Volledig scherm
De kraker in het komende voetbalweekeinde is de Veluwse derby tussen DVS’33 en VVOG in Ermelo. © Bram van de Biezen

Sportagenda Apeldoorn en West-Veluwe

Hieronder een overzicht van de wedstrijden die komend weekend gespeeld gaan worden in de verschillende sporten in de regio’s Apeldoorn en West-Veluwe.

VOETBAL

Zaterdag (14.30 uur, tenzij anders vermeld)

Derde divisie: DVS’33 – VVOG, Sparta Nijkerk – Harkemase Boys (15.00).

Hoofdklasse B: ACV – SDC Putten, Eemdijk – NSC Nijkerk.

1D: WHC – CSV Apeldoorn, SVZV – Hierden (14.45), Bennekom – Nunspeet (15.00).

2G: FC Dinxperlo – FC Horst.

3A: Eerbeekse Boys – Dieren (15.00).

3B: Zwart Wit’63 – Advendo’57, Rood-Wit’58-Veenendaal, Terschuurse Boys-AGOVV, Zeewolde – Hoevelaken (15.00), Teuge – SKV.

3C: BAS – Elspeet, Hulshorst – Hattem.

4C: Vierhouten’82 – Fortissimo (15.00), Ede/Victoria – EFC’58 (15.00), Gorssel – Prins Bernhard (15.00).

Zondag (14.00 uur, tenzij anders vermeld)

2J: BWO–WSV, Columbia – SDC’12.

3B: Helios – Albatross, Robur et Velocitas – Brummen (14.30).

4F: Orderbos – Beekbergen, Sportclub Deventer – Loenermark, Victoria Boys-WWNA, Apeldoornse Boys-ZVV’56, Twello –TKA, Groen Wit’62-Klarenbeek (14.30).

5F: CCW’16 – V en L.

Vrouwen

Zaterdag, 1B: Klarenbeek – DZC’68 (14.00).

Zondag, 1C: Berghuizen – Victoria Boys (14.00).

HANDBAL

Mannen

Hoofdklasse: Achilles – Artemis’15 (za 20.25).

HOCKEY

Mannen

1D: QZ – Apeldoorn (zo 14.45).

2D: Beuningen – Mezen (zo 14.45).

Vrouwen

2D: Apeldoorn – Zevenaar (zo 12.45), Ares – Wijchen (zo 12.45).

RUGBY

Tweede klasse Noord: Zwolle – The Rams (zo 15.00).

SCHAKEN

Meesterklasse: Kennemer Combinatie – Apeldoorn (zondag).

TAFELTENNIS

Mannen

3A: Taverbo/Sabo – De Brug (za 15.00).

VOLLEYBAL

Mannen

Eredivisie: Dynamo – Lycurgus (vr 20.00).

Tweede divisie: VVH – Scylla (za 15.00).

Vrouwen

Eredivisie: Peelpush – Alterno (za 20.00).

Topdivisie: Alterno 2 – Dynamo (za 20.00).

WATERPOLO

Mannen

Derde divisie C: 19.00 u. Trivia – Aquapoldro (za 19.00), De Veene – Nunspeet (za 17.55)

Oost, eerste klasse A: PFC Rheden – ZEW (za 21.35), De Woelwaters – Triton Putten (za 18.45).

Vrouwen

Oost, eerste klasse A: Aquapoldro – ENC Arnhem (za 18.15), Nunspeet is vrij.