Komiek en acteur Louie Anderson (68) overleden
De Amerikaanse komiek en acteur Louie Anderson is overleden. Hij stierf vandaag op 68-jarige leeftijd aan de gevolgen van kanker, heeft zijn agent bekendgemaakt aan Variety.
Anderson brak in 1984 door als comedian toen hij verscheen in The Tonight Show met Johnny Carson. Daarna verscheen hij regelmatig op tv en acteerde hij in films als Ferris Bueller’s Day Off uit 1986 en Coming to America uit 1988.
In 1995 maakte Anderson de animatieserie Life With Louie, in Nederland beter bekend als Leven met Louie. De show was gebaseerd op zijn eigen leven en vertelde over een fictieve versie van hemzelf op 8-jarige leeftijd. De serie liep drie jaar en won twee Emmy’s. In Nederland zond FOX Kids het programma uit.
Anderson had eind jaren negentig kortstondig een eigen sitcom op CBS, maar deze werd al na zes afleveringen gecanceld. Ook was hij presentator van het populaire Amerikaanse programma Family Feud. In 2016 kreeg hij veel lof voor zijn rol in de FX-komedieserie Baskets, waarvoor hij eveneens een Emmy kreeg. Vorig jaar was Anderson te zien in de film Coming to America 2.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Showbytes worldwide
Katy is nieuw gezicht van Thuisbezorgd en zoontje Ronaldo heeft sixpack van z’n vader
Korte updates van wereldsterren op sociale media: wij smullen ervan. In de internationale versie van de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van celebrity’s van over de hele wereld. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
PREMIUMAngela Kijkt TV9
Als zelfs die leuke Belg de kluit belazert, is al mijn hoop op eerlijke tv vervlogen
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Vanavond op tv: Busje komt zo, Verslaafd! en Tussen kunst en kitsch
Omdat er iedere dag heel veel te zien is op televisie, lees je hier iedere ochtend de kijktips voor vanavond. Dit zijn de aanraders voor woensdag 18 mei. Bekijk hier de volledige tv-gids. -
Pearl Jam-drummer: ‘Uitspraken over Taylor Hawkins zijn uit verband gerukt’
Matt Cameron, de drummer van Pearl Jam en een goede vriend van de in maart overleden Foo Fighters-drummer Taylor Hawkins, heeft via sociale media laten weten dat de uitspraken die hij in een interview met Rolling Stone deed ‘uit hun verband zijn gerukt’. -
PREMIUM
Hoe weet je of jij hoogbegaafd bent? Een expert legt uit wat de kenmerken zijn
Twee à drie procent van de bevolking is hoogbegaafd. Zij hebben een sterk ontwikkeld brein met een IQ van 130 of meer. Maar volgens specialisten ligt het werkelijke percentage nog veel hoger. Alleen: hoe weet je of je hoogbegaafd bent? Wij vroegen expert Tessa Kieboom om raad.
-
PREMIUM
Alcohol drinken tijdens de zwangerschap kan leven lang gevolgen hebben voor je kind
Laag geboortegewicht, hersen- of gezichtsafwijkingen, concentratieproblemen. Alcohol drinken tijdens de zwangerschap kan een leven lang gevolgen hebben voor je kind. En dat moet nóg bekender worden, vindt het Trimbos-instituut. Daarbij is ook een rol weggelegd voor de man. -
Johan Derksen geeft criticasters middelvinger bij terugkeer VI
-
Voor werk verhuizen naar Curaçao of Aruba: ‘Onthoud dat het er op een eiland anders aan toe gaat’
Na je werkdag op het strand liggen met een cocktail in je hand. Het lijkt een droom, maar op bijvoorbeeld Bonaire, Curaçao en Sint Maarten kan het gewoon. Ook Nederlanders kunnen hier werken. Docent Daniël van der Bilt en accountmanager Kim Lameris van detacheringsbureau TMI leggen uit wat je van tevoren moet regelen.