Contact opnemen
met Klantenservice

Wij geven 100.000 Star Wars Magazines weg! Klik hier en reserveer. 

Contact over bezorging van uw krant

Voor meldingen of klachten over de bezorging van uw krant kunt u bellen met de Bezorgservice, onze computer met spraakherkenning helpt u binnen 1 minuut als u uw postcode en de datum van uw niet bezorgde krant inspreekt. Belt u binnen de openingstijden en heeft u meerdere meldingen van een niet bezorgde krant binnen in 1 week? Dan krijgt u automatisch een medewerker aan de telefoon om u beter van dienst te zijn.

Buiten openingstijden kunt u uw bezorgmelding 24 uur per dag via onze website en telefonisch doorgeven. Uw bezorgmelding wordt voor het eerst volgende bezorgmoment doorgegeven aan distributie. Meer informatie over bezorging.

Openingstijden:
Maandag tot en met vrijdag van 8.00-17.00 uur.
Zaterdag van 8.00-13.00 uur.

Bezorgservice 088 – 0561 560

U wordt gemiddeld binnen 1 minuut geholpen door onze computer met spraakherkenning.

Contact over abonnementen of betalingen, digitale producten of webwinkel

Wijzigingen in uw gegevens, abonnement of uw rekeningnummer kunt u eenvoudig doorvoeren via Mijn abonnement. Informatie over digitale producten kunt u ook vinden via deze website. Staat uw vraag niet bij veel gestelde vragen en heeft u toch nog hulp nodig, neem dan contact op met de Klantenservice.

Openingstijden:
Maandag tot en met vrijdag van 08.00-17.00 uur.

Klantenservice 088 – 013 9960

U wordt gemiddeld binnen 2 minuten geholpen.

Geef uw vraag en uw gegevens zo volledig mogelijk door, zodat wij u in één keer goed van dienst kunnen zijn. Uw e-mail wordt binnen circa 2 werkdagen beantwoord.

Bestanden moeten kleiner zijn dan 2 MB.
Toegestane bestandstypen: jpg jpeg png pdf.

Ons postadres

Schrijft u liever een brief naar de Klantenservice? Stuur deze dan naar:

De Stentor
t.a.v. afdeling Klantenservice
o.v.v. vraag/opmerking
Postbus 90
5680 AB Best

Stuur een brief via de post

Uw brief wordt binnen 10 werkdagen beantwoord

Contact met de redactie

Bekijk hieronder alle redactie-afdelingen van de Stentor

Wilt u de Stentor bezoeken of wilt u een afspraak maken met iemand van de Stentor? 

Hoofdkantoor: Burgemeester Drijbersingel 39, 8021 JB, Zwolle
Openingstijden van ons kantoor: Maandag tot en met vrijdag van 9.00-17.00 uur

Hieronder vindt u de bezoekadressen, telefoonnummers en e-mailadressen van al onze kantoren en afdelingen.

  Adres Telefoonnummer Emailadres
de Stentor Hoofdredactie

Burgemeester Drijbersingel 39, 8021 JB, Zwolle

038-4559455

hoofdredactie@destentor.nl

sportredactie@destentor.nl

online@destentor.nl

redactiesecretariaat@destentor.nl

Uwmening@destentor.nl

Nieuwsdienst@destentor.nl

Redactie Zwolle Burgemeester Drijbersingel 39, 8021 JB, Zwolle 038-4559455

Zwolle@destentor.nl

Sportredactiezwolle@destentor.nl

redactienoordveluwe@destentor.nl

redactienwo@destentor.nl

redactievechtdal@destentor.nl

redactiehardenberg@destentor.nl

Redactie Apeldoorn

Ovenbouwershoek 9, 7328 JH, Apeldoorn

055-5388388
 

apeldoorn@destentor.nl

SportredactieApeldoorn@destentor.nl

Redactie Deventer Mr. H.F. de Boerlaan 32, 7417 DB, Deventer 0570-686440

deventer@destentor.nl

SportredactieDeventer@destentor.nl

Redactie Epe-Vaassen Ovenbouwershoek 9, 7328 JH, Apeldoorn 055-5388388 epe@destentor.nl

Redactie Kampen-Flevoland

Gasthuisstraat 1 B, 8261 BS, Kampen 038-4559455

kampen@destentor.nl

flevoland@destentor.nl

Redactie Harderwijk

Academiestraat 5, 3841 ES, Harderwijk 0341-369040 harderwijk@destentor.nl
Redactie Raalte

Passage 4 B, 8102 EW, Raalte

0572-356666 salland@destentor.nl
Redactie Zutphen-Lochem Stationsplein 37 B, 7201 MH, Zutphen 0575-585440 zutphen@destentor.nl
       
Bereikbaarheid Bereikbaar Bellen Telefoonnummer Telefoon Ontevreden