Vanwege de coronacrisis is de redactie van de Stentor gesloten. Alle redacteuren en verslaggevers werken vanuit huis.
Volledig scherm
Vanwege de coronacrisis is de redactie van de Stentor gesloten. Alle redacteuren en verslaggevers werken vanuit huis. © De Stentor

COLOFON | Tip of vraag? Zo kan je de Stentor bereiken

In verband met de coronacrisis zijn de kantoren van de Stentor momenteel gesloten. Hierdoor zijn wij telefonisch moeilijker bereikbaar. Uiteraard zijn er andere manieren waarop je contact met ons kan zoeken.

Bezorgservice

Geen krant ontvangen. Meld het via destentor.nl/geenkrant. Je ontvangt restitutie en u kunt de krant lezen via E-paper. Zaterdag: je ontvangt een e-mail met directe toegang tot de E-paper en een persoonlijke tegoedbon voor het ophalen van de zaterdagkrant. De bezorgservice is telefonische bereikbaar op: 088-0561560. 

Lezersservice

Voor andere vragen over jouw abonnement, of wil je een wijziging doorgeven: neem dan contact op met onze Lezersservice. Bel: 088-0139960 (lokaal tarief) of  klik hier voor meer informatie

Adverteren

Voor vragen over adverteren kan je telefonisch contact opnemen met 088-01 39 993. Of benader onze advertentieafdeling per e-mail.

Nieuwstip

Wil je dat we zaken tot op de bodem uitzoeken? Heb je informatie over een belangrijke misstand die je met de Stentor wilt delen? Mail ons dan op tips@destentor.nl. Of benader ons via Whatsapp op nummer: 06-115 35 985

Contact met de redactie

LET OP: In verband met de coronacrisis zijn al onze kantoren momenteel gesloten. Uiteraard zijn onze redacties wel per mail bereikbaar.

Kantoor Zwolle

Burgemeester Drijbersingel 39,
8021 JB, Zwolle
038 - 455 94 55
KvK: Amsterdam 34172906
Hoofdredactie: hoofdredactie@destentor.nl
Redactiesecretariaat: redactiesecretariaat@destentor.nl

Redactie Zwolle: zwolle@destentor.nl
Redactie Kampen: kampen@destentor.nl
Redactie Flevoland: flevoland@destentor.nl
Redactie Vechtdal: vechtdal@stentor.nl
Redactie Noordwest-Overijssel: nwo@destentor.nl

Nieuwsdienst: nieuwsdienst@destentor.nl
Economie: economie@destentor.nl
Sportredactie: sportredactie@destentor.nl
Online-redactie: online@destentor.nl
Opinie: opinie@destentor.nl
Ingezonden brieven: uwmening@destentor.nl

Kantoor Deventer

Keizerstraat 43
7411 HE Deventer
0570 - 68 64 40
Redactie Deventer: deventer@destentor.nl
Redactie Zutphen-Achterhoek: zutphen@destentor.nl
Redactie Salland: salland@destentor.nl

Kantoor  Apeldoorn

Deventerstraat 27A
7311 LT Apeldoorn
055 - 538 83 88
Redactie Apeldoorn: apeldoorn@destentor.nl
Redactie Veluwe:  veluwe@destentor.nl 

Kantoor Harderwijk

Havendam 56
3841 AA Harderwijk
0341 - 36 90 40
Redactie West-Veluwe: westveluwe@destentor.nl

De Stentor op social media


Facebook

Algemeen
Zwolle
Apeldoorn
Deventer

Instagram

Twitter