Alpay Yuzgec, hier als keeper van WSV, is opgeroepen voor het Turkse nationale zaalvoetbalteam.
Volledig scherm
PREMIUM
Alpay Yuzgec, hier als keeper van WSV, is opgeroepen voor het Turkse nationale zaalvoetbalteam. © Kevin Hagens

Apeldoorner Alpay Yuzgec terug bij nationaal zaalvoetbalteam Turkije: ‘Meedoen aan EK of WK zou heel mooi zijn’

zaalvoetbalNa bijna vijf jaar afwezigheid keert Alpay Yuzgec terug in de selectie van het nationale zaalvoetbalteam van Turkije. De Apeldoornse keeper, die eerst op Goede Vrijdag met zijn club ZVV Ede de bekerfinale speelt, is door de Turkse bondscoach opgeroepen voor een trainingsstage in eigen land en een vierlandentoernooi in Kroatië.

  1. Houtzager wint voor het eerst in drie jaar vette GP, Nekeman’s routinier Boston bewijst met zesde plek bij NK dat het beste nog moet komen

    Houtzager wint voor het eerst in drie jaar vette GP, Nekeman’s routinier Boston bewijst met zesde plek bij NK dat het beste nog moet komen

    Met zijn zege in de internationale viersterren Grote Prijs van het Duitse Wiesbaden, werd Marc Houtzager voor het eerst in drie jaar weer gehuldigd als winnaar van een GP. Het scheelde niets of door de zege van de Rouvener was een streep gegaan, maar de Duitser Dreher (Cous Cous) was in de barrage vier honderdste van een seconde langzamer. Houtzager ontving voor twee foutloze omlopen met zijn ervaren toppaard Dante 25.000 euro.
    Haarle, Hasselt, Rouveen, Ermelo