Boer zoekt Vrouw licht tipje van de sluier op: nieuwe foto’s boeren vrijgegeven
VideoVooral mannen doen in het nieuwe seizoen van Boer zoekt Vrouw een gooi naar de liefde. Uit de 466 aanmeldingen is voor zover bekend één boerin overgebleven die aan het populaire datingprogramma deelneemt. Dat wordt duidelijk uit nieuwe foto’s die vandaag verschenen op de website van Boer zoekt Vrouw. Twee foto’s zijn nog niet vrijgegeven.
Het nieuwe seizoen van Boer zoekt Vrouw staat, na enige vertraging door het coronavirus, op punt van beginnen: zondag is het zo ver. Voor presentatrice Yvon Jaspers voelde de kennismaking met tien nieuwe boeren als ‘een feestje’. Iets meer dan een week geleden gaf het populaire programma al een foto prijs van de kandidaten, daarop waren de billen van de nieuwe boeren te zien.
Vandaag wordt ook duidelijk dat in ieder geval één boerin zich aan het liefdesavontuur waagt. Op het kiekje dat is vrijgegeven staat de nu nog onbekende vrouw met haar rug naar de camera toe. Haar lange, blonde lokken trekken direct de aandacht.
Ook van de andere boeren wordt vandaag net iets meer prijsgegeven dan bij de eerste publicatie. Aanstaande zondag wordt voor kijkers duidelijk wie de deelnemers achter de geheimzinnige foto’s zijn.
Boer zoekt Vrouw, 29 augustus, NPO 1, 20.30 uur.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.” -
PREMIUMAngela Kijkt TV8
Boulevard laat seksuoloog Dave Roelvink praten over Lentekriebels-ophef, een schande
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
VIDEO
Dit zijn ze: de billen van de nieuwe boeren uit Boer zoekt Vrouw
Het nieuwe seizoen van Boer zoekt Vrouw staat, na enige vertraging door het coronavirus, op punt van beginnen. Voor presentatrice Yvon Jaspers voelde de kennismaking met tien nieuwe boeren als ‘een feestje’. -
Metejoor scoort als vijfde Belgische zanger een Nederlandstalige top 10-hit
Dit is het overzicht van de belangrijkste verschuivingen in de Top 40 van 25 maart. In de lijst zien we 2 binnenkomers, 5 zittenblijvers, 16 zakkers en 17 stijgers. -
PREMIUMGudo zoomt uit
Doen of niet: dagenlang schransen en voorpiepen bij de achtbanen in Disneyland
Verslaggever en cinefiel Gudo Tienhooven zoomt wekelijks uit om zich te verwonderen over alles wat met film te maken heeft.
-
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen. -
-
-
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking. -
Bezoek van koning Charles aan Frankrijk uitgesteld vanwege grote protesten tegen pensioenwet
Het driedaagse staatsbezoek van de Britse koning Charles aan Frankrijk is uitgesteld vanwege de aanhoudende stakingen en protesten in het land in tegen pensioenhervormingen.