Nieuws gemist? Meerdere protesten lopen uit de hand en zijn asielzoekers nog welkom in Hardenberg? Dit en meer in jouw overzicht
Goedenavond! Geen tijd gehad om vandaag het nieuws te volgen? Met deze update ben jij binnen 2 minuten op de hoogte.
Delen per e-mail
De eerste nacht met de avondklok verliep in Oost-Nederland rustig. Behalve op Urk, waar het compleet uit de hand liep.
In Amsterdam en Eindhoven ging het mis tijdens twee demonstraties. De politie en de ME hadden grote moeite om de relschoppers onder controle te krijgen.
Bestuurscrisis in Voorst. De coalitie is gevallen door deze langslepende kwestie.
Zijn asielzoekers straks nog welkom in Hardenberg? De gemeenteraad worstelt met deze vraag, maar ze stellen wel één harde voorwaarde aan een langer verblijf.
De ‘Apeldoornse’ Sara is een groot skitalent. Op deze discipline behaalde ze een bronzen medaille op de wereldbeker schansspringen.
Morgen jaagt Go Ahead Eagles na twee nederlagen in Amsterdam op de overwinning tegen Jong Ajax. Hoe staat het ervoor? Je leest het in de voorbeschouwing.
Het blijft maandag grotendeels droog, maar ook een winterse bui blijft mogelijk. Het wordt tussen de drie en vijf graden.
Nu vanuit de Randstad steeds meer belangstelling is voor vrijstaande huizen in Oost-Nederland hoopt de eigenaar van deze unieke villa zijn huis eindelijk te verkopen.
Alfons strijdt tot het eind door om zijn gelijk te halen in de zaak over de op hol geslagen flitspaal langs de N35 en dit is waarom.
En dan nog even dit. Boerin Steffi is vrijdag bevallen van een dochtertje. Naar deze BN-er heeft ze het meisje vernoemd.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Video van de Dag | Zo zag de dag vol schaatspret eruit in Oost-Nederland
De dag zit er bijna weer op! Sluit ’m af met onze mooiste, grappigste of meest bijzondere video van vandaag. Deze moet je écht nog even zien! -
oproep
Mooie schaatsfoto gemaakt in Oost-Nederland? Stuur ‘m hier in!
Schaatsen, schaatsen en nog eens schaatsen. De afgelopen dagen gaat het bijna nergens anders meer over. Bind jij de ijzers ook al onder? Of kijk je liever toe met koek en zopie, maar geniet je wel van het schouwspel? Dan zijn we benieuwd naar jouw schaatsfoto! -
Man verdacht van jarenlange ontucht met zijn twee minderjarige kinderen in Dronten en Zutphen
Een 42-jarige man uit Almere zou jarenlang zijn twee minderjarige kinderen in Dronten en Zutphen misbruikt hebben. De ontucht gaat jarenlang terug, maar het onderzoek is pas recent afgerond, bleek vandaag op de strafzaak in de rechtbank in Lelystad. -
IJszeilers door het ijs gezakt in Harderwijk, verder weinig incidenten
De veiligheidsregio’s in de regio melden kleine incidenten waarbij de brandweer of de ambulances moesten worden ingezet om mensen van het ijs te halen. -
VIDEO
Morgen nieuwe verkeersmaatregelen in Steenwijkerland, schaatspret van korte duur in Zutphen
Oost-Nederland genoot vandaag weer massaal van het winterweer. Op een aantal bevroren wateren werden de eerste liefhebbers al vroeg op de ijzers gespot. Maar naast alle schaatspret waren er ook minder leuke gevolgen van het winterweer, met name in het verkeer. Vanochtend stonden er lange files door vorstschade aan de weg. Aan het einde van middag zagen meerdere gemeenten zich genoodzaakt om schaatsers van het ijs te halen, omdat de veiligheid in het geding kwam.
-
PREMIUM
Raalter pretpark de Flierefluiter breidt verder uit: ,,we willen meer met water gaan doen’’
Een hobbyboerderij in Raalte, waar men 25 jaar geleden langs de weg voor de leuk begon met ijs verkopen op warme dagen, is uitgegroeid tot speelpark de Flierefluiter dat jaarlijks 80.000 bezoekers trekt. Voor de tweede keer op rij is dit park door ANWB-leden uitgeroepen tot leukste uitje van Overijssel. Het geeft eigenaar Erwin Pronk moed in deze zware tijden. -
PREMIUM
Energietransitie kan veel slimmer en dat scheelt honderden miljoenen, zegt ceo Maarten Otto van Alliander
Nederland zou de energietransitie veel slimmer kunnen aanpakken en daarmee honderden miljoenen besparen, zegt ceo Maarten Otto van netwerkbedrijf Alliander. Otto schreef alvast een alternatief plan. Dat scheelt niet alleen heel veel werk en investeringen, maar ook maatschappelijke kosten ruimtebeslag. -
VIDEO
Nieuws gemist? Hier worden tienduizenden schaatsers verwacht en overnachten in de vrieskou. Dit en meer in jouw overzicht
Goedenavond! Geen tijd gehad om vandaag het nieuws te volgen? Met deze update ben jij binnen 2 minuten op de hoogte.