Volledig scherm
Shkodran Metaj staat zaterdag met HHC voor de uitwedstrijd bij Kozakken Boys, de nieuwe club van Royston Drenthe. © Rick Meinen studio

Voetbalprogramma Zwolle e.o. voor 21 en 22 september

Zaterdag

Tweede divisie: Kozakken Boys – HHC (15.30).

Hoofdklasse B: NSC Nijkerk – SC Genemuiden, Swift – Berkum, Eemdijk - Flevo Boys, Urk – DETO (15.00), De Dijk – Staphorst (15.00).

Oost, 1D: DOS’37 – WHC (14.45), CSV Apeldoorn – KHC (15.00), DTS’35 – Go Ahead Kampen (15.00), DOS Kampen – Nunspeet (15.00).

2G: Lelystad’67 – Unicum, asv Dronten – FC Dinxperlo, Batavia’90 – Renswoude (15.00).

2H: ASC’62 – Den Ham, Sparta E. – IJVV, Owios – Be Quick’28, PH – VSCO’61 (15.00), Quick’20 – ZAC (15.00), WVF – Vroomshoopse Boys (15.00).

3C: SC Rouveen – HTC, Hulshorst – BAS, Elspeet – Oene, Hattem – Olympia’28, DSV’61 – Hatto Heim, Zwolsche Boys – ESC, Swift’64 – VIOS V. (15.00).

3D: Bergentheim – Voorwaarts, OZC – DES, Bruchterveld – ASV’57, Mariënberg – De Esch, Wilhelminaschool – Kloosterhaar.

4C: EZC’84 – SDS’55, Vierhouten’82 – Harskamp (15.00).

4D: VEVO – WZC, SEH – Reaal Dronten, Noord Veluwe Boys – ’t Harde, Kampen – Wilsum, Wijthmen – Dieze West, CSV’28 – ’s-Heerenbroek (15.00), VSW – Zalk (15.00).

4E: De Blauwwitters - SVV'56, Lemele - DRC 2012.

Noord, 1E: Winsum – d’Olde Veste, PKC’83 – SVI uitgesteld.

2J: DESZ – FC Wolvega, FC Meppel – Gorecht, NEC Delfzijl – Gramsbergen.

3A: Scharnegoutum – Willemsoord, Tonego – CVVO (15.00), Workum – SVM (15.00).

3D: SVN’69 – Achilles’94, SCD’83 – CSVC, SC Lutten – ZZVV, Nieuwleusen – Hollandscheveld, Hardenberg’85 – Avereest (15.15).

4A: Waterpoort Boys – Tollebeek, HJSC – Creil-Bant.

4D: HS’88 – Vitesse’63, Onstwedder Boys – DKB, VHK – Nieuw Balinge.

5A: IJVC – Nagele, EBC – Espel, Ens – Irnsum (15.00).

5F: SVBS’77 – Blokzijl, Steenwijker Boys – Erica’86 (17.00).

Zondag

Hoofdklasse A: Leonidas – Alcides (13.00), MSC – Velsen.

Oost, 3B: Epe – AZC, Vaassen – Albatross, Overwetering – KCVO.

4G: SV Zwolle – Holten, FC Ulu Spor – SDOL, Enter – Hoonhorst.

5F: Raalte – Wissel, Emst – Vilsteren.

Noord, 1F: VKW – Dalfsen.

2K: VENO – Jubbega, Dedemsvaart – LSC 1890, Heerde – Beilen, Lemelerveld – LAC Frisia 1883, EMMS – SC Emmeloord.

3D: FC Assen – Steenwijk, FC Oldemarkt – Oranje Zwart, USV – Ruinen.

4A: Donkerbroek – FC Kraggenburg, DVSV – Wacker, RKO – VWC, Steenwijker Boys – Ruinerwold, Steenwijkerwold – De Blesse, Havelte – Zandhuizen.

4D: SC Balkbrug – Bargeres, OVC’21 – Titan.

5A: Giethoorn – Kuinre, Oosterstreek – Willemsoord, Scheerwolde – Old Forward, IJhorst – Blankenham.

West 1, 5F: Batavia’90 – JSV Nieuwegein.

Amateurvoetbal