28. Maximiliaan Beaart 2-0, 40. Wouter van Amersfoort 3-0, 51. Marc van de Esschert 4-0, 62. Wouter van Amersfoort 5-0, 77. Wouter van Amersfoort 6-0

5G: Wissel - Sportclub Deventer 0-3 (0-0): 51. Hamza Loukili 0-1, 60. Elvis Selimovic 0-2, 80. Alan Yahya 0-3

5G: Sallandia - SDOL 2-2 (1-1): 40. Sander Oorsterlaken 0-1, 45+1. Mitchel Kiffen 1-1, 70. Jur Jansen Holleboom 1-2, 80. Rick Wolvenne 2-2 (strafschop)

5G: Terwolde - IJsselstreek 1-1 (1-1): 45. Thomas Leurink 1-0, 75. Dc Mekking 1-1

Amateurvoetbal