Bed en Breakfast sluit zestiende seizoen af met 1,3 miljoen kijkers
Nets iets meer dan 1,3 miljoen mensen hebben gisteravond afgestemd op de laatste uitzending van het zestiende seizoen van Bed en Breakfast. Daarin was te zien hoe John en zijn dochter de aflevering wonnen met een winst van 107 procent. De slotaflevering staat daarmee op de tweede plek in de top 25 van best bekeken programma’s.
Er kwamen gisteren weer drie stellen voorbij die de uitdaging durfden aan te gaan in Bed en Breakfast: welk onderkomen zou het best worden beoordeeld? De eerste logeerpartij werd afgetrapt in Well, bij Jolanda en Aad. Aan variatie geen tekort bij het stel: van pipohuisjes, caravans tot luxe kamers: er was voor ieder wat wils. In Venlo runnen John en zijn dochter Maaike een bed en breakfast in een statig pand. Het zwembad bleek voor hun gasten een welkome verrassing. Voor de laatste overnachting reisden de deelnemers af naar België, net over de grens bij Maastricht. Daar hadden Nicole en John alles uit de kast getrokken om hun B&B een hotel-achtige look mee te geven.
Er werden uitjes georganiseerd, uitgebreid ontbeten, maar ook kritisch gekeken naar verbeterpunten. Na afloop werden de kamers beoordeeld: hoeveel vonden de gasten hun verblijf van de afgelopen nacht waard? De winst ging uiteindelijk naar John en Maaike. Met maar liefst 107 procent wisten vader en dochter zowel Jolanda als Aad en Nicole en John te overtuigen.
Andere programma’s die het gisteravond goed deden waren onder meer het Achtuurjournaal (1.808.000) en Tweede Hans (1.128.000). Het RTL-programma De Verraders, waarin de getrouwen het weer voor elkaar kregen om een verrader te verbannen, was goed voor 1.085.000 kijkers.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bed & Breakfast en Tweede Hans scoren opnieuw met 1,5 miljoen kijkers
Bed & Breakfast en Tweede Hans staan met beiden een kleine anderhalf miljoen kijkers opnieuw in de top 3 van best bekeken programma’s van de vrijdag, blijkt uit cijfers van Stichting Kijkonderzoek (SKO). -
Maarten van Rossem: ‘Beeld van overleden zus nog steeds op mijn netvlies’
Maarten van Rossem (78) stond gisteravond in het NPO Radio 1-programma Onze Man in Deventer uitgebreid stil bij het overlijden van Mary ‘Sis’ van Rossem. Hij erkende spijt te hebben naar haar te hebben gekeken, nadat ze afgelegd was. ,,Je kan veel beter proberen het laatste levende beeld van een persoon in je hoofd te houden.” -
PREMIUMGeld & Geluk
Millie en Dolf betalen 100 euro per maand aan energie: ‘Centrale verwarming is luxe’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Dolf geeft makkelijker geld uit dan Millie, maar zorgt er ook voor dat niets uit de ijskast wordt weggegooid. En koopt soms een kofferbak vol wijn. -
met video
Martijn Krabbé geeft Kopen zonder kijken-stel schrik van hun leven: ‘Zoektocht afgesloten’
Het had niet veel gescheeld of het team van Kopen zonder kijken had gisteravond de zoektocht naar het nieuwe droomhuis van Jeroen en Carlijn gestaakt. Presentator Martijn Krabbé kwam, voor het oog van 1.446.000 kijkers, met een keiharde boodschap: ,,We kunnen nu twee dingen doen. Of jullie zeggen: we gaan het radicaal anders doen. Of jullie zeggen: we kunnen dit niet langer aan en stoppen ermee.” -
Verrassend: deze dure SUV was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld
De Toyota RAV4 was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld. De SUV verwees een andere Toyota naar de tweede plaats. Het Japanse merk staat met maar liefst vier modellen in de top 10.
-
Ben je te streng voor jezelf? ‘Zelfcompassie is echt iets wat je moet oefenen’
Psycholoog Thijs Launspach is stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: compassie hebben voor jezelf. -
Paul McCartney schrijft historie als oudste headliner ooit op Britse Glastonbury
De 80-jarige Paul McCartney stond zaterdagavond als oudste headliner ooit op het bekende Britse festival Glastonbury. De set van de ex-Beatle stelde de ruim 100.000 toeschouwers niet teleur. De rocklegende had bovendien twee zeer special guests meegebracht. -
PREMIUM
Nieuwe zoektocht naar mysterieuze verdwijning Arjen Kamphuis: ‘Er zijn zoveel dingen die niet kloppen’
Is hij omgebracht door een geheime dienst? Wilde hij zelf verdwijnen? Of was het toch een ongeluk? De vrienden van Arjen Kamphuis doen in de Videoland-serie Ze weten alles van je een ultieme poging om de cyberspecialist te vinden, die bijna vier jaar geleden in Noorwegen verdween.