Met dit nummer vestigt Flemming record in Top 40
Dit is het overzicht van de belangrijkste verschuivingen in de Top 40 van 3 december. In de lijst zien we 2 binnenkomers, 4 zittenblijvers, 14 stijgers en 20 zakkers.
40 (28) TERUG BIJ AF- Flemming ft. Ronnie Flex
Op 16 oktober van het afgelopen jaar kwamen we Flemming voor het eerst tegen in de Top 40 met Amsterdam. Sindsdien wist hij de ene na de andere hit aan elkaar te rijgen. Dankzij Terug Bij Af, zijn samenwerking met Ronnie Flex, staat Flemming nu voor de 60e achtereenvolgende week in de Top 40. Daarmee zet hij een Nederlands record op zijn naam met de langste onafgebroken periode in de lijst sinds zijn debuut. Wel moet hij dat record delen met Davina Michelle die exact drie jaar geleden dezelfde prestatie wist neer te zetten.
Of die 61e week er voor Flemming gaat komen is maar zeer de vraag want deze week is Terug Bij Af, met 12 plaatsen versies, op nummer 40 de snelste zakker.
32 (--) 5 VOOR 12- Snelle
Een klein jaar geleden kwam de vorige hit van Snelle binnen in de Top 40, In M’n Bloed. Voor zijn nieuwste hit vertrok hij met zijn team vanuit een synthesizer-loop die veel weg heeft van de sound van Toto. Het nummer ontwikkelde zich tot iets dat eigenlijk helemaal nergens over gaat, zo liet hij vorige week weten bij de primeur in de middagshow op Qmusic. En dus kan iedereen nu zelf invullen waar 5 Voor 12 over gaat. Voor Snelle is het zijn 14e Top 40-hit en die is nieuw op nummer 32.
28 (RE) ANOTHER LOVE- Tom Odell
Op 22 december 2012 komt de dan 22-jarige Tom Odell binnen in de Top 40 met Another Love. De Britse singer-songwriter hield het 16 weken vol in de lijst en wist op nummer 8 te komen. Rond de oorlog in Oekraïne werd Another Love op sociale media omarmd op sociale media en inmiddels wordt het nu ook gebruikt als steunbetuiging rond de protesten in Iran.
Bijna tien jaar na de binnenkomst van Another Love staat Tom Odell opnieuw in de Top 40 maar… wel met hetzelfde nummer. Deze week is het de hoogste binnenkomer op nummer 28.
1 ( 1) I’M GOOD (BLUE)- David Guetta & Bebe Rexha
Dean Lewis staat met How Do I Say Goodbye voor de vierde week op nummer 3. Een plekje hoger blijven ook Maan en Goldband staan met Stiekem. Dat betekent dat ook deze week I’m Good (Blue) van David Guetta en Bebe Rexha de populairste hit van ons land is.
De track is de twintigste Top 40-hit die de lijst voor elf weken weet aan te voeren. Bij die twintig hits zien we twee andere dj’s. Avicii stond met Wake Me Up! in 2013 ook elf weken op nummer 1 waar Calvin Harris vijf jaar later totaal zestien weken op nummer 1 stond met One Kiss.
Iedere werkdag hoor je, even na zessen, de laatste ontwikkelingen rond de lijst in de Top 40 Update. Een nieuwe Top 40 is er vrijdag vanaf 14.00 uur op Qmusic.
Luister hier naar de podcast van het Top 40-weekoverzicht.
Luister hier ook de Top 40-weekoverzicht podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video1
Dit is nu de meest verkochte autokleur ter wereld
Chemieconcern BASF heeft uitgezocht wat wereldwijd de populairste exterieurkleuren van nieuwe auto’s zijn. De verrassing is dat er steeds meer bijzondere kleuren bijkomen, zoals bijvoorbeeld ‘violet’. Bij de top 3 is het al jaren stuivertje wisselen tussen zwart, wit en grijs. -
PREMIUMKoken & Eten
Zo houd je je messen het handigst scherp (met bonustip voor je kartelmes)
Met twee, hooguit drie goede koksmessen kun je een heel kokend leven voort. Maar dan moet je ze wel goed verzorgen. Hoe doe je dat? -
Originele Wednesday Addams-actrice Lisa Loring overleden (64)
The Addams Family-actrice Lisa Loring is op 64-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van een hartinfarct. Dat bevestigt haar dochter aan Variety. Loring vertolkte de iconische rol van Wednesday Addams, het karakter dat onlangs een eigen serie kreeg op Netflix en een regelrechte hit werd. -
Buitenhof-uitzending klapt eruit op moment dat Thomas Erdbrink tranen niet kan bedwingen
Kijkers van het NPO 1-programma Buitenhof keken zondagmiddag even gek op: journalist Thomas Erdbrink was te gast om te praten over zijn serie Onze man bij de Taliban, maar op het moment dat hij zijn tranen niet kon bedwingen werd de uitzending stilgelegd. Het was het gevolg van een technische storing, laat de VPRO weten aan deze site. -
Bekijk hier de livestream van de Top 40 Awards 2023
De Qmusic Top 40 Awards komen er weer aan! De nummer 1 award show van Nederland waarbij de best scorende artiesten van het afgelopen jaar bekroond worden met een award en dit jaar kun jij daar live bij aanwezig zijn.
-
PREMIUMReportage met video
Nu de koninklijke familie naar Bonaire komt, worden ineens alle kuilen in de weg gedicht
Twee weken lang trekt het koningspaar vanaf zaterdag met prinses Amalia over de Antillen, om haar voor te stellen op de zes eilanden. Een beladen reis. Niet alleen door de bedreigingen rond Amalia, maar vooral ook door de discussies rond het Nederlandse slavernijverleden. Dat is ook op startpunt Bonaire merkbaar. -
-
-
Vanavond op tv: De faker, Watersnoodjournaal en De perfecte verbouwing
Na een lange werkdag lekker op de bank ploffen? Hier lees je dagelijks wat er te zien is op tv. Dit zijn de kijktips voor maandag 30 januari. Bekijk het complete programma via onze tv-gids. -
Getest: dit is de beste wasdroogcombinatie
Wat is de beste wasdroogcombinatie? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord.