Nieuw seizoen 2 voor 12 goed voor bijna 1,3 miljoen kijkers
Het nieuwe seizoen van de BNNVARA-spelshow 2 voor 12 is gisteravond van start gegaan met bijna 1,3 miljoen kijkers. Dat meldt Stichting KijkOnderzoek. Daarmee was de spelshow het op drie na best bekeken programma van de avond.
Het programma, dat te zien is op NPO 2, wordt al vanaf 1971 uitgezonden. In de kennisquiz nemen twee deelnemers het tegen elkaar op in twaalf vragen, die over allerlei onderwerpen kunnen gaan. Ook dit seizoen neemt Astrid Joosten de presentatie weer op zich.
Het NOS Journaal van 20.00 uur op NPO 1 werd het best bekeken met 2,1 miljoen kijkers, gevolgd door de misdaadserie Flikken Maastricht. Daar keken bijna 1,6 miljoen mensen naar, ook te zien op NPO 1. Het Half Acht Nieuws van RTL 4 werd door 1,3 miljoen mensen bekeken en neemt hiermee plek 3 in de top-25 in. Het best bekeken SBS6-programma was VI Vandaag. De talkshow kon op zo’n 785.000 kijkers rekenen en is hiermee op plek 14 beland.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMMet video's
Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
-
Recensie
Muse speelt uitstekend op Malieveld, maar de magie blijft lang uit
Hoe later op de avond, hoe beter het wordt bij Muse op het Malieveld. Het daglicht blijkt in Den Haag geen bondgenoot van de Britse band, die wel uitstekend speelt.Den Haag -
recensie
Twee sterren voor de nieuwe Transformers: zelden was spektakel zo slaapverwekkend
In het blikken Transformers-universum worden mensen gereduceerd tot betekenisloze miertjes. Probeer zo’n film maar eens een kloppend hart te geven. Deel 7, Rise of the Beasts die donderdag in première gaat, doet een dappere poging een meer humaan verhaal te vertellen. Zodra de robots elkaar weer het beeld uit beuken, stopt dat hart direct met kloppen. -
Suzan van Freek kreeg totale blackout bij Jinek: ‘Geen idee meer wat ik kwam doen’
Oók als je wekelijks voor publiek optreedt is het soms nog spannend om liedjes te zingen als alle ogen op jou gericht staan, dat bewees Suzan Stortelder woensdagavond maar weer in de uitzending van Jinek. Daar kreeg ze een black-out, vlak voordat ze moest zingen. ‘Ik had even géén idee wat ik hier kwam doen.’ -
kopen zonder kijken
Karig bouwbudget bezorgt Bob Sikkes kopzorgen: ‘Met 30.000 euro kan ik niks’
Laat Haren los. Dat was de opdracht die Gijs en Sophie maandagavond in een nieuwe aflevering van Kopen zonder kijken kregen van makelaar Alex van Keulen. Het stel gaf gehoor aan het verzoek, waarna Alex een woning vond door flink te overbieden. Maar daardoor voorzag Bob Sikkes verbouwproblemen. ,,Als ik zie wat ik wil, ga ik dat never voor 50.000 euro redden.”
-
Op deze plekken kun je een elektrische auto beter niet opladen
-
-
-
PREMIUM
De expositie Geen woorden maar draden bewijst dat borduurwerk alles behalve oubollig is
Een Chinese zomerjas als een schilderij, adembenemende wandversieringen en moderne kostuums. De expositie Geen woorden maar draden in Wereldmuseum Rotterdam toont dat borduurwerk alles behalve oubollig is. Bovendien blijkt het yoga voor het brein. -
6 tips
Ga schulden gelijk te lijf: ‘Oogkleppen ophouden en post niet openmaken is geen goed idee’
Voor het eerst sinds 2013 maken we ons méér zorgen over onze financiële situatie. Dat maakte het CBS vanochtend bekend. Met de hard stijgende prijzen voor het levensonderhoud kun je gemakkelijk in financiële nood raken. ,,Ongemerkt wordt alles duurder en opeens is het geld op.’’ Zes tips om schulden het hoofd te bieden.