Volledig scherm
Joshua Palm (koppend, voor FC Zutphen) speelt volgend seizoen voor Be Quick Zutphen.

Overschrijvingen amateurvoetbal regio Deventer/Zutphen

Zaterdagvoetbal
Be Quick Zutphen
Tweede klasse
Nieuw: Michel Bakanga (ESA), Mimoun Eloisghiri (Eendracht Arnhem), Nordin Eloisghiri (Veluwezoom), Iliass Benatmatch (Veluwezoom), Joshua Palm (FC Zutphen), Tarkan Polat (FC Zutphen), Jakim Rozal (AZ 2000), Jean Paul Lemos (AZ 2000), Kevin Lo-Sie-Sen (AZ 2000), Nathan Heljanan (DCS), Joël Saro (SML), Allusine Bah (SC Deventer)
Weg: Mehmet Kisa (FC RDC), Asaf Ali (Vosta), Marco van Meeteren (Sallandia)

FC Zutphen
Derde klasse
Nieuw: Marijn Sangers (terug van studie), Lars Huber (jeugd), Sem Veeger (jeugd), Hidde van Kalkar (jeugd), Koen Hulleman (jeugd), Nathan Greven (Jeugd), Aland Kader (jeugd), Lucas Hengstenberg (jeugd)
Weg: Niemand

Eefde
Derde klasse
Nieuw: Julian Wolf (Voorwaarts Twello), Joost Alferink (AZC), Luc Willemse (jeugd)
Weg: Stefan Brouwer (stopt)

Oeken
Derde klasse
Nieuw: Roel Slots (was gestopt), Mick Tazelaar (jeugd), Tom Willemsen (jeugd)
Weg: Niemand

Teuge
Derde klasse
Nieuw: Twan Thissen (Maaskantse Boys)
Weg: Frank Boers (Nunspeet), Nando Hafkamp (Victoria Boys), Sven Teunissen (Voorwaarts Twello), Marc Hoekstra (gestopt), Jeroen Willems (gestopt)

Blauw Wit’66
Vierde klasse
Nieuw: Michel Stam (lager elftal)
Weg: William Kolkman (stopt), Kaj Zwakenberg (stopt), Teunis Beldman (lager elftal)

FC RDC
Vierde klasse
Nieuw: Carst Winter (Activia), Martin Kok (SC Deventer), Mehmet Kisa (Be Quick Zutphen za), Jurgen Siepelinga (Niekerk), Ramon Wolfkamp (Raalte), Mathieu Steenbergen (Raalte), Jorrit Draaijer (FC RDC 2), Teun Borkent (FC RDC 2), Kadir Taflan (FC RDC 2), Jacob Anindjola (FC RDC 2), Rob Riksten (jeugd), Gijs Borkent (jeugd), Matthias Anindjola (jeugd)
Weg: Bas Kuenen (stopt), Aldo Joaquim (stopt), Abdou Secka (stopt), Joost Brouwer (Schalkhaar), Marc Brouwer (Colmschate), Edwin Zeegers (Activia), Lars Wagenaar (Helios za)

Harfsen
Vierde klasse
Nieuw: Bram Brinkman (jeugd)
Weg: Niemand

Gorssel
Vierde klasse
Nieuw: Raymond Vredenberg (De Hoven), Wout Kobes (Klein Dochteren), Glenn Adelerhof (Go Ahead Deventer), Wouter Nijenhuis (FC Zutphen), Yoran Vis (Oosthuizen), Yorrick Betz (Activia), Tristan Rövekamp (rentree), Buck Middeldorp (rentree), Price Ngendakumana (rentree)

Almen
Vierde klasse
Nieuw: Daan Boonman (AZC), Jurjen Diepeveen (was gestopt)
Weg: Niemand

Zondagvoetbal
Rohda Raalte
Eerste klasse
Nieuw: Frans van Oldeniel (Schalkhaar), Deniz Sahbaz (SVZW), Lars Kamperman Leferink (SVZW), Sven Dikkers (De Zweef), Sven Pazie (eigen jeugd), Alex de Jong (eigen jeugd)
Weg: Edilson Jose Coelho (CSV Apeldoorn), Teun Bakhuis (SVVN), Tom Vastenavond (gestopt), Sander Blok (gestopt), Stefan Beltman (gestopt), Stan Albers (gestopt).

Heino
Eerste klasse
Nieuw: Kevin Reimink (Jong PEC Zwolle), Melvin Veldhuis (WHC Wezep), Aron Wierenga (Rohda Raalte), Lenny Victor (ASC Nieuwland), Christian Vonderman (eigen jeugd), Robin Grote Schaarsberg (eigen jeugd)
Weg: Rik Keijzer (gestopt), Robin Keizer (gestopt), Mo Kifeta (gestopt), Bram Eickelkamp (gestopt), Wilco Gerritsen (WVF), Rick Dirksen (VSW)

Voorwaarts

Eerste klasse

Nieuw: Bruce Schotman (CSV Apeldoorn), Ismar Maglajlic (Futsal Apeldoorn), Sven Teunissen (Teuge), Michiel Selhorst (WSV).

Weg: Martijn Straatman (stopt), Niels Pereboom (stopt, wordt assistent), Daan Stronk (Pittsburg, USA).

Lemelerveld

Tweede klasse

Nieuw: niemand

Weg: niemand

Schalkhaar

Tweede klasse

Nieuw: Pieter Ebbers (Go Ahead Eagles -19), Joost Brouwer (FC RDC, zaterdag), Tristan Berghuis (WSV), Bram de Haas (Overwetering), Luuk ter Mate, Marijn Roelofs, Jesper Lukassen, Bekir Eser (-19).

Weg: Frans van Oldeniel (Rohda Raalte), Sven Kelder (De Gazelle), Jeremy Bruins (De Gazelle), Mattis Janse (2e), Paul Roetert (ABS), Ahmet Erdem (Turkse Kracht)

Vorden

Tweede klasse

Nieuw: Jorick Benjamins (2e), Niels Rondeel, Kris Koning, Bram Makkink, Sem Kosse (O19)

Weg: Tom Klein Kranenberg (De Hoven)

Overwetering
Derde klasse
Nieuw: Dennis Willemsen (Rohda Raalte -19), Ruben Brinkhof (2e), Nick Oosterwijk (-19), Ferdi Plette (2e)
Weg: Bram de Haas (Schalkhaar)

AZC
Derde klasse
Nieuw: Jacco Verstraten (Vios Vaassen), Felix Mulder, Rick Leest, Youri de Wilde, Noah Govaers, Jesse Li, Jermaine van Dijk, Joël Boogman, Necati Taskoparan, Max Jansen, Sem Jansen, Jelle Waterlander, Sven Bril, Sven Ruumpol, Sven Voortman (allen -19)
Weg: Joost Alferink (Eefde), Daan Boonman (Almen), Clay Havenaar, Ramon Dieperink (lager).

Warnsveldse Boys

Derde klasse

Nieuw: Lars Metselaar (Be Quick)

Weg: Kiefer Duits (De Hoven), Kilian Stelder (De Hoven), Erik Wijnbergen (Longa ‘30).

Diepenveen

Derde klasse

Nieuw: Maurits Boukes, Dennis Roetert, Fabian Metz, Pepijn van den Wollenberg, Jim Willemsen, Daan den Boer, Lee Sok (allen eigen jeugd)

Weg: Niemand

Activia

Derde klasse

Nieuw: Raymond Locht (Colmschate), Edwin Zegers (FC RDC), Zemir Mujic, Leroy Fernandes, DC Mekking (allen IJsselstreek), Lars Hekkert, Siebe Koers (eigen jeugd)

Weg: Carst Winter (FC RDC), Frank Oosterwegel (stopt)

Colmschate

Derde klasse

Nieuw: Marc Brouwer (FC RDC), Bora Akman (Voorwaarts), Leon Hekking (Rohda Raalte), Phil de Witte, Jaroah Sneller, Stan Wakkermans, Noah Patty, Israel Blom, Wieger Heerts, Gijs van der Kwast, Mathew Harris en Tom Stolk (allen eigen jeugd), Erce Sahin en Jorren Nijenhuis (Helios za)

Weg: Raymond Locht (Activia), Michel Versluis (stopt), Jordy Molemans (Go Ahead) en Daniel de Gught

Heeten

Derde klasse

Nieuw: geen opgave

Weg: geen opgave

Lochem

Derde klasse

Nieuw: Thomas van der Worp (Alverna), Dennis Hilferink (Klein Dochteren zaterdag), Stijn Siebelink (eigen jeugd)

Weg: Thomas Meurs (Go Ahead Eagles A1)

Reünie

Derde klasse

Nieuw: Niels Jansen (Winterswijk)

Weg: Bram Meulenveld (DEO), Finn Schutte (Vios Beltrum)

Witkampers

Derde klasse

Nieuw: niemand

Weg: Koen de Iongh (stopt)

Helios

Derde klasse

Nieuw: Jesse Bloemsma, Nick Pinkster en Nick Beekman (allen eigen jeugd), Roy Smijtink (Helios za)

Weg: Jonas Dijkstra (IJsselstreek), Bas Dijkhuis (stopt)

Turkse Kracht

Derde klasse

Nieuw: Oguzhan Sahin (CSV Apeldoorn), Ahmet Erdem, Mertcan Mor, Salih Bayraktar (allen Schalkhaar), Abdullah Kilic, Yusuf Yetim, Halil Mor (allen IJsselstreek), Engin Akkus (Uluspor)

Weg: Mehmet Colak (stopt)

Ruurlo

Derde klasse

Nieuw: Sander Krabben (was gestopt), Huub Floris, Wiebe Leusink (eigen jeugd)

Weg: Roy Brekveld (lager), Larson Arendsen Raedt (stopt), Haiko Scheffer (Zelos)

Brummen

Derde klasse

Nieuw: Luuk Borgonjen (tweede elftal), Yerne Stronks, Rick van den Beuke (beiden eigen jeugd).

Weg: Tyas Gerritsen (stopt)

Klarenbeek

Vierde klasse

Nieuw: Timo Hulleman (tweede elftal), Jesse Linthorst (eigen jeugd)

Weg: Hans Bosch, Michel van Schaik en Pim Groot Koerkamp (allen gestopt)

Twello

Vierde klasse

Nieuw: Chian Ozer (was gestopt) en Job Bruntink (CCW)

Weg: geen

Basteom

Vierde klasse

Nieuw: Mick Besselink (terug na jaar stage in Australiё)

Weg: Geen

ABS

Vierde klasse

Nieuw: Jasper Broekhuis (wereldreis), Paul Roetert (Schalkhaar)

Weg: Niemand

Broekland

Vierde klasse

Nieuw: Niemand

Weg: Niemand

Davo

Vierde klasse

Nieuw: Raymond Pothoven (IJsselstreek), Marcelino Bianco, Gino Natar (lager elftal), Danny Bosman (was gestopt)

Weg: Almir Fizovic (Epse)

De Gazelle

Vierde klasse

Nieuw: Sven Kelder (Schalkhaar), Justin Bootsveld (Schalkhaar), Jeremy Bruins (Schalkhaar), Tom Linker (Sportclub Deventer), Steven Pamboer (Voortwaarts Twello), Bailey Bruins (IJsselstreek)

Weg: Justin Post (Sportclub Deventer), Marc van den Berg (Sportclub Deventer), Niels Maas (gestopt), Alex Gallas (Gestopt).

Haarle

Vierde klasse

Nieuw: Jort Veldkamp (eigen jeugd), Niels ter Bruggen (Rohda Raalte)

Weg: Niemand

Holten

Vierde klasse

Nieuw: Max Scheperman, Stan van den Berg, Patrick Klaassens (lager elftal), Rob Hofman, Klaas Martens, Joep Keijzer, Tom Lenderink, Siem Rensen, Martijn van de Werken (allen eigen jeugd)

Weg: Werner Lubbersen, Rick Oolbekkink (lager elftal)

Lettele

Vierde klasse

Nieuw: Stefan Beltman (Rohda Raalte)

Weg: Niemand

Nieuw Heeten

Vierde klasse

Nieuw: Niemand

Weg: Wout ten Have (gestopt)

Sportclub Deventer

Vierde klasse

Nieuw: Justin Post (De Gazelle), Marc van den Berg (De Gazelle), Joel Danhof (MSC), Mohamed Ghoudane (PVC) Floris Lagerweij (Sallandia)

Weg: Martin Kok (FC RDC), Burak Kazci (stopt)

SDOL

Vierde klasse

Nieuw: onbekend

Weg: onbekend

DEO

Vijfde klasse

Nieuw: Leroy van Veenendaal (Reunie), Maarten van Dijk (zonder club), Bilel Harb (Ruurlo), Bram Meuleveld (Reunie)

Weg: Stan Witteveen (Ruurlo)

EGVV

Vijfde klasse

Nieuw: Jurian Klein Braskamp (eigen jeugd)

Weg: Ronald Zieverink (Groen Wit ’62), Lars Boonk (Spcl. Lochem lager elftal)

GSV’63

Vijfde klasse

Nieuw: Brend Ruiter, Anne van Brummen, Robin Eelderink (allen Reunie)

Weg: Thomas Zieverink (gestopt)

Haarlo

Vijfde klasse

Nieuw: Niels Oortwijn (FC Eibergen), Niels Klumpert (FC Eibergen lager elftal), Joost Wassink (was gestopt), Kevin Wanink (EGVV)

Weg: Calle Memelink (gestopt), Daan Damveld (FC Eibergen)

SVBV

Vijfde klasse

Nieuw: Wesley Roekevisch (Klein Dochteren), Cuchillo Timmerije (Klein Dochteren), Dirk van Ditshuizen (Vorden)

Weg: Alex Nijkamp, (gestopt), Rutger Golstein (gestopt)

De Hoven

Vijfde klasse

Nieuw: Tom Klein Kranenberg (Vorden), Kiefer Duits (Warnsveldse Boys), Kylion Stelder (Warnsveldse Boys), Jesse Stoel (Spcl. Brummen), Jordy Tempelman (Be Quick Z.), Jillert van Berkel (Be Quick Z.)

Weg: Raymon Vredenberg (vv Gorssel)

Ratti/Socii

Vijfde klasse

Nieuw: Wouter Gudde en Remco ter Harmsel (beiden terug van een langdurige blessure)

Weg: Geen

SHE

Vijfde klasse

Nieuw: Thijs Streppel (Eerbeekse Boys), Bram te Winkel (eigen jeugd)

Weg: Douwe Beker (gestopt), Timo Veldink (gestopt), Rick Hendriks (lager elftal)

Voorst

Vijfde klasse

Nieuw: Gerco Wilbrink, Bram Bleumink, Ward van Deurzen, Dennis Gerritsen, Jimmy Oosterwijk, Simon Wijtenhorst, Niek te Kampe, Kasper van Til (allen eigen jeugd)

Weg: Geen

FC Zutphen

Vijfde klasse

Nieuw: Valentijn Rooters en David Oppel (beiden eigen jeugd)

Weg: Mark Bloemendaal (gestopt), Martijn Scheerder (2e elftal)

CCW’16

Vijfde klasse

Nieuw: Philip Frederiks (Voorwaarts), Jur Ouwehand (eigen jeugd), Robin van de Linde (eigen jeugd), Chiel Pieters (eigen jeugd), Bram Elders (eigen jeugd)

Weg: Job Bruntink (Twello), Tom Stormink (lager elftal)

Terwolde

Vijfde klasse

Nieuw: Gijs Hanekamp (Oene)

Weg: Edwin Dommerholt (stopt), Damian Verweij (Futsal Apeldoorn)

Wesepe

Vijfde klasse

Nieuw: Beau de Borne (jeugd Go Ahead Eagles)

Weg: Frank Groot Lipman (lager)

Koninklijke UD

Vijfde klasse

Nieuw: Johan Dijkstra (Helios), Joep Rutgers (eigen jeugd)

Weg: Joëll Waslander (stopt), Pascal Oguz (stopt)

Go Ahead D

Vijfde klasse

Nieuw: Jordi Roosblad (clubloos), Unique Mitchel (clubloos), Tom Ligtenberg (clubloos), Mike Huisman (Davo), Jordy Molemans (Colmschate)

Weg: Moreno van den Belt (IJsselstreek)

VenL

Vijfde klasse

Nieuw: Tiem Overvelde (eigen jeugd), Remco Overvelde (eigen jeugd) Stan Davelaar (eigen jeugd), Mart Bensink (eigen jeugd), Sander van Essen (eigen jeugd), Lennart Pelgrom (eigen jeugd), Viktor van Straaten (eigen jeugd)

Weg: Richard Panhuis (lager elftal), Feie Overvelde (lager elftal)

Mariënheem

Vijfde klasse

Nieuw: niemand

Weg: Twan Lorkeers (lager elftal)

IJsselstreek

Vijfde klasse

Weg: geen opgave

Nieuw: geen opgave

Sallandia

Vijfde klasse

Weg: Floris Lagerweij (Sportclub Deventer), verder geen opgave

Nieuw: geen opgave

Raalte

Vijfde klasse

Nieuw: Stan Albers (Rohda Raalte), Taco Dennenbos (Rohda Raalte), Jordi Doorgeest (Heino).

Weg: Richard Huis in ’t Veld (gestopt), Jef Hegteler (gestopt), Marno Nijkamp (gestopt), Marnix van Santen (gestopt), Taolant Kabashi (gestopt), Emiel Tiggelhoven (gestopt)

Epse
Vijfde klasse (rentree)
Nieuw: Rutger Aarnink, Djordy Altena, Jeroen van Beek, Stan van Brussel, Stef van Brussel, Amir Fizovic (Davo), Joost de Haan, Rob de Haan, Sjoerd Hesseling, John Moret (Barneveld), Silas Muiderman, Lars Otten, Ananda Pronk (Be Quick Z), Marco Raaben, Martijn Salemink, Bart Veeneman, Jeroen Veeneman, Bram Wiltink

Amateurvoetbal