Volledig scherm
Lauri Luijken begint zaterdagavond met de volleybalsters van Alterno aan het seizoen in de eredivisie. © Rob Voss

Sportagenda Apeldoorn en West-Veluwe

Hieronder het overzicht van de wedstrijden die komend weekend gespeeld gaan worden in de verschillende sporten in de regio's Apeldoorn en West-Veluwe.

VOETBAL

Zaterdag, derde divisie: Sparta Nijkerk – Ajax (15.00), VVSB – VVOG (18.00), DVS’33 vrij.

Hoofdklasse B: Staphorst – NSC Nijkerk, SC Genemuiden – SDC Putten.

Oost, 1D: Nunspeet – WHC (14.45), Hierden – Go Ahead Kampen (15.00), SDV Barneveld – CSV Apeldoorn (15.00).

2G: FC Horst – AVW’66.

3A: Zelos – Eerbeekse Boys (15.00).

3B: Hoevelaken – Zwart Wit’63, Blauw Geel’55 – Rood Wit’58 (15.00), Sp. Teuge – VVOP (15.00), AGOVV – Zeewolde (15.00).

3C: Zwolsche Boys – Hulshorst.

4C: EFC’58 – Harskamp, EZC’84 – Vierhouten’82, Prins Bernhard – Ede/Victoria.

Zondag

Oost, 2J: Barbaros – Columbia, WSV – Achilles’12.

3B: Albatross – Activia, Vaassen – Robur et Velocitas.

4F: ZVV’56 – Sp. Deventer, Beekbergen – Apeldoornse Boys, Twello – Orderbos, De Gazelle – WWNA, TKA – Victoria Boys (14.30), Loenermark – Groen Wit’62 (14.30).

5F: V en L – Kon.UD.

Vrouwen, 1B: Klarenbeek – HZVV (14.00).

1C: SDO – Victoria Boys (zo 13.00).

BILJARTEN

Driebanden, eredivisie: A1 Biljarts – HCR Prinsen (za 13.00), Dekker Keukens – A1 Biljarts (zo 13.00).

HANDBAL

Mannen, Oost, hoofdklasse: DOS – AHV Achilles (za 20.15).

HOCKEY

Vrouwen, 2D: Arnhem – Apeldoorn, Ares – Boxmeer.

Mannen, 1D: Apeldoorn – Shinty.

2D: Leeuwarden – Mezen.

KORFBAL

Overgangsklasse A: De Hoeve – De Meeuwen.

Overgangsklasse B: Dindoa – ASVD.

Overgangsklasse C: Unitas – Velocitas.

1C: Telstar – Apeldoorn.

2D: EKVA – Sparta N.

TAFELTENNIS

Mannen, 3A: Litac – De Brug (vr 20.00).

VOLLEYBAL

Vrouwen, eredivisie: Alterno – VC Sneek (za 20.00).

Topdivisie: VCN – Dynamo (za 15.30).

Mannen, eredivisie: ZVH – Dynamo (za 19.30).

2B: VVH – Avior (za 15.00).

WATERPOLO

Vrouwen, Oost, 1A: De Spreng – Aquapoldro (za 18.00), Nunspeet – ZPC De Hof (za 19.25).

Mannen, 3C: Aquapoldro – Deltasteur (za 18.15), Nunspeet – De Walvisch (za 20.20).

Oost, 1A: De Woelwaters – Proteus (za 19.15), DWK Barneveld – ZEW (za 20.30), Triton Putten vrij.