André laat naam Monique tatoeëren onder zijn oor
André Hazes heeft zijn liefde voor Monique vereeuwigd met een tatoeage onder zijn oor waar de naam van de blondine te lezen valt. Dat deelt Westenberg vandaag in een video, waarin het lied Leef te horen is, op haar Instagram Stories.
Het is weer dikke mik tussen André en Monique. De twee vormen sinds vorige maand weer een stelletje, nadat ze eerder uit elkaar waren en André tijdelijk de liefde vond bij presentatrice Bridget Maasland. Vorige week nog bracht de zanger een ode aan zijn grote liefde Monique. Hij schreef onder meer haar te hebben ‘vervloekt, verveeld en vernederd’, maar ondanks alles is Monique toch de liefde van zijn leven.
Vandaag heeft de zoon van wijlen André Hazes nog eens extra duidelijk gemaakt dat Westenberg écht de vrouw van zijn dromen is. In een korte video die Monique op haar Instagram Stories deelt, is te zien hoe een tattoo-artiest een vochtig doekje achter André’s oor vandaan haalt, waarna Moniques naam in beeld verschijnt. De letters zijn onder elkaar gezet. Op de achtergrond is de tekst van het nummer Leef te horen.
André deelde gisteren al een foto op Instagram waarop de tatoeage te zien was. Enkele fans merkten het nieuwe plaatje op. ‘Heb je die al lang? Is de eerste keer dat het opvalt’, zo schreef een van zijn volgers.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Songfestival brengt S10 naar eerste plaats in Top 40
S10 is in de week na het Eurovisie Songfestival alsnog op de eerste plaats van de Nederlandse Top 40 gekomen. Met De Diepte scoort de 21-jarige zangeres haar eerste nummer 1-hit. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
Monique Westenberg: ‘Soms is er even een zijspoor nodig’
Monique Westenberg (42) ziet de relatie die André Hazes (26) had met Bridget Maasland als een harde les voor de zanger. Dat schrijft ze op de Instagrampagina van haar vriend. ‘Soms is er even een zijspoor nodig dat je weer op het pad brengt van je bestemming.’ -
André over Monique: Ik heb je vernederd, maar je bent de liefde van mijn leven
André Hazes hoopt dat hij en zijn vriendin Monique Westenberg ooit rust zullen krijgen. Dat schrijft de 26-jarige zanger in een emotioneel bericht op Instagram, waarin hij een ode brengt aan de moeder van zijn kind. ‘Jij bent de liefde van mijn leven. Al heb ik je vervloekt, verveeld, verkankerd en vernederd.’ -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen.
-
Documentaire over leven Jennifer Lopez vanaf juni te zien op Netflix
De documentaire Halftime over het leven van de Amerikaanse zangeres Jennifer Lopez verschijnt in juni op Netflix. De film geeft ‘een bijzonder kijkje in de carrière van Jennifer Lopez en onthult het enorme doorzettingsvermogen en de vastberadenheid van de artiest’, meldt Netflix vandaag. -
PREMIUMF*ck de Liefde II
Bettina Holwerda: ‘Op mijn 43ste gaat de hele wereld opeens voor me open’
Van een succesvolle theatercarrière, stemmen voor films inspreken en populariteit op Instagram tot haar eerste filmrol in F*ck de Liefde II: het voelt voor de 43-jarige Bettina Holwerda alsof de wereld aan haar voeten ligt. ,,Toen ik met Jim ging, was ik opeens de vrouw van.” -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim.