Volledig scherm
Als FC Meppel en DESZ elkaar treffen, willen de emoties wel eens hoog oplaaien. © Wilbert Bijzitter

Voetbalprogramma voor Zwolle e.o. voor 23 en 24 november

PROGRAMMAEen week na de bekercompetitie is er weer een normaal programma in het amateurvoetbal. Met enkele opvallende streekduels: FC Meppel tegen DESZ, asv Dronten tegen Batavia'90 (ongeslagen koploper) en Epe tegen Vaassen, om er maar eens drie te noemen. In de hoofdklasse één derby: het geplaagde Flevo Boys ontvangt Staphorst.

Tweede divisie

Jong FC Volendam – HHC Hardenberg (15.30)

Zaterdag
Hoofdklasse B

Flevo Boys – Staphorst

Berkum – RKAV Volendam

SC Genemuiden – De Dijk

ACV – Urk

Oost
1D

WHC – Bennekom

CSV Apeldoorn – Nunspeet (15.00)

DOS Kampen – SDV Barneveld (15.00)

Hierden – KHC (15.00)

Go Ahead Kampen – SVZW (15.00)

2G

Asv Dronten – Batavia ‘90

Lelystad’67 – De Merino’s

VRC – Unicum

2H

IJVV – Den Ham

Vroomshoopse Boys – ZAC

ASC’62 – Enter Vooruit

VSCO’61 – Be Quick ‘28

Quick ’20 – Owios (15.00)

WVF – PH (15.00)

3C

Zwolsche Boys – Swift ‘64

SC Rouveen – Hattem

BAS – VIOS V.

Olympia’28 – Oene

Elspeet – HTC

DSV ’61 – Hulshorst

Hatto Heim – ESC (15.00)

3D

Bruchterveld – OZC

Bergentheim – ASV ‘57

Hellendoorn – Mariënberg

Kloosterhaar – Oranje Nassau

4C

EZC ‘84 – Barneveld

Vierhouten ’82 – Veluwse Boys (15.00)

4D

SEH – Noord Veluwe Boys

WZC Wapenveld – Zalk

Wilsum – Reaal Dronten

VSW – ‘s-Heerenbroek

Kampen – Wijthmen

CSV’28 – VEVO (15.00)

Dieze West – ’t Harde (15.00)

4E

BZSV de Blauwwitters – Lemele

Blauw Wit ‘66 – SVV ’56 (15.00)

Noord

1E

Blauw Wit ‘34 – d’Olde Veste 

Zeerobben – SVI (15.00)

2J

FC Meppel – DESZ

Elim – Gramsbergen

3A

CVVO – SVM

Willemsoord – Heerenveense Boys

DWP – Tonego

3D

SVN’69 – SCD’83

Nieuwleusen – Lutten

ZZVV – Avereest (15.00)

Hardenberg’85 – Hollandscheveld (15.15)

4A

Tollebeek – Delfstrahuizen (15.00)

Creil-Bant – SC Bolsward (15.00)

4D

VHK – SCN

DKB – Vitesse’63 (15.00)

5A

Irnsum – Nagele

De Sweach – Espel

Ens – EBC (15.00)

5F

Borger – Blokzijl

SETA – MSC

SVBS’77 – VEV

Steenwijker Boys vrij

Zondag
Hoofdklasse A

Leonidas – MSC (13.00)

Alcides – Be Quick 1887

Oost
3B

SV Vaassen – Epe

AZC – KCVO

4G

FC Ulu Spor – Hoonhorst

Lettele – SV Nieuw Heeten

Enter – SV Zwolle

5F

Emst – Raalte

Wissel – IJsselstreek

Terwolde – Vilsteren

Noord
1F

FVC – Dalfsen

2K

VENO – SC Emmeloord

Heerde – Drachten

EMMS – Lemelerveld

Zuidwolde – Dedemsvaart

3D

Ruinen – Steenwijk

LEO Loon – FC Oldemarkt

USV – DIO Oosterwolde

Oranje Zwart – Oldeholtpade

4A

Havelte – Smilde’94

Steenwijker Boys – Steenwijkerwold

Donkerbroek – RKO

FC Kraggenburg – Ruinerwold

DVSV – Zandhuizen

Hoogersmilde – Wacker

4D

VIOS (O) – OVC ‘21

Gasselternijveen – Balkbrug

5A

Uffelte – Kuinre

Scheerwolde – DOS’63

Willemsoord – Blankenham

IJhorst – Sport Vereent

Giethoorn – Old Forward

Amateurvoetbal