Volledig scherm
Colmschate ‘33 (geelzwart) en Helios nemen het zondag tegen elkaar op in de derby in de derde klasse B. © FOTO HISSINK

Sportagenda Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen

Hieronder het overzicht van de wedstrijden die komend weekend gespeeld gaan worden in verschillende sport in de regio's Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen.

VOETBAL

Zaterdag (14.30 uur, tenzij anders vermeld)

2G: Be Quick Z. – FC Horst (15.15) 

3A: FC Zutphen – Oeken, ESA – Eefde.

3B: Zwart Wit ’63 – Teuge.

4C: Harfsen – EZC ’84, De Veluwse Boys – FC RDC, Gorssel – SDS ’55 (15.00), Almen – EFC ’58 (15.00).

4E: Blauw Wit ’66 – BZSV de Blauwwitters (15.00).

Zondag (14.00 uur, tenzij anders vermeld)

1E: Rohda Raalte – De Bataven, RKHVV – Heino, Voorwaarts – Rigtersbleek.

2I: Vorden – Quick 1888.

2J: Schalkhaar – FC Suryoye-Mediterraneo, Columbia – Wijhe ’92.

2K (Noord): DTD – Lemelerveld.

3B: Warnsveldse Boys – Epe, Colmschate ’33 – Helios, Overwetering – Vaassen, Activia – AZC, Turkse Kracht – Brummen (14.30), Robur et Velocitas – Diepenveen (14.30).

3C: VVG ’25 – Witkampers, FC Trias – Lochem, OBW – Ruurlo (14.30).

4B: Reünie – Vios B.

4C: Basteom – KSV.

4F: Sportclub Deventer – Klarenbeek, Apeldoornse boys – De Gazelle.

4G: ABS – Zwolle, Haarle – Heeten, Broekland – Davo, SDOL – Hoonhorst, Lettele – Holten.

5B: EGVV – Erix, Vosseveld – DEO, Haaksbergen – GSV ’63, SVBV – Wolfersveen.

5E: Voorst – De Hoven. Rest is vrij.

5F: CCW ’16 – Sallandia, Go Ahead Deventer – V en L, Koninklijke UD – Epse, Mariënheem – Raalte, Terwolde – Emst, IJsselstreek – Vilsteren, Wesepe – Wissel.

Vrouwen

Hoofdklasse B zondag: Witkampers (vrij)

1B zaterdag: Klarenbeek (vrij).

HANDBAL

Vrouwen

Eredivisie: Venlo – Voorwaarts (za 19.00).

Eerste divisie: Kwiek – Westsite (za 19.30).

Tweede divisie: Wijhe ’92 is vrij.

Hoofdklasse B: vrij weekend.

KORFBAL

2D: KVZ – Fiducia (za 15.30).

2E: Devinco – DOS-WK (za 15.30).

RUGBY

ERC ’69 – The Pickwick Players (zo 15.00).

TAFELTENNIS

Vrouwen

Eerste divisie: Taverzo – De Toekomst (za 15.00)

Mannen

Eerste divisie: Red Stars – De Toekomst (za 17.00).

VOLLEYBAL

Mannen

2B: Avior – Heyendaal (za 19.30)

2B: BVC ’73 – Pegasus (za 16.30)

Vrouwen

1A: Veracles – Dash (za 19.30)

2A: De Bevers – Donitas 3 (za 19.00)

WATERPOLO

Mannen

Eredivisie: BZC – Polar Bears (za 19.30).

3C: De IJsselmeeuwen – Trivia (za 21.45).

Vrouwen

2C: BZC – ZVL-1886 2 (zo 18.00).