Fawlty Towers krijgt reboot, mét hoofdrolspeler John Cleese
De legendarische Britse comedyserie Fawlty Towers (1975-1979) krijgt een vervolg. Hoofdrolspeler en schrijver John Cleese keert volgens vakblad Variety terug.
De 83-jarige Cleese zal wederom in de huid kruipen van de onhandige hoteleigenaar Basil Fawlty. Camilla Cleese, de dochter van de acteur, speelt in de reboot zijn dochter. Basil Fawlty is recent achter haar bestaan gekomen en samen openen ze een nieuw hotel.
Het is nog niet bekend waar en wanneer de nieuwe serie te zien zal zijn, maar Cleese is enthousiast over het idee. ,,Camilla en ik kijken er enorm naar uit om er een serie van te maken.”
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Gwyneth Paltrow ontkent schuld aan skiongeluk uit 2016
Gwyneth Paltrow heeft vrijdag in de rechtbank ontkend dat zij schuldig is aan het veroorzaken van een ongeluk op een skipiste in Utah. Volgens het vermeende slachtoffer Terry Sanderson zou de actrice in 2016 op de piste tegen hem zijn opgebotst, waarbij hij hersenletsel en gebroken ribben opliep. -
Met deze tool zie jij op welke toeslag of welk potje geld je recht hebt
Zorgtoeslag, huurtoeslag, bijzondere bijstand. Er zijn veel potjes met geld maar mensen weten ze vaak niet te vinden. Om die reden lanceren schuldhulporganisaties Geldfit en VoorzieningenWijzer nu een online Potjes-check. Zo kun je zelf raadplegen op welke voorzieningen je recht hebt. -
Quiz
Internationale Theaterdag: herken jij deze musicalsterren?
Het is vandaag de Internationale Theaterdag. Herken jij deze musicalsterren nog? -
Boer zoekt vrouw dit jaar met vijf boeren uit Europa: ‘Staan te popelen zich voor te stellen’
Boer zoekt vrouw gooit het in het nieuwe seizoen over een iets andere boeg. Het populaire datingprogramma stelt op 9 april vijf boeren aan het publiek voor die sowieso gevolgd gaan worden in hun zoektocht naar de liefde, ongeacht het aantal brieven dat zij krijgen. Daarnaast speelt de reeks zich dit keer af in Europa, maakt omroep KRO-NCRV maandag bekend. -
met video
Johnny de Mol: ‘Mensen durven het niet meer voor elkaar op te nemen’
Johnny de Mol vindt het einde van ‘zijn’ talkshow HLF8 juist door alles wat hij en de redactie hebben meegemaakt ‘extra zuur’. Dat vertelde de presentator bij Humberto op Zondag, waarin hij ook reageert op de vervolging van zijn ‘aangewaaide oom’ Jeroen Rietbergen, met wie hij nog weleens contact heeft.
-
PREMIUM
Huis vol ongebruikte aankopen? Zo voorkom je nutteloze uitgaven
Weinig geld hebben en toch flink uitgeven. Sommige mensen hebben een gat in hun hand. Waarom is het voor hen zo moeilijk om financieel pas op de plaats te maken? -
-
-
‘Wim de Bie begreep vrouwen, hij voelde ze aan. Dat zag je terug in zijn typetjes’
Nadat Wim de Bie en Kees van Kooten de makers van het Kopspijkers-cabaret ooit een compliment gaven, zweefden de cabaretiers. Dat vertelt Erik van Muiswinkel, één van hen, aan deze site in reactie op het overlijden van Wim de Bie. -
PREMIUMtips
De muren toe aan een likje verf? Zo kies je de juiste kleur
De gemiddelde Nederlander geeft de muren in huis elke drie tot vier jaar een nieuw kleurtje. Maar hoe kies je een goede tint? Heleen van Gent, kleurexpert bij AkzoNobel, geeft advies.