De Alleskunners VIPS van start met 600.000 kijkers
Bijna 600.000 kijkers zagen gisteren de aftrap van De Alleskunner VIPS, meldt Stichting KijkOnderzoek. In de eerste aflevering van de SBS6-spelshow nemen 35 bekende Nederlanders het tegen elkaar op in uiteenlopende spelletjes.
Onder anderen Jody Bernal, Tatum Dagelet, Charly Luske en Roy Donders doen mee aan het programma. ..We waren één grote familie. Ik hoop ook echt dat kijkers dat zullen meekrijgen”, zei de stylist eerder over de show.
Voor de aftrap van Car Wars, dat voor De Alleskunner te zien was op dezelfde televisiezender, waren iets minder kijkers. Het nieuwe SBS6-programma, waarin zes BN’ers met radiografisch bestuurbare auto’s tegen elkaar racen, trok net iets meer dan 400.000 televisiekijkers.
De slimste mens was het best bekeken programma van vrijdagavond. De televisiequiz van KRO-NCRV trok ruim 1,62 miljoen kijkers.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Christina Aguilera wil stigma dat op seks rust doorbreken en promoot glijmiddel
Christina Aguilera is naar buiten getreden als mede-oprichter en merkadviseur van Playground, een bedrijf dat glijmiddel maakt gericht op met name het plezier van vrouwen. Dit blijkt uit een persbericht van het bedrijf. -
PREMIUMMet video
Statiegeld op blikjes, zo krijg je je geld terug
Na de kleine plastic flesjes zijn nu de blikjes aan de beurt. Vanaf deze week betaal je daar ook 15 cent statiegeld voor. Maar waar is dat goed voor en ook niet onbelangrijk: hoe krijg je je centjes weer terug? -
7
Rapper Typhoon uit Zwolle kondigt sabbatical van ‘minstens half jaar’ aan
Typhoon gaat volgend jaar met een sabbatical van minstens een half jaar, vertelt de rapper in de podcast Podbast. De rapper legt uit dat het steeds lastiger voor hem wordt om een connectie met zichzelf te houden en daarom besloten heeft een pauze in te lassen.Zwolle -
Dit zijn de addertjes onder het gras van private lease
Ooit was er geen hond in geïnteresseerd, maar inmiddels is private lease niet meer weg te denken uit het Nederlandse autolandschap. Autorijden zonder zorgen over restwaarde, inruil of onderhoud en met een maandbedrag waardoor je precies weet waar je aan toe bent. Maar er zitten addertjes onder het gras. -
Mark Rutte keert terug aan tafel bij Vandaag Inside
Minister-president Mark Rutte maakt op woensdag 5 april opnieuw zijn opwachting in Vandaag Inside. Dat onthulde Wilfred Genee dinsdagavond. ,,Het grote afscheidsinterview in Vandaag Inside”, grapte de presentator.
-
PREMIUMVIDEO
Winston Gerschtanowitz presenteert Car Wars: ‘BN’ers die racen met op afstand bestuurbare auto’s’
Winston Gerschtanowitz (44) presenteert vanaf vanavond het nieuwe programma Car Wars, waarin hij net als met Marble Mania teruggrijpt naar jeugdsentiment. Een gesprek met de televisiemaker in zes hoofdstukken. -
-
-
PREMIUMAngela Kijkt TV2
Wat een verademing, niemand die hier moeilijk deed over woke en bodypositivity
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
3
Is zout nou wel of niet slecht voor je bloeddruk?
Over de hoeveelheid keukenzout die we gebruiken, is veel te doen. Toch heeft zout ook belangrijke functies, zegt voedingsdeskundige Karine Hoenderdos. In deze rubriek beantwoordt ons panel aan deskundigen elke week een lezersvraag over voeding, gezondheid of relaties.