Volledig scherm
Jesse de Vries (r) in actie voor FC Zutphen, dat geen kind had aan Rijssen: 8-0. © Patrick van Gemert/Zutphens Pers

Uitslagen bekervoetbal

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden in het bekertoernooi, in de regio's Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen.

Groep 1

Poule 82: Voorwaarts T-CSV Apeldoorn 0-5

Poule 83: Be Quick Z.-Bon Boys 2-4

Poule 85: De Zweef-Vorden 1-1

Poule 88: Heino-ZAC 4-3, Schalkhaar-SVI 1-1

Poule 89: Heerde-Wijhe’92 0-2

Poule 91: Rohda-Lemelerveld 2-1

Door naar volgende ronde: Rohda Raalte, Heino, Schalkhaar, Be Quick

Groep 2

Poule 8: Harfsen-De Esch 2-1

Poule 12: Juliana’32-Almen 1-3, FC Zutphen-Rijssen 8-0

Poule 22: Valburg-Oeken 0-5

Poule 26: Teuge-SEH 1-3

Poule 27: Blauw Wit’66-SVVN 1-2

Poule 35: Gorssel-Eefde 2-0, FC RDC-Dieren 7-1

Door naar volgende ronde: Harfsen, FC Zutphen, FC RDC

Groep 3

Poule 1: Hector-SDOL 0-1

Poule 2: Lettele-Twello 0-4

Poule 5: Deventer-Luctor et Emergo 1-0, Diepenveen-Heeten 1-2

Poule 7: MVV’29-Overwetering 1-4

Poule 9: Holten-Diepenheim 4-0

Poule 15: Doetinchem-Warnsveldse Boys 1-3

Poule 16: La Première-Colmschate 2-3

Poule 19: ABS-Klarenbeek 4-2, Turkse Kracht-Pax 1-4

Poule 20: Lochem-WVV’34 2-4

Poule 21: Reünie-HMC’17 4-0

Poule 27: Borne-Nieuw Heeten 3-0, Helios-Markelo 5-1

Poule 28: ’t Peeske-AZC 0-3

Poule 31: Brummen-Groen Wit’62 2-0, Basteom-Robur et Velocitas 1-3

Poule 33: Orderbos-Terwolde 5-3

Poule 34: SVBV-Kon. UD 0-4 Poule 39: Mariënheem-Almelo 3-8

Zenderen Vooruit-IJsselstreek 1-3 Poule 40: De Hoven-Davo 3-1

Apeldoornse Boys-CCW’16 4-0 

Poule 43: Voorst-V en L 5-1 

Poule 48: DTC’07-Haarlo 1-1 

Poule 50: Broekland-Wesepe 1-0 

Poule 51: Epse-Emst 3-3

Angerlo Vooruit-FC Zutphen 3-0 

Poule 52: SVHA-Ratti-Socii 4-0 

Poule 55: GSV’63-Sallandia 9-1

Enter-Raalte 4-0 

Poule 56: De Gazelle-Go Ahead D. 10-0

Haarle-Bornerbroek wedstrijd wordt 17/09 gespeeld

Door naar volgende ronde: Heeten, Overwetering, Warnsveldse Boys,

Colmschate Helios en Broekland. 

Amateurvoetbal