Volledig scherm
Voorwaarts ontvangt zaterdagavond landskampioen VOC. © De Stentor Ronny te Wechel

Voorwaarts treft landskampioen en Witkampers debuteert in hoofdklasse

sportagendaDe handbalsters van Voorwaarts nemen het zaterdag in de eredivisie op tegen landskampioen VOC en de gepromoveerde voetballers van Diepenveen treffen zondag bij de rentree in de derde klasse het naburige Helios. En hoe brengen de vrouwen van Witkampers het ervan af bij hun debuut in de hoofdklasse? Zie hieronder wat het komende sportweekend nog meer te bieden heeft, in de regio's Deventer/Salland/Zutphen en de Achterhoek. 

VOETBAL

Zaterdag

2G: Valleivogels-Be Quick Zutphen

3A: Eefde-Oeken, De Treffers-FC Zutphen 

3B: Blauw Geel’55-Teuge 

4C: De Veluwse Boys-Almen, Prins Bernhard-FC RDC, Harfsen-Gorssel 

4E: Blauw-Wit’66-Rijssen 

Zondag

1E: Heino-BVC’12, Orion-Rohda Raalte, Voorwaarts T-TVC’28

2I: DIO’30-Vorden

2J: SDC’12-Schalkhaar, Wijhe’92-BWO

2K: Lemelerveld-LAC Frisia 1883

3B: Epe-AZC, Brummen-Warnsveldse Boys, Diepenveen-Helios, Colmschate-Activia, Overwetering-KCVO, Robur et Velocitas-Turkse Kracht (14.30)

3C: Lochem-Pax, Ruurlo-VVO, HC’03-Witkampers

4C: AD’69-Basteom

4F: Groen Wit’62-SC Deventer, De Gazelle-ZVV’56, Klarenbeek-Apeldoornse Boys, Beekbergen-Twello

4G: Heeten-ABS, Broekland-Haarle, Zwolle-Holten, Davo-Nieuw Heeten, FC Ulu Spor-SDOL

5B: DEO-Rekken, Haarlo-Haaksbergen

5E: Edesche Boys-SHE, Ratti/Socii-FC Zutphen, Voorst-De Hoven

5F: CCW’16-Go Ahead D, Sallandia-Epse, Terwolde-IJsselstreek, Kon. UD-Wesepe, V en L-Mariënheem, Raalte-Wissel

Vrouwenvoetbal

Hoofdklasse B zondag: Witkampers-Bavel (zo 12.00)

1B zaterdag: Berkum-Klarenbeek

BILJART

Eredivisie driebanden: HCR Prinsen-SIS Schoonmaak (zo 13.00), ’s Lands Welvaren-Bousema/Lochem (zo 13.00)

HANDBAL

Vrouwen

Eredivisie: Voorwaarts-VOC (za 20.00)

Eerste divisie: Kwiek-Hercules (za 19.30)

HOCKEY

Vrouwen

2D: Wijchen-Deventer (zo 12.45)

3D: Zutphen-Westerduiven (zo 12.45)

Mannen

2D: Baarn-Deventer (zo 14.45)

3D: Flevoland-Zutphen (zo 14.45)

KORFBAL

2D: Tiel’72-KVZ (za 15.30)

2E: Devinco-Emmeloord (za 15.30)

RUGBY

Tweede klasse Noord: Dukes 3-Pickwick Players (zo 15.00)

TAFELTENNIS

Mannen

Eerste divisie A: The Victory-De Toekomst (za 16.00)

VOLLEYBAL

Mannen

2B: Avior-Scylla (za 19.30)

3A: Voorwaarts-Orion 3 (za 17.00)

Vrouwen

1A: Dash-Apollo 8 2 (za 18.00)

2A: Sudosa/Desto 2-De Bevers (za 14.30)

3B: WIK Steenderen – Ormi (za 16.00u)

WATERPOLO

Vrouwen

2C: BZC-ZPB (za 19.00); BZC-Het Ravijn 3 (zo 17.00)

Mannen

3C: De IJsselmeeuwen – De Mors (za 18.30)