Cabaretier Micha Wertheim verzorgt oudejaarsconference 2023 op NPO
Cabaretier Micha Wertheim gaat dit jaar de oudejaarsconference voor de NPO verzorgen. Dat heeft BNNVARA maandag bekendgemaakt. Het is de eerste keer dat de 50-jarige cabaretier de Eindejaarsshow verzorgt.
Zijn impresariaat Bunker Theaterzaken laat op de website weten dat de show ‘Micha Wertheim Voor Twaalven’ gaat heten. De cabaretier zal vanaf begin november met de voorstelling door het land toeren. De kaartverkoop is volgens de website in sommige theaters al van start gegaan.
Het nieuws werd bekendgemaakt na de uitzending zondagavond van de tv-registratie van zijn voorstelling ‘Micha Wertheim Voor Heel Even’. Over de inhoud van de voorstelling is niets bekend. ,,Eindelijk is het zover, uw lievelingscabaretier, die door anderen niet begrepen wordt, maar die u wel kunt waarderen, mag het oude jaar afsluiten op NPO1", staat te lezen op de website van Bunker Theaterzaken. ,,U kunt daar bij zijn. Live, en rechtstreeks vanuit het theater. Hoe dat kan? Dat zal op de avond zelf moeten blijken.”
Wertheim kreeg voor het eerst bekendheid in 2004 toen hij de jury- en publieksprijs won tijdens het Leids Cabaret Festival. Naast zijn theatervoorstellingen schrijft Wertheim satirische columns in diverse bladen en leverde hij tekstbijdragen aan onder andere het televisieprogramma Dit was het nieuws.
De oudejaarsconference werd het afgelopen jaar voor de derde maal door Claudia de Breij verzorgd.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Roger Waters zorgt opnieuw voor ophef: politie Berlijn onderzoekt optreden zanger in ‘SS-uniform’
-
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUMmet video1
Vijftien uur op een dag, met koffie en soms een joint, werkte Lieuwe van Gogh aan zijn expositie
Kunstenaar Lieuwe van Gogh (31) zette vorig jaar definitief de knop om. De zoon van filmmaker Theo van Gogh zegde zijn horecabaan op om fulltime te schilderen. Nu is daar dit weekend zijn tweede expositie. ,,Ik vind het niet erg om het over mijn vader te hebben, maar dan krijgen we meteen weer zo’n Disney-wending in ons gesprek.” -
PREMIUMRecensie
Begin van oudejaarsconference Claudia de Breij is te missen, maar het einde is waanzinnig
Claudia de Breij stelt in haar derde oudejaarsconference alleen aan het begin teleur. De rest van de voorstelling is raak, amusant, gevoelig. Het einde belooft zelfs waanzinnig te worden. -
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord.
-
Win 2 tickets voor Harry Styles in de Johan Cruijff ArenA
-
-
-
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger. -
Wie zorgt er voor boerderij van Dorst als Raven, de BN’ers en de camera’s weg zijn?
Ze dragen overalls, hebben groene laarzen aan en staan met het tuingereedschap in hun hand. De BN’ers in het tv-programma Boerderij van Dorst moeten worden niet alleen geïnterviewd, maar moeten ook aan de bak. Hokken timmeren, dieren verzorgen, plantjes poten of groente snijden. Maar wat gebeurt er met de boerderij, de geitjes en groentetuin als de camera’s weg zijn? Als de bekende gasten vertrokken zijn en Raven naar huis gaat?