Ariana Grande is getrouwd met Dalton Gomez
Ariana Grande is getrouwd. De zangeres kan zichzelf officieel de echtgenote noemen van makelaar Dalton Gomez, zo bevestigt Ariana’s woordvoerder vandaag aan People Magazine.
Volgens de woordvoerder was het een kleinschalige huwelijksceremonie. ‘Het was klein en intiem,’ aldus de woordvoerder. ,,De ruimte was gevuld met blijdschap en liefde. Het stel en hun families kunnen hun geluk niet op”.
In december maakte de 27-jarige zangeres haar verloving met de 25-jarige Gomez bekend via social media. Onder een foto van haar verlovingsring schreef ze graag voor altijd met Gomez samen te willen zijn.
Het stel ontmoette elkaar in januari vorig jaar. Door de coronacrisis gingen ze vlak daarna samen in quarantaine en in juni trok het stelletje definitief bij elkaar in. Voor haar relatie met Dalton was Ariane verloofd met acteur Pete Davidson. Hun verloving werd afgebroken in oktober 2018.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Vrouw die als laatste wens naar Veteranendag wilde krijgt bezoek van de koning
Een vrouw uit Dinteloord heeft zaterdag bij haar laatste wens om Veteranendag bij te wonen bezoek gekregen van koning Willem-Alexander. Stichting Ambulance Wens maakte de ontmoeting voor de vrouw mogelijk en deelde de beelden van het bewuste moment. -
Tijd voor een nieuwe laptop? Dit is onze favoriet van het moment
We zitten aan het begin van de zomervakantie, maar voor je het weet begint een nieuw schooljaar en heb je een nieuwe laptop nodig. Na wekenlang testen hebben we onze favoriet van circa 900 euro geselecteerd. -
Luca Borsato stapt uit schaduw vader: ‘Ik wil ontsnappen aan de angst voor negativiteit’
Luca Borsato (23) heeft in een uitgebreid statement op Instagram laten weten voor zichzelf te kiezen en voor zijn eigen muziekcarrière. Zijn vader Marco Borsato is momenteel in opspraak vanwege verschillende beschuldigingen van ongepast gedrag. ‘Ik wil mij niet langer verschuilen.’ -
PREMIUM
Goud altijd aangeven en geen kunst ouder dan 100 jaar: hier moet je op letten bij souvenirs
De mini Spaanse gitaar die op de Ramblas in Barcelona nog zo schattig leek, belandt een paar jaar later als made-in-Chinaprul in de container. Zonde. Aan wat voor aandenken beleef je plezier? En wat mag je eigenlijk meenemen? -
PREMIUM
Dankzij een kwartiertje rennen vliegt de conditie van deze kinderen vooruit én zijn ze rustiger in de klas
Hijgend, puffend en zwetend stuiven de scholieren over het schoolplein: ze zijn al zeker vijf keer de school rond geweest. Drie keer per week rennen ze in een kwartiertje de Daily Mile van zo'n anderhalve kilometer. Met resultaat: leerlingen lopen na drie maanden gemiddeld zo'n vijftig procent harder.
-
Optreden Metallica op Rock Werchter onzeker na coronabesmetting
Metallica heeft vandaag een optreden op het Zwitserse festival Out in the Green afgezegd. In de omgeving van de band is iemand besmet geraakt met corona, zo meldt de rockgroep op sociale media. Het is onduidelijk of het optreden op Rock Werchter aanstaande vrijdag wel door kan gaan. -
Stalker Ariana Grande breekt opnieuw in bij huis zangeres
Aharon Brown, de stalker die al eerder een straatverbod opgelegd kreeg na het veelvuldig stalken van Ariana Grande, heeft opnieuw geprobeerd binnen te dringen in het huis van de zangers. Dit deed hij op de dag dat ze haar 29e verjaardag vierde, meldt TMZ. Brown is opgepakt en gevangen gezet. -
Vanavond op tv: op de T bij Wim Schippers, British Bake Off en Keuringsdienst van waarde
Omdat er iedere dag heel veel te zien is op televisie, lees je hier iedere ochtend de kijktips voor vanavond. Dit zijn de aanraders voor donderdag 30 juni. Bekijk hier de volledige tv-gids.