Raalte On Ice is dit jaar van vrijdag 10 december tot en met zondag 9 januari op de Grote Markt in Raalte.
Volledig scherm
PREMIUM
Raalte On Ice is dit jaar van vrijdag 10 december tot en met zondag 9 januari op de Grote Markt in Raalte. © Gerard Vrakking

Nostalgisch schaatsen of live meekijken met webcam; bij Raalte on Ice kan het allemaal

Rondjes zwieren op kunstijs met warme chocomelk en een gevulde koek toe. Op de Grote Markt in Raalte kunnen schaatsliefhebbers van vrijdag 10 december tot zondag 9 januari nostalgisch los bij Raalte on Ice. Zorgen om de stijgende coronacijfers zijn er wel degelijk. ,,Maar we zijn een buitenactiviteit dus dat moet goed komen’’, zegt voorzitter Martijn ter Haar.

  1. Berkum overtuigend naar bekerfinale, doek valt voor SVI, asv Dronten doet goede zaken en Batavia’90 kan titel ruiken

    Berkum overtui­gend naar bekerfina­le, doek valt voor SVI, asv Dronten doet goede zaken en Batavia’90 kan titel ruiken

    Het seizoen van Berkum krijgt mogelijk een heel fraai slot, want de Zwollenaren plaatsten zich ten koste van csv Apeldoorn voor de finale van de districtsbeker. Asv Dronten mag na de zege bij WHC eveneens nog hopen op een prijs, terwijl Dieze West een titel kan vergeten. Batavia’90 zette een volgende stap richting het kampioenschap. Voor SVI is het doek definitief gevallen.