Ashton Kutcher en Mila Kunis grappen na ophef over niet wassen van hun kinderen
Ashton Kutcher en Mila Kunis hebben met een kwinkslag gereageerd op het nieuws dat zij hun kinderen pas wassen als ze onder het vuil zitten. Het acteurskoppel kwam vorige maand onder vuur te liggen nadat het hun badkamergeheim deelde.
In een video op Instagram is het stel in de badkamer terwijl hun kinderen onder de douche staan. Ashton vraagt zijn vrouw of ze hun kinderen ‘probeert te smelten’ met water. ,,Je gooit water over de kinderen heen? Probeer je ze te laten smelten? Probeer je ze te verwonden met water?”, roept hij cynisch uit.
Mila barst vervolgens in lachen uit voordat Ashton de camera naar zichzelf draait. ,,Dit is belachelijk, wat gebeurt hier? We wassen onze kinderen, dat is al de vierde keer deze week”, zegt hij met een zogenaamd verschrikt gezicht. ,,Dit is te veel, hun lichaamsoliën worden zo vernietigd. Wat probeer je te bereiken?”, besluit hij met een knipoog, terwijl Mila door blijft grinniken.
Lees verder onder de video
Eind juli vertelden Ashton en Mila, ook wel bekend als Michael Kelso en Jackie Burkhart uit de That ‘70s Show, dat ze hun kinderen Wyatt Isabelle (6) en Dimitri Portwood (4) alleen wassen als ze echt heel vies zijn. Die opvatting stamt uit de jeugd van Mila, die opgroeide in Oekraïne. Omdat ze als kind geen heet water had, kon ze dus weinig douchen. Kutcher verklaarde eveneens dat hij weliswaar zijn oksels en intieme delen dagelijks wast, maar niet per se onder de douche gaat. Niet lang daarna lieten ook acteurs Jake Gyllenhaal en Kristen Bell weten prima een paar dagen zonder douche te kunnen.
Ik voel me veel fijner als ik schoon ben. Niet alleen voor mezelf maar ook voor mijn omgeving
Hun uitlatingen zorgden voor een discussie waar niet alleen fans, maar ook andere celebrity’s zich in gingen mengen. Acteur Dwayne ‘The Rock’ Johnson is het totaal niet met het wasregime van zijn collega's eens. ,,Ik zit in het tegenovergestelde kamp. Ik kan niet vaak genoeg onder de douche springen, omdat ik me veel fijner voel als ik schoon ben. Niet alleen voor mezelf maar ook voor mijn omgeving.”
Rapper Cardi B heeft ook weinig op met de sterren die hebben laten weten zichzelf, of hun kinderen, niet dagelijks te wassen. De rapper gaf haar ongezouten mening via sociale media. ,,Wat is dat toch met die mensen die zich niet wassen? Dat gaat toch als een malle jeuken,” aldus Cardi, die veel bijval kreeg van haar fans maar ook van repliek gediend werd.
,,Elke dermatoloog zal je vertellen dat het niet goed voor je huid is om dagelijks te douchen, daar droogt je huid van uit. Tenzij je je elke dag in het zweet werkt door te sporten hoef je je echt niet continu te wassen,” schrijft een fan. Een ander zegt: ,,Oh mijn god, het idee alleen al dat je je niet dagelijks wast. Hoe smerig is dat?! Dat je gewoon uit bed kunt stappen en naar je werk gaat zonder je op te frissen...bah! Ik heb intens medelijden met de collega’s van zo’n type.”
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Quiz
Hoe goed ken jij Michael Bublé? Test je kennis
Michael Bublé treedt op in Nederland. Hoeveel weet jij van de zanger? -
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema. -
PREMIUMEnergie3
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten? -
Davina Michelle neemt het op voor kijkcijferflop Avastars: ‘Zonde om het nu al af te schrijven’
Davina Michelle (27) vindt het jammer dat de talentenjacht Avastars slecht bekeken wordt. De hitzangeres, die samen met een geldbedrag geldt als ‘eindprijs’, heeft de hoop dat kijkers de weg naar het SBS-programma nog gaan vinden.
-
Helene Fischer breekt rib en stelt tournee uit
De Duitse zangeres Helene Fischer heeft tijdens de repetities voor haar nieuwe show een rib gebroken. De concerten in Bremen en Keulen van haar nieuwe Rausch Live Tour gaan daardoor niet door. Op Instagram meldt de Duitse superster dat er gezocht wordt naar nieuwe data om de concerten in te halen. -
-
-
Allemaal slachtoffer van ‘de vloek’: deze kindsterren ontspoorden volledig
Amanda Bynes was niet van Nickolodeon af te slaan als kind, maar het vroege succes heeft haar mentale gezondheid aangetast. Haar familie wil nu zelfs haar op handen zijnde huwelijk verbieden. Omdat Amanda volgens hen ‘een risico voor haarzelf én voor de mensen om haar heen is’. Een ster zijn op je tiende, het lijkt fantastisch. Maar dikwijls tuimelt zo iemand later op trieste wijze van zijn of haar voetstuk. In Hollywood hebben ze het over ‘de vloek van de ex-kindsterretjes’. Ook de reputatie van deze vroegere sterren kreeg in de loop der jaren een serieuze deuk. -
Nederland als 14de aan de beurt in halve finale songfestival
Het Nederlandse duo Mia Nicolai en Dion Cooper is als veertiende, en dus als een-na-laatste, aan de beurt tijdens de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival in Liverpool. Dat maakte de organisatie woensdagavond bekend.