Sportbedrijf Raalte gaat in sporthal Tijenraan op zoek naar sporttalent
Jonge sporttalenten uit de gemeente Raalte krijgen de kans om hun talenten verder te ontwikkelen. Tien kinderen mogen meedoen aan het naschoolse talentenprogramma van het Sportbedrijf Raalte.
Voor kinderen die goed zijn in gym op school, een goed gevoel voor sport en bewegen hebben of al in de selectie van een sportvereniging zitten, houdt het Sportbedrijf Raalte op 8 december een Talentendag. De Talentendag is bedoeld voor basisschoolleerlingen uit de gemeente Raalte, die in de groepen 5 tot en met 8 zitten.
Op deze dag ontdekken de jonge sporters waar hun talent het beste tot zijn recht komt en ontvangen zij een sportkeuze advies. Daarnaast worden er tien sporters geselecteerd voor het talentenprogramma van het Sportbedrijf Raalte.
Zij mogen meedoen aan het naschoolse talentenprogramma van acht weken. Hiermee kunnen zij hun talenten nog verder ontwikkelen. Voor het programma worden allerlei verschillende sporten aangeboden. Hierbij staan plezier, creativiteit en breed motorisch ontwikkelen centraal.
Inschrijven voor de Talentendag kan vanaf 24 november via sportbedrijfraalte.nl/talentendag. De Talentendag vindt plaats in de Raaltense sporthal Tijenraan en deelname kost 5 euro.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMhandbal
Schuchter Kwiek neemt met opgeheven hoofd afscheid van bekertoernooi: ‘Helaas maakten we aanvallend te veel fouten’
Raalte -
Lezers helpen lezers: armbanden aangeboden • ketting verloren in Lochem
De ene lezer heeft iets nodig, de ander biedt iets aan. In de rubriek ‘Lezers helpen lezers’ verbindt de Stentor al jaren mensen met vraag en aanbod. Met succes. Nu ook online. -
PREMIUM2
Drukte bij de energievergelijkingssites: vast contract afsluiten of toch nog even wachten?
Drukte bij de energievergelijkingssites. Vandaag is de laatste dag dat je onder gunstige voorwaarden een vast contract kunt afsluiten. Vanaf morgen geldt de hogere opzegboete. Twee experts geven advies wat nu verstandig is om te doen: nog even wachten of toch een contract afsluiten? -
Deze Salland-pagina gaat verdwijnen: stel hier jouw eigen gemeentepagina in!
Op destentor.nl/Salland vind je momenteel het nieuws uit de regio, maar dat gaat veranderen. Om je nog lokaler nieuws te bieden, biedt de Stentor je nu een pagina aan met het nieuws uit jouw gemeente én de directe omgeving van die gemeente. -
PREMIUM
Met zelfgemaakt fotobord eert Flip Jonkman (76) Canadezen die in Heino sneuvelden: ‘Dit zijn bijzondere dagen’
Wie halverwege april door Heino rijdt, kan het niet ontgaan dat er herdacht wordt. De vlaggen in het dorp herinneren aan de bevrijding van Heino op 12 april 1945, die niet zonder incidenten verliep. Flip Jonkman zet zich al jaren in voor het in leven houden van de herinnering. ,,Ik krijg zelfs reacties uit Canada.’’Heino
-
PREMIUM3
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
-
-
-
Berkum doet uitstekende zaken, SC Genemuiden kan titel vergeten en VVOG moet serieus gaan vrezen
Wilde SC Genemuiden nog een serieuze rol van betekenis spelen in de titelstrijd, dan had het moeten winnen van Eemdijk. Maar de koploper ging er met de overwinning vandoor. VVOG liep eveneens tegen een pijnlijke nederlaag aan en moet alle zeilen bijzetten om degradatie naar de vierde divisie te voorkomen. Daarin deed Berkum juist uitstekende zaken. -
PREMIUM
Allerlaatste dag voor de acceptgiro. Maar je hoeft niet, zoals velen denken, per se online te bankieren
Vandaag is de laatste dag dat banken nog acceptgiro’s verwerken. Vanaf morgen is de betaalmethode definitief verleden tijd. Waarom verdwijnt de acceptgiro en wat zijn andere opties? Dat vragen we aan Berend Jan Beugel van de Betaalvereniging en Jurriën Beerda van ouderenorganisatie ANBO. ,,Veel consumenten realiseren zich niet dat er ook een alternatief is.”