Loiza Lamers deelt foto van voor haar transitie: ‘Trots op wie ik ben’
Topmodel Loiza Lamers (25) heeft voor het eerst een foto van zichzelf gedeeld van voor haar transitie. Het is een flinke stap voor Lamers, die geboren werd met de lichamelijke geslachtskenmerken van een jongen. ‘Ik ben trots op wie ik ben en het verhaal dat mij de vrouw maakt die ik nu ben’, schrijft ze.
Lamers had nooit gedacht dat ze een foto met de buitenwereld zou delen uit de tijd dat ze lichamelijk nog een ‘klein jongetje’ was, zoals ze zelf omschrijft. Ze deed het vandaag toch. ‘Het is geen geheim hoe ik geboren ben, maar om de een of andere reden heb ik nooit een foto gedeeld omdat ik ontzettend bang was’, schrijft het model openhartig bij het kiekje.
Op de eerste foto die Lamers deelt, is ze te zien in haar jongere jaren, verscholen in het gras en met een kort kapsel. ‘How it started’, schrijft ze daarbij. Op de andere foto, die verschijnt als je op het pijltje klikt, poseert een volwassen Lamers naakt tussen soortgelijke graspluimen terwijl ze haar lange lokken vasthoudt. ‘How it’s going’, schrijft ze, verwijzend naar haar ontwikkeling.
Lamers heeft zich lange tijd afgevraagd wat haar tegenhield om dat deel uit haar verleden met haar fans te delen. Het antwoord op die vraag heeft ze nog steeds niet. ‘Maar ik besloot dat vandaag de dag was, simpelweg omdat ik geen geheim ben. Ik ben trots op wie ik ben en op het verhaal dat me de vrouw maakt die ik nu ben!’ sluit ze af.
Bekijk onze trending entertainmentvideo’s:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Dit zijn de goedkoopste auto's voor private lease
Met private lease kun je voor een vast bedrag in een gloednieuwe auto rijden. Nagenoeg alles is inbegrepen: of het nu wegenbelasting, de verzekering, onderhoud of pechhulp is, je hoeft er niet over na te denken. Dit zijn de goedkoopste modellen. -
‘Hollywood hopelijk wakker na coming-out acteur Elliot Page’
De internationale filmwereld reageert positief en liefdevol op de spraakmakende coming-out van gevierd acteur Elliot Page. Gaat er nu ook daadwerkelijk wat veranderen in het conservatieve Hollywood? Transgender Netwerk Nederland is hoopvol. -
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn. -
Hitserie The Blacklist stopt na tiende seizoen
Hitserie The Blacklist van zender NBC stopt na het tiende seizoen, dat eind februari van start gaat. Dat melden Amerikaanse media. Het komende seizoen telt nog één mijlpaal. Op 19 maart wordt de tweehonderdste aflevering van de reeks uitgezonden. -
That ‘90s show krijgt tweede seizoen op Netflix
Netflix komt met een tweede seizoen van de sitcom That ‘90s show, een vervolg op de populaire That ‘70s show. Er komen zestien nieuwe afleveringen over de dochter van Eric en Donna, zegt producent Gregg Mettler tegen Deadline.
-
PREMIUM5
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen. -
-
-
Kensington ‘kijkt lekker rond’ voor vervanger van leadzanger Eloi
De drie overgebleven leden van Kensington zijn ‘lekker aan het rondkijken’ en ‘dingen aan het proberen’ nu ze zonder frontman Eloi Youssef verder zijn gegaan. Dat vertelt gitarist Casper Starreveld vrijdagavond op de rode loper van de Top 40 Awards. -
Britse artiest Gary Glitter vervroegd op vrije voeten
De Britse artiest Gary Glitter is vervroegd vrijgelaten, meldt The Independent. De 78-jarige zanger, die was veroordeeld voor seksueel misbruik, heeft vrijdag na acht jaar de gevangenis in het Engelse Portland verlaten.