Baywatch-actrice Donna D'Errico kan nog steeds niet zwemmen
Auditie doen voor een tv-serie die zich grotendeels op het strand en in zee afspeelt, wetende dat je niet kan zwemmen. Actrice Donna D’Errico waagde de gok en werd zelfs gecast voor de rol van strandwacht Donna Marco. Tot op de dag van vandaag kan de inmiddels 53-jarige Amerikaanse echter nog steeds niet zwemmen, bekent ze tegenover Fox News.
D’Errico vertelt over de auditie die ze voor de populaire tv-serie uit de jaren negentig moest doen. ,,Het enige wat ik moest doen was een zwemproef. Alleen kon ik niet zwemmen, ik had serieuze waterfobie. Ik kon niet eens watertrappelen”, aldus de actrice. ,,De Baywatch-zwemcoach vroeg ‘je kan zwemmen toch?’, en ik zei: natuurlijk! Maar dat was gelogen.”
Bij de zwemproef bleek dat D’Errico dus niet kon zwemmen, tot ongenoegen van de zwemcoach. Omdat de actrice de rol koste wat kost wilde hebben, kreeg ze vijf keer per week zwemles van iemand van de productie. Weken later mocht ze nog een keer afzwemmen, maar zakte ze opnieuw voor de test. Na nog wat lessen gevolgd te hebben, haalde ze de derde test met de hakken over de sloot.
Toch is er weinig van bijgebleven, zegt D’Errico. ,,Tot op de dag van vandaag kan ik niet zwemmen. Ik ben doodsbang voor water.” Ze herinnert zich een aflevering in het bijzonder waarin ze een jongetje moest redden, maar waarbij ze zelf bijna verdronk. ,,Je kan echt niet zwemmen als je doodsbang bent. Je ziet in die aflevering ook dat ik daar aan het vloeken ben”, grinnikt ze. ,,Ze hebben me daarna ook nooit meer iemand laten redden.”
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMAngela Kijkt TV1
Vergeet de kijkcijfers, dit programma hoort er gewoon te zijn bij de NPO
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Griekse componist Vangelis (Chariots of fire) overleden
De Griekse componist en muzikant Vangelis is op 79-jarige leeftijd overleden. Hij was onder meer bekend van de muziek van de film Chariots of Fire uit 1981, waarvoor hij een Oscar won en de in Nederland reusachtige hit Conquest of paradise. -
Sam Fender en Dave grote winnaars muziekprijzen The Ivors
Sam Fender en Dave zijn dit jaar de grote winnaars van de Britse muziekprijzen The Ivors. De prijzen worden jaarlijks uitgereikt in Londen om schrijvers en componisten van popmuziek, maar ook van film-, televisie- en gamemuziek te eren. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen.
-
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
Zweedse koning Carl Gustaf gevolgd voor documentaire
Royaltyfans krijgen volgend jaar een kijkje achter de schermen van het Zweedse koningshuis. Koning Carl Gustaf wordt volgens vakblad Variety gevolgd voor een documentaire. -
Anthony Hopkins gaat Sigmund Freud spelen
Anthony Hopkins speelt de rol van de Oostenrijkse neuroloog Sigmund Freud in een nieuwe film. Regisseur Matt Brown maakte vandaag volgens Amerikaanse media bekend dat de film Freud’s Last Session gaat heten.